Naše lokajská vláda chce přísně cenzurovat negativní informace o EU

Napsal
Sdílet článek

Dnes jsem náhodně narazila na článek, který popisuje, jak se vláda údajně připravuje na naše předsednictví EU v roce 2022. Nemíním komentovat vše, co se v článku uvádí, ale obzvlášť bych chtěla upozornit na to, že naše plně loutková vláda zcela viditelně pojede podle not Bruselu, neboť chce bojovat proti negativním informacím o EU. O to spíš jsem pochopila i to, že vláda nepodpořila Polsko a Maďarsko v momentě, kdy na ně EU útočila s odvoláním na právní stát. To v praxi znamenalo, že bruselští papaláši požadovali, aby maďarská a polská vláda plivly do tváře svých voličů a podřídily se tomu, co po nich požaduje Brusel.

Už dávno jsem věděla, že zde žádná V4 není. Ta je jen ve fantazii těch idealistů, kteří si stále chtějí namlouvat, že zde existuje nějaká síla, která se brání diktátu EU. Tomu se ovšem brání do jisté míry pouze Maďarsko a Polsko. Jak ČR, tak Slovensko mají velmi poslušné, doslova lokajské vlády. Proto jsem ani neočekávala, že naše loutková vláda Maďarsko a Polsko podrží. Ostatně, vláda, která je ovládaná jimi zvolenou Jourovou, jenž šla oběma zemím „po krku“ jako první, prostě mlčet musela. Naštěstí je v tomto ohledu zastoupil prezident Zeman.

Ale vraťme se k tomu, co patří k oněm přípravám na předsednictví EU, tedy konkrétně k cenzuře jakýchkoli informací, které by se byť jen okrajově otřely o zcela bezchybnou a jedinečnou 4. říši. Cituji:

Vláda se chystá i na výraznou dezinformační vlnu, jejímž cílem bude narušit důvěru občanů ve členství Česka v evropských strukturách, prosadit obraz unie coby škodlivého společenství a vykreslit české či evropské představitele jako hrozbu pro české zájmy. „Lze předpokládat, že význam těchto kampaní v období předsednictví ještě zintenzivní,“ varuje materiál.

V článku se ještě uvádí, že tento boj proti všem odpůrcům EU má být veden z Úřadu vlády. Tam působí desítky neziskovek, je tedy nasnadě, že se nám poněkud „namnoží“ další parazitní neziskovky, které budou mít za úkol propagovat „jedinečnou EU a světlé zítřky pod křídly 4. říše“.  Přiznám se, že v pasáži – „vykreslit české či evropské představitele jako hrozbu pro české zájmy“ – mi to mohutně zavání právě Bruselem velmi slušně korumpovanou Jourovou, jejíž přímý vliv ne vládu je neoddiskutovatelný.

To, že je EU škodlivé společenství, ví každý, kdo si ještě nenechal totálně vymýt mozek právě podobnými propagandisty. Obzvlášť bych pak upozornila na absolutní nedemokratičnost této instituce, která proti názorovým oponentům – frakci ID – postavila tzv. „cordon sanitaire“.  I přesto, že jde o poměrně početnou frakci, nesmí mít své zástupce nejen v EK, ale ani ve vedení EP. A to jen proto, že prezentuje jiné názory, než zbývající frakce.

A škodlivost EU? Copak nikdo nevidí neustálé snahy euroříše, pomocí nichž se snaží vecpat půlku Afriky do Evropy? 

Pro neznalé zopakuji, že to byla právě EU, kdo v roce 2018 inicioval tzv. Marakéšskou deklaraci (za nás ji schválil tehdejší ministr vnitra Metnar), což je dokument, který legalizuje migraci mezi zeměmi části centrální a severní Afriky a státy EU. Tento spolek likvidátorů Evropy, jak lze EU také nazvat, se snaží muslimskou invazi nejméně od roku 2015 tlačit „horem, dolem“.

Za tu dobu nám právě EU nejprve vnucovala kvóty, pak je zahrnula do dlouhodobých plánů pod pláštíkem sdílené solidarity, mezitím stihla schválit dvě tzv. „Africké deklarace“, které nadřazují práva černochů a zavádí v rámci EU v tomto ohledu i jisté kvóty. A aby se bruselští papaláši nenudili, letos na podzim nám předvedli nová migrační a azylová pravidla, která byla vymyšlena tak, aby se muslimští vetřelci mohli rozmístit po celé EU. Někde třeba pod pláštíkem provádění deportací ve skutečnosti nedeportovatelných invazistů.

Vidíte, dotkla jsem se jen jednoho tématu – muslimské invaze – a hned máme první příklad toho, jak chce EU zlikvidovat nejen evropské národní státy a národy (tím se ostatně nijak netají), ale i Evropany jako takové. Neomezená masová invaze z muslimských zemí by časem zajistila (a také zajistí) vznik nepokojů, lokálních konfliktů, stále častějších teroristických útoků, to vše již relativně brzy vyústí do občanské války. To musí vědět ti, kdo všechny ty šílenosti řídí a organizují.

EU nám nepřináší nic dobrého. Peníze jen prožírá, žádný zisk negeneruje. Má jen to, co vybere od občanů zemí EU. A také to, co jí poskytnou ti, v jejichž zájmu byl tento spolek založen. Majitelé nadnárodních korporací, což jsou titíž, kdo – bez nadsázky –  „ovládají svět“.

EU je absolutně založena na korupci. Ten, kdo je z EU jakkoli korumpován (ať už přímo prací pro EU nebo v rámci dotací), pak – zcela logicky – také za EU „kope“.  Proto se může navenek jevit vše tak, že je zde EU pro občany zemí EU. Ale ve skutečnosti je to naopak. Pokud nepatříte k těm, kdo jsou korumpováni, pak vám tento spolek nepřináší vůbec nic, jen bere.

Je to také EU, kdo prosazuje povinné zavádění úchylné genderové výchovy už od jeslí. Děti mají být vychovávány jako bezpohlavní jedinci, hračky nesmí být děleny na chlapecké a dívčí, děti nemají být oslovovány podle toho, jakého jsou pohlaví. To si údajně mají zvolit samy, až budou starší. Tak přesně toto je jeden z nápadů EU, který právě Maďarsko a Polsko jako jediné země EU odmítly.

Nezřízená podpora invaze, podpora rasistické BLM či genderové šílenosti, povinně zaváděné už od jeslí. To je jen velmi malý výčet šíleností, které se dotknou celé populace. K tomu bych mohla přidat cílenou likvidaci národních států a národů, což jsou hlavní cíle euroříše. A to včetně výměny obyvatel – původních Evropanů – za černochy a Araby.

Naší „drahé“ EU jsem se věnovala už v mnoha svých článcích, podrobnější shrnutí najdete například zde, proto nemá cenu se nyní ještě detailněji o tomto spolku rozepisovat.

Naše loutková vláda připravuje k nástupu předsednictví neskonalou ideologickou masáž v duchu hesla „S Bruselem na věčné časy a nikdy jinak“, přičemž zároveň chce umlčovat hlasy k EU kritické. Pak mi nezbývá, než vyzvat všechny  euroskeptiky k tomu, aby už nyní tyto hlasy překřičeli. Čím víc nás bude, tím méně lidí tato probruselská „masírka“ ovlivní.

 

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 234 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *