Na izraelskou vládu byla podána stížnost u Haagského tribunálu za experimenty na lidech s vakcínou Pfizer

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak Izrael by měl být v současné době nejproočkovanější zemí světa. Na druhou stranu právě tam výrazně stoupl počet úmrtí “s covidem” zrovna v době, kdy se nejvíc očkovalo. Očkování je lidem vnucováno a to i bez jejich souhlasu, neboť neočkovaní jsou perzekuováni tak, jako se totéž chystá ve většině zemí  západního světa. Přitom všichni, kdo si nechají vakcíny aplikovat, se stávají součástí jednoho velkého experimentu.

Izraelští občané podali stížnost k Haagskému tribunálu proti izraelské vládě, která provádí nezákonné experimenty s izraelskými občany prostřednictvím vakcín Pfizeru. Stížnost podaná u haagského tribunálu uvádí:

“Jedná se o sdružení, jehož členy jsou právníci, lékaři, veřejní aktivisté a široká veřejnost, kteří se rozhodli uplatnit své demokratické právo neobdržet experimentální lékařskou péči (covid vakcínu) a mají pocit, že jsou pod velkým, přísným a nezákonným tlakem vlády Izraele, členů Knesetu, ministrů, vysoce postavených veřejných činitelů, starostů a dalších.

Rádi bychom začali se základními znalostmi na toto téma: Léčba covidu-19 je inovativní lékařská léčba, která byla nedávno schválena FDA v USA (pouze v nouzových postupech), nedošlo ke konečnému schválení, přičemž se hovoří o 22 vedlejších účincích vakcíny. Kromě toho si jsou všechny lékařské kapacity vědomy toho, že problém dlouhodobých účinků léčby nebyl vědecky testován (testování a výzkum) a dlouhodobé účinky a bezpečnost léčby pro příjemce vakcíny nejsou známy.

“Norimberský kodex” je kodex lékařské etiky vydaný na základě zákonů, podle nichž byli v průběhu norimberského procesu nacističtí zločinci souzeni za hrozné lékařské experimenty během druhé světové války.

Norimberský kodex později vytvořil základ pro přijetí Helsinské deklarace a základ pro zákon o právech pacientů v Izraeli.

Rádi bychom vám podrobně představili, jak izraelská vláda spolu se svými ministry a členy Knesetu, starosty a dalšími vysoce postavenými úředníky letos nezákonně a otevřeně porušuje Norimberský zákon ve Státě Izrael. A to extrémně a –  bohužel – nejen v jednom aspektu, ale v příliš mnoha ohledech!

Vědomý souhlas s účastí na lékařském experimentu je prvním principem Norimberského kodexu. Tím je ochota a souhlas osoby, která má být léčena, se podílet  na experimentu.

Každá osoba by měla mít svobodnou volbu, aniž by byla podrobena násilí, podvodnému jednání, hrozbám, manipulacím nebo jakékoli jiné formě omezení nebo nátlaku. Když vedení ministerstva zdravotnictví a předseda vlády zavedli vakcínu v Izraeli a začali očkovat izraelské občany, vakcíny nebyly doporučeny, protože tyto osoby se účastnily lékařského experimentu v praxi a jejich souhlas by měl být podle Norimberského zákoníku vyžadován. Až když bylo jasné, že předseda vlády podepsal dohodu s Pfizerem, byla nejprve zveřejněna a také vysvětlena předsedou vlády. Že je to vlastně lékařský experiment. A to byla podstata dohody.

Ve skutečnosti se jedná o geneticko-lékařský experiment na lidech, který se provádí bez souhlasu a ve vážném a zjevném porušení Norimberského kodexu.

Po incidentu bylo jasné, že izraelský premiér podepsal dohodu s Pfizerem (výrobní společností), který mu poskytl obrovské množství milionů dávek vakcíny, přičemž izraelští občané dostali v tomto experimentu přednost před jinými zeměmi.
Bylo dohodnuto, že farmaceutická společnost obdrží od Izraele všechny důvěrné osobní lékařské informace. A to vše bez předchozího vědomí nebo souhlasu očkovaného.”

Tolik tedy ke stížnosti, kterou izraelští odpůrci očkování zaslali do Haagu.

Jak vidíte, tak mainstreamové pohádky o tom, jak se Izraelci očkují touto experimentální “vakcínou” s obrovským nadšením, nejsou zrovna pravdou. Nicméně pravda je, že jsou k očkování nuceni, jak je uvedeno ve stížnosti, tak je jim vyhrožováno a jsou zastrašováni, ovšem jsou také sepisovány seznamy “odpíračů” mRNA vakcíny.

Ostatně, jak se uvádí i v tomto článku, došlo k masivnímu nárůstu úmrtí v době vrcholícího očkování (či v nástupu) nejen u Izraele, ale také v dalších proočkovaných zemích.

Zajímavý je i fakt, že v době, kdy se zároveň se zvýšenou frekvencí očkování zvýšila i úmrtnost, tak k tomuto jevu došlo výhradně u Izraelců (kteří jsou mnohem více proočkováni), ovšem ne u Palestinců, kde zůstala úmrtnost v běžné výši, či v některé dny dokonce poklesla. Palestinci jsou ovšem ve srovnání s Izraelci proočkováni minimálně.

Přitom jde o jeden stát, takže virus by měl působit na obě komunity stejně, navíc, v předchozím období (před očkováním) se úmrtnost mezi Izraelci a Palestinci nijak významně nelišila. Odchylka, kdy Izraelci vykázali mnohem větší úmrtnost, než Palestinci, se projevila až po očkování!! 

Je nestoudnost, že drtivá většina zemí vnucuje svým občanům tyto experimentální “vakcíny” bez předchozího upozornění například na to, že vůbec nikdo netuší, co udělají s tělem třeba za 3 nebo 5 let. A to nehovořím o dalších podezřelých úmrtích, mnohdy dokonce mladých a zdravých lidí, pro něž by nejspíš byl COVID-19 jen nepříjemná chřipka. Právě jejich životy mají tyto vlády na svědomí.

 

(Visited 1 433 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *