Na bosensko-chorvatských hranicích se porvali vetřelci na nože, dva mrtví

Napsal
Sdílet článek

Jak známo, tak vetřelci často bojují i mezi sebou. Také na cestě do Evropy mezi nimi dochází často k velmi vyhroceným konfliktům na nože. K podobnému incidentu došlo i tentokrát na bosensko-chorvatské hranici. Dva z rváčů zatím neznámého původu už do svého cíle nedojdou.

Těla dvou mužů byla nalezena ve čtvrtek  v Bosně nedaleko chorvatských hranic. Byla objevena poté, co místní obyvatel nahlásil úřadům bitku mezi skupinami vetřelců. Tamní ministerstvo vnitra bylo informováno o boji, který vypukl ve vesnici Crnaja v oblasti Cazin v bosenském kantonu Una-Sana ve čtvrtek kolem 16:25.

Na místo byli vysláni policisté a sanitka. Když přijeli policisté, našli těla dvou migrantů, kteří byli ubodáni k smrti. Úřady zadržely skupinu vetřelců, kteří byli posléze vyslechnuti. Jejich totožnost není známa. Na místo se vydal i místní prokurátor a probíhá vyšetřování vražd, včetně zjištění, zda existuje spojitost mezi vraždou migrantů a bitkou, která byla ohlášena.

Bosna v současné době hostí podle oficiálních odhadů přibližně 10 000 vetřelců, přičemž další prakticky neustále  přicházejí balkánskou trasou. Většina z nich žije v táborech v kantonu Una-Sana poblíž chorvatských hranic, které, jak doufají, nakonec budou moci nelegálně překročit, aby mohli vstoupit do Evropské unie a najít si cestu ke štědřejším dávkám a dalším benefitům v zemích severozápadní Evropy.

S tím, jak se tábory  v Bosně zaplňují a přelidňují, jsou nyní migranti stále častěji vídáni ve městech a vesnicích. V posledních týdnech došlo v regionu k řadě případů násilí ze strany vetřelců.

Bosenská policie byla například před pár dny nucena použít sílu při kontrole vetřelců ve městě Velika Kladuša, když se začali bouřit a ohrožovat místní personál. K tomuto incidentu došlo v okrese Una-Sana, který leží poblíž chorvatských hranic, právě blízko jednoho z táborů.  O týden dřív zapálili vetřelci  také několik budov v oblasti, což si rovněž vyžádalo policejní reakci. 

Právě v Bosně se invazisté sdružují i z toho důvodu, že se jedná po cestě o poslední území s převládajícím muslimským obyvatelstvem. Velké skupiny vetřelců procházely Bosnou dál na sever již vloni na podzim a je nasnadě,  že letos nebude situace o nic lepší.

Pro připomenutí přidávám video z října 2019, kdy to v Bosně vypadalo na skutečnou invazi. Hordy islamistů pochodují Bosnou za řevu obligátního Allahu Akbar!! Předpokládám, že většina těchto invazistů už je rozeseta po Evropě, několik jich bylo dokonce zadrženo také u nás, jednalo se zpravidla o Afghánce.

(Visited 261 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Z hlediska žebříčku hodnot civilizovaných lidí – odporné barbarství.
    Z hlediska hodnotového žebříčku lidoopů – nic zvláštního, běžný stav.
    Z hlediska objektivní reality – aspoň trochu to ubejvá.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *