Na videu muslim prohlašuje, že si s pomocí Alláha už brzy převezmou Švédsko

Napsal
Sdílet článek

Už mnohokrát jsem zde poukazovala na to, že Švédsko, v jehož stopách dnes jdeme, bude zřejmě prvním evropským chalífátem. A je dost dobře možné, že k převzetí země dojde dokonce bez boje. To už ostatně ví také muslimové, kteří se s tím, že je země jejich, už ani příliš netají. Jejich počet v zemi je už takový, že mohou přestávat s přetvářkou, která je velmi důležitou součástí džihádu v začátcích islamizace zabraného území.

Na sociálních sítích se rozesílá video, které ukazuje, jak černoch, který tvrdí, že je věřící muslim, uvádí, že brzy “převezmou Švédsko”.

16letý Hamed Diakite z Falköpingu (pravděpodobně somálského původu), který má na sociálních médiích více než 14.000 sledujících a otevřeně přiznává, že muslimové přebírají vládu ve Švédsku, stále dokola opakuje slovo “inšAllah”, což znamená: “pokud si Alláh přeje” či “dá-li Alláh”.

Ve čtvrtek Diakite zveřejnil na sociálních sítích videoklip (viz výše), ve kterém tvrdí, že věří v převzetí Švédska muslimy. Popisuje to jako “oheň, který nemůže být nikdy uhašen”, bez ohledu na to, co budou říkat Švédové.

“Bude to jako oheň, který nikdy nemůžete uhasit, ale jen čekat. InšAllah, budeme mít nad Švédskem brzy plnou kontrolu, stačí jen čekat, inšAllah. Kéž nás Alláh ochraňuj, ať nás všechny ochrání,” řekl Diakite svým následovníkům na videu výše.

Navzdory svému mladému věku již souhlasí s muslimským útlakem žen, což je podle něj dobrá věc, protože taková žena je poslušná Alláha. Na svůj účet nahrál obrázek, který zobrazuje ženu v burce s textem: “krása ženy spočívá v její plachosti a poslušnosti Alláhovi” (viz titulek).

(Visited 271 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *