Na životě kriminálníka záleží víc, než na životě sedmileté Emily?

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na případ sedmileté Emily Jones? Britské holčičky, která byla podříznuta v parku třicetiletou Albánkou? O tomto případu jsem se zmínila už v době, kdy byla malá, nevinná holčička zavražděna. Albánka byla posléze tak, jako je to všude v Evropě obvyklé, prohlášena za psychicky nemocnou a její plná identita – zejména podoba – je úzkostlivě tajena.

Úplná identita vražedkyně malé Emily, albánské zrůdy, je utajována. Mimo jejího věku, jména Eltiona Skana a původu se tedy neví nic, především nikdo zatím neodhalil její skutečnou podobu. Zato obrázky policisty, který zabil černošského recidivistu Floyda, obletěly celý svět. Místním bylo zpočátku sděleno pouze to, že útočníkem byla třicetiletá žena, která byla „duševně nemocná“. Jeden očitý svědek tvrdil, že policie  a média se dokonce pokusily tento šokující incident ještě na místě utajit.

Svědci popsali odpornou vraždu následovně: „Emily si hrála na skútru. Když projížděla kolem dřevěné lavičky, napadla ji náhle žena sedící na lavičce, bodla do krku a způsobila jí katastrofální zranění”.

Emily byla poté převezena do Salfordské královské nemocnice, ale i přes veškerou snahu o její záchranu museli konstatovat smrt.  Zatímco si hrála, byla bodnuta do krku a zemřela ihned na místě činu.

Server Politicate  nyní nabízí odměnu 2000 liber za zveřejnění plné identity vražedkyně a především pak její podoby. Skupina na ochranu dětí Vigilante se připojila k Politicalite v honu na odhalení podezřelé zrůdy, která byl obviněna z vraždy sedmileté holčičky letos v květnu. K nim se přidávají další lidé s nabídkou odměny za odhalení skutečné podoby vražedkyně, kterou policie i soudy velmi úzkostlivě tají.

V případě vraždy malé holčičky byla snaha případ utajit a když už se to nezadařilo, tají alespoň identitu vražedkyně, která byla  – jak je to u vetřelců běžné – seznána psychicky nemocnou. V případě policisty, který údajně zabil při zákroku černého kriminálníka, jsou obrázků obviněného policisty plná média.

Kolik dalších podobných případů po celém světě, kdy došlo k vraždě zcela nevinné oběti je zamlčováno a podoba viníka úzkostlivě tajena? V čem byl černý recidivista lepší a jeho život cennější, než život této malé, před pár týdny zavražděné holčičky? Život malé Emily, kvůli jejíž vraždě nevyšly do ulic davy?  Nebo na jejím životě nezáleží jen proto, že je bílá??

 

(Visited 4 654 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Existují lidé, bílí, černí žlutí nebo pro mě za mě zelení s modrými kostičkami, kteří jsou nepříčetní. Může to být lež, ale o tom nic nevíte, tak jen spekulujete. Nepříčetný může za “svůj” čin asi tak, jako ten, kdo má TBC a neví o tom, za to, že vylučuje bacil. Je to nemoc, nikoli zlý úmysl. Nepřejí Vám, paní autorkou, nic zlého, ale zkuste si představit, že by Vám v hlavě vyrostl nádor tak, aby změnil Vaše chování a Vy byste někoho zabila. Načež by dav, “nejhorší přírodní živel”, žádal o Vás všechno vědět. Takový schizofrenik je na tom stejně. Pokud by takový zločin ovšem spáchal příčetný a byl spravedlivým soudem usvědčen, volil bych mezi doživotním vězením nebo absolutním trestem.

    1. Nojo, ale ten “nádor” má v poslední době každý negr, který ublíží bílému. Žeby nová pandemie? Všichni víme, že je to pokaždé jen zastírací manévr, jak ochránit nechtěnce před spravedlivým trestem.

    2. Jenže ten “nádor” má v případě těch násilníků v 90% případů úplně jiné jméno: islám. Většinou se jedná o projev nenávisti k bezvěrcům. To, že předem instruované evropské soudy pak tvrdí, že byl daný pachatel psychicky nemocný je pouhé zadání. Například ten, co znásilňoval vloni na severu Čech, nebyl jistě psychicky nemocný. To by na to museli přijít už v Německu, kde byl předtím ve vězení. Ti “psychicky nemocní” jsou předně odmala učeni, že nemuslimové, ženy, homosexuálové apod. jsou podřadnými tvory. A podle toho se pak muslimové v Evropě i chovají. Je jedno, zda je kriminálník bílý nebo černý, žlutý, zelený nebo puntíkovaný, o tom to není, ta Albánka byla samozřejmě zcela jistě bílá. Jde ale o to, jaké jsou reakce na různé kriminální činy. Nikdy nebyla podobná reakce, jako u smrti onoho černého kriminálníka, na žádnou jinou vraždu. A to dokonce ani v případě vraždy dítěte!! A o tom ten článek je, což jste očividně nepochopil.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *