Na ostrově Samos právě dokončili výstavbu rozlehlého tábora pro invazisty

Napsal
Sdílet článek

Už roky jsou řecké ostrovy v Egejském moři sužovány invazí migrantů z různých zemí Asie i Afriky. Stoupající kriminalita, ničení majetku místních obyvatel, rabování, znásilňování, zabíjení domácích zvířat, ničení olivovníků a především ničení života ostrovanů. To vše zažívají místní obyvatelé, kteří jsou nuceni veškeré důsledky muslimské invaze snášet dnes a denně. Ostrovy, které bývaly velmi oblíbenými turistickými destinacemi se pomalu ale jistě stávají ostrovy okupovanými. To vše za plné asistence nejen řecké vlády, ale také EU.

Na titulním obrázku se můžete podívat na nově vybudovaný tábor pro invazisty na ostrově Samos. Namísto toho, aby se hranice hlídaly a vetřelci byli navraceni tam, odkud přišli, buduje se pro ně další zázemí, což potvrzuje fakt, že invaze je podporována také z EU, která nyní vozí do Řecka africké vetřelce v rámci operace Irene. Podle informace obyvatel ostrova Lesbos, se také tam připravuje výstavba nového tábora, proti níž protestovali. Právě to, že se tak výrazně zvyšují počty ubytovacích kapacit pro vetřelce ukazuje, že EU rozhodně nemíní migraci zpomalit  a už vůbec ne zastavit. Spíš naopak.

Prostřednictvím EU dovezení Afričané ovšem odmítají zůstat v Řecku, mají samozřejmě zájem o země se štědrým sociálním systémem, ale také s již početnou komunitou jejich soukmenovců. Ostatně, na videu níže se můžete podívat na současné osazenstvo tábora Moria. Z toho, co osoba na videu říká, mne zaujalo jednak to, že proti nim šli místní obyvatelé, ozbrojeni noži v momentě, kdy vetřelci začali kácet stromy, aby si z nich vyrobili příbytky. Olivovníky, zajišťující obživu místních obyvatel. Vůbec se nedivím, že si svůj majetek a zároveň obživu brání! A stejně směšně vyzní tvrzení, že jsou v táboře o hladu a žízni. Myslím, že se stačí na ně podívat. Tak si rozhodně hladové a podvyživené chudáčky nepředstavuji. A jak známo, neziskovky, štědře dotované EU, se jim o stravu postarají. Připomínám, že právě invazisté z tohoto tábora byli pachateli všech výše uvedených činů, právě obec Moria je dlouhodobě invazí nejvíce sužovanou.

Toto a některá další videa, která jsem již zveřejnila dříve, zcela jasně ukazují, že  těmi největšími křiklouny jsou právě invazisté z černé Afriky. Přesně ti, kteří jsou již po generace naučeni natahovat ruce a čekat, že se o ně postará Evropan. Dlouhé roky jim je dodávána humanitární pomoc a oni tak ani nic jiného neznají. Nyní se rozhodli si vzít nejen onu materiální pomoc, ale také náš kontinent. Nikdo – snad vyjma neziskovek – je do Evropy nezval, nikdo je nenutil se zvednout a putovat za štědrými dávkami do Německa, Francie, Británie, Holandska, Švédska….

Vydat se z Afriky do Evropy byla jejich vlastní volba. A důsledky svého rozhodnutí jsou čistě na jejich bedrech, nikdo jim jistě nebrání se vrátit zpět do Afriky. Transparenty o rasismu vyznívají v kontextu výše uvedeného bizarně. Proč tedy vyrazili do Evropy, když jsou zde rasisté?? Proč nezůstali v Africe mezi svými??

Na všech těchto videích však přesto ječí, jako kdyby byla povinnost Evropanů se o ně bezezbytku postarat. Jsou tak naučeni a je to pro ně samozřejmost. Afrika je navíc právě díky této humanitární pomoci silně přemnožená. Do Afriky se totiž vozí potraviny či léky, ne však antikoncepce. Jedna černoška porodí kolem 7 dětí. Dřív se dospělosti dožilo 1-2, dnes se jich dospělosti dožije 5-6. A to vše, podobně jako současnou invazi z Afriky, způsobila falešná pseudohumanita.

Sbírky na Afriku, fondy solidarity, adopce afrických sirotků na dálku, koncerty pro Afriku, dárcovské DMS, štědře dotované neziskovky, finanční dary od EU i jednotlivých evropských zemí….

Vše výše uvedené jsou důvody současného myšlení Afričanů, naučených jediné: natahovat ruce. 

5/5 - (6 votes)
(Visited 330 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *