Nález 14 tun drog z produkce ISIS v Itálii – další z možných důkazů přípravy džihádu mečem v Evropě

Napsal
Sdílet článek

Možná jste také zaznamenali, že v Itálii odhalili zásilku 14 tun drogy, vyrobené ISIS a určené k prodeji v Evropě. Prodej měla organizovat italská mafie – Camorra. Stimulační droga doputovala do Itálie v podobě 84 milionů tablet. Pilulkám s názvem captagon  se také přezdívá droga džihádistů, neboť ji před atentáty užívají někteří muslimové. Údajně ji k povzbuzení užívají také členové bojůvek na cestě do Evropy, aby tak lépe dlouhou cestu zvládli a za den dokázali ujít delší úsek.

O tomto jste se již mohli dočíst v mainstreamu. Nicméně mnohem důležitější je si uvědomit, že se může jednat o náhodný záchyt, je těžké odhadnout, kolik drogy již prošlo bez povšimnutí, jistě mnohem více. Já zde však spatřuji ještě několik dalších velmi závažných souvislostí, které napovídají, že je vysoce pravděpodobné, že se muslimové připravují na závěrečný džihád mečem v Evropě.

Tomu by nasvědčoval nejen aktuální nález tak ohromného množství drog, ale i další okolnosti. Připomínám, že před pár týdny se zjistilo, že jen v jediné čtvrti německého Duisburgu mají uschovaných 2 tisíce kalašnikovů a to včetně dostatečného množství munice. 

Nedávno zase došlo k náhodnému záchytu dvou mladých muslimských invazistů, kteří jeli autem z Německa do Rakouska pod vlivem drog, přičemž v autě měli v různých skrýších uschováno celkem 1,1 mil. eur.  Vysoce pravděpodobné je, že peníze pochází právě z obchodu s drogami, přičemž otázka je, nač potřebovali peníze. Před časem se mi podařilo zjistit, že v Rakousku jsou velmi aktivní kosovští a čečenští překupníci zbraní, pak bylo možné, že právě jejich nákup byl i účelem této cesty.

A co mne vede k závěru, že se připravuje džihád mečem? Fakt, že v posledním asi měsíci k němu vyzvalo hned několik vysokých muslimských autorit. Někdo z nich vyzval pouze k obsazení a džihádu Evropy a USA, někdo zdůraznil i nutnost džihádu mečem. Například před pár dny vyzval sympatizant Al Kajdy, oblíbenec tureckého sultána Erdogana a radikální turecký imám Yusuf Selami Çakaroğlu k džihádu mečem s tím, že islám není islám bez závěrečného džihádu mečem.

Několik dalších podobných výzev padlo i předtím, ostatně, o nich jsem tu již v několika dalších článcích psala. Jen připomenu, že jedna výzva se například soustředila na džihád Německa a Francie, jinak se má ale islamizovat celá Evropa i USA a vše má být završeno všesvětovým nastolením práva šaría.

Je třeba si uvědomit, že islámské autority berou zfanatizovaní muslimové, na něž od nejužšího věku působí mešita, jako svaté a stejně tak berou vážně každé jejich slovo. Výzvy k džihádu se množí a takřka denně se nějaká objeví na televizi Muslimského bratrstva. Navíc dochází k výzvám využití nepokojů, způsobených BLM protesty.

Uvedené případy jsou zcela jistě jen špičkou ledovce. Tolik “úlovků” během velmi krátké doby, úzce souvisejících s islámskými invazisty, už skutečně o něčem svědčí. Z toho, co víme, je jasné, že muslimové v Evropě musí být velmi dobře vyzbrojeni a to v situaci, kdy se naopak většina občanů díky různým nařízením 4. říše odzbrojuje.

Všimněte si také, jaká je nyní pozice policie v islamizovaných zemích – je tam na základě aktivistických hesel BLM zcela dehonestovaná a ponižovaná, v Berlíně už dokonce ani nemohou proti rasovým menšinám a muslimům zakročit a to ani tehdy, když je vidí páchat trestný čin. Oslabená policie, obrany neschopné obyvatelstvo a velmi dobře trénovaní a ozbrojení džihádisté. To vše případný džihád mečem velmi usnadní. 

Samozřejmě by se zprvu jednalo o lokální konflikty, je velmi pravděpodobné, že si tak postupně budou muslimové přebírat části měst, později jednotlivých zemí, až si časem přeberou celou Evropu. A nemálo jim nahrává i to, že zatímco oni se bez zájmu kompetentních úřadů v klidu vyzbrojují, nemají ony úřady na práci nic lepšího, než honit xenofoby a islamofoby na síti.

 

14 tun drog z ISIS v Itálii

(Visited 153 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *