Na obranu Hany Lipovské

Napsal
Sdílet článek

Prohlášení Akce D.O.S.T. k probíhající mediální štvanici

 V posledních dnech jsme svědky mediální kampaně, podpořené některými politiky „demobloku” a „věčnými petenty” z prostředí Pražské kavárny, proti radní České televize Haně Lipovské. Není třeba se orientovat ve složitém zákulisí či jednacích řádech zainteresovaných institucí, abychom v ní rozpoznali zlovolný politický útok na Hanu Lipovskou a několik dalších členů Rady ČT za jejich snahu podrobit „Kavčí hory” veřejné kontrole a přimět ČT k názorové pluralitě, jíž jí ukládá zákon.

Česká televize je přinejmenším od „spacákového převratu” z před 20 lety v rukou skupiny lidí, kteří z ní učinili hlásnou troubu levicového liberalismu. Protože ani ti nejvýznamnější představitelé národně konzervativní scény z mimostranického prostředí nejsou do diskusí na půdě ČT zváni, získávají diváci falešný obraz o názorových proudech v naší společnosti. I proto je již delší dobu neobhajitelný požadavek, aby byli všichni majitelé televize zákonem nuceni finančně podporovat vysílání, které neslouží svobodné diskusi, ale mediální manipulaci a propagandě.

Dobře si uvědomujeme, v jak složité osobní situaci se Hana Lipovská momentálně nachází. Je jí spíláno i vyhrožováno za jednání, které je nejen legální, ale i plně legitimní. Podobné situaci již dříve čelili i představitelé Akce D.O.S.T., kteří stejně jako Hana Lipovská neměli mnoho možností, jak se proti oné sprostě vedené dezinformační kampani bránit.

Proto jí musíme bránit my, signatáři manifestu, vyznávající důvěru, objektivitu, spravedlnost a tradici. Podpořme ji svými dopisy na adrese hana.lipovska@seznam.cz a především sdělme svůj názor na probíhající šikanu mladé české ekonomky Radě ČT na adrese radact@ceskatelevize.cz, vedení ČT a veřejně známým osobám, kteří se na této nechutné kampani aktivně podílejí.

V Praze dne 23. listopadu 2020

 • Mgr. Petr Bahník – předseda Akce D.O.S.T.
 • Mgr. Michal Semín – místopředseda Akce D.O.S.T.
(Visited 307 times, 2 visits today)
Sdílet článek

5 comments

 1. Jako signatář D.O.S.T. plně souhlasím. Bruseloidi kvílí, což znamená, že sl. Lipovská je tou pravou osobou na svém místě. Jen tak dál! Euronáckům třikrát fuj!

 2. Toto prohlášení zdílejte mezi přáteli.Po té velké prohrané válce v roce 2000 když to Jana Bobošíková prohrála tak dlouho havlisté tam vládli úplně.Potom přišel Jaromír Soukup s Barandovem a začal o tom mluvit o nekalostech ČT. Pak další krůček.Byla zvolená do té rady Hanna Lipovská a Luboš Xaver Veselý to jsou další kroky dopředu. Krůček po krůčku to můžeme obrátit a nenechat pravdoláskaře škodit naší zemi.

 3. Bobo se nevzdává, to je evidentní. Kde tam už byla, kam vlezla a vždy neuspěla. Protože na to zkrátka, ani zdlouha, nemá.
  Pokud považujete působení Luboše Veselého a slečny Lipovské (mimochodem přečtěte si článek o jejím získání titulu Dr. na Forum 24) v ČT za krůček a následně další kroky dopředu v ČT, tak ano, změnu tam snad. Jenže v čí zájmu? Kdo by to chtěl tak nechat a proč? Kdo ne a proč? Dosaďte si jména z naší neskutečné zvláštně mocí posedlou vrchnosti. Čím dál víc !!!! Veselý a Lipovská za někoho bojují, vůbec netuší, že jsou jaksi zneužíváni, že jsou to loutky, avšak TAM a ještě se zmínkou o chtivosti neskutečné po jakékoliv vysoké funkci a pocitu důležitosti Bobošíkové. Máte-li pocit, že současné vedení TV poněkud zapáchá, a chcete změnu s těmito osobami, budete si v budoucnu držet pořád frňák páč to pak budou sračky a hnůj. Jenom sračky a hnůj na objednávku. Žádná kritika politiků, a když už tak jimi cenzurovaná. Divadélko pro diváky u TV, kteří ji ještě budou mít a nechají si vymývt mozky. No tak se těšte a nebo trocJenom to bude, nic jiného, možná i večerníček bude cenzurován.Víc přemýšlejte v souvislostech. Já dávno se modlím, bez Duky!!!!!!, aby se nevracelo to co tu bylo. TV – POUZE nástroj politiků. Po vzoru Číny, Ruska.

 4. řena: Pokud jde o Janu Bobošíkovou tak jistě také nesouhlasím se vším co kdy řekla.Taky mi stejně jako Vám vadí že někdy v minulosti řekla že nacionalizmus je špatný.Jenže to co v roce dělala s Hodačem v ČT zaslouží obdivu.Jinak Lipvská a Xaver Veselý nejsou loutky.Oba dva jsou svérázné osobnosti co ví co chtějí.Není pravděpodobné že by byli někým manipulováni.Právě pro jejich svobodomyslnost do nic havlisté šijou.
  Také divím se proč se modlíte bez Duky? Vždyť kardinál Dominik Duka je konzervativní a nechová se tak hloupě a nemožně jako Tomáš Halík.
  Také Rusko a Čína tak je to pořád lepší řešení než neomarxistická EU. v Rusku si nemůže vyskakovat ta odporná a vlastizrádná občanská společnost jako tady u nás.A to je ta cesta do předu.Důležité je posílit autoritu našeho prezidenta a prtemiera za to se jako věřící modlím.

 5. Oprava v roce 2000 jak Jana Bobošíková osvobozovala Českou televizi je hodné obdivu.Když měla pravdu tenkrát,tak má pravdu i teď.Jak je v evangeliu.Podle ovoce poznáte zda je strom dobrý nebo špatný.Jak je to podobenství o lidech kdo lže v jednom lže ve více věcech a kdo mluví pravdu v jednom tak je pravděpodobnější že mluví pravdu ve veíce věcech jak je to ANO ANO a NE NE.
  Nad tím principem se můžete zamyslet.S tou Bobošíkovou tak je to zcela viditelný příklad.Proto se dávám na její stranu.Vidím v tom jakýsi duchovní rozměr.
  Ty krůčky tak jsou důležité k tomu aby byla ČT vyrvaná z pařátů zlovolných havlistů! O to jde.Už bylo dost agresivních útoků občanské= společnosti jako takové.Šmejdů milion chvilek,TOP09 ,Pirátů atd atd…Je třeba se posunout dál a začít jednat!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *