Naše média opět lhala – Švédsko neskončilo s vítací politikou, plánuje další import desetitisíců muslimských vetřelců

Napsal
Sdílet článek

Před časem se objevila v našem mainstreamu dezinformace, kterou převzala i některá česká alternativní média. Údajně totiž mělo Švédsko ustoupit od své bezbřehé vítací politiky. Nicméně ve stejnou dobu psala švédská alternativa něco úplně jiného. Tuto fake news, kterou horlivě převzal celý náš mainstream, stejně jako mainstream v dalších zemích Evropy, ihned dementovala. Na to, jaká je skutečnost, jsem tehdy také vzápětí upozornila.

V té době totiž hrozilo vyslovení nedůvěry socanské vládě a drtivá výhra protimigračních Švédských demokratů. Proto se začaly roznášet podobné nesmyslné zvěsti, které měly vyvolat dojem, že Švédsko definitivně končí s přijímáním muslimských vetřelců. Mělo se jednoduše zajistit, že si tím současná švédská vláda získá zpět své ztracené voliče tak, aby se drtivá výhra Švédských demokratů nekonala.

K vyslovení nedůvěry však nakonec nedošlo a švédská vláda se tak mohla vrátit zpět do zajetých kolejí nekonečného vítání džihádistů, kteří už velmi brzy přečíslí původní obyvatelstvo, které ve stále větší míře prchá  z islamizované země. O tom, že Švédsko s bezbřehým vítáním nekončí, svědčí i zbrusu nová zpráva.

Švédský migrační úřad nyní sepisuje plánovaný počet žadatelů o azyl, kteří podle odhadů letos přiletí do Švédska. Zároveň doufá, že do konce roku do země ještě přiletí v rámci povinných kvót 2 500 nových multikulturních obohacovačů.

V důsledku pandemie se počet žadatelů o azyl i žadatelů, přijatých v rámci kvót EU, v průběhu roku mírně snížil. Dosud přijalo Švédsko 2000 vetřelců s kvótami, ale Migrační rada doufá, že do konce roku přiveze dalších 2500 invazistů převážně z Afriky a Blízkého východu.

“Přestože úřad v současné době pracuje na dokončení letošní mise, není jisté, zda je to možné v praxi splnit a to vzhledem k okolnostem spojeným s pandemií. Prognóza počtu uchazečů o azyl v rámci kvót je proto pro letošní rok odepsána na pouhých 4500,” píše azylová agentura.

Prognóza v rámci kvót na příští rok počítá s 5 000 lidmi. Tolik Švédsko obvykle každý rok v rámci kvót přijme. Přijímání v rámci kvót automaticky zajišťuje povolení k pobytu a letecký převoz do Švédska.

Odhaduje se, že počet žadatelů o azyl (tedy mimo kvóty) se letos bude pohyboval kolem 13 500, což je o 500 více než v předchozí červencové prognóze. “Očekává se tedy, že počet žadatelů o azyl bude letos nejnižší od přelomu tisíciletí,” píše švédský migrační úřad a také píše:

“Od vypuknutí pandemie je počet lidí, kteří přišli do Švédska hledat přístřeší, relativně nízký. Po létě však došlo k určitému nárůstu počtu žadatelů o azyl. Vývoj je spojen s uvolněním cestovních omezení, která byla zavedena během jara především v rámci Evropy, což poněkud usnadnilo vstup do Švédska. Šíření infekce však v současné době rychle roste, zejména v jižní Evropě. To znamená, že několik zemí zavedlo nová omezení.”

“Stále není možné s jistotou předpovědět, jak se budou vyvíjet omezení po celém světě, což činí předpovídání počtu žadatelů o azyl stále složitější,” pokračuje zpráva.

Prognóza počtu takzvaných nově příchozích přistěhovalců, které mají obce přijmout, se oproti předchozí prognóze do značné míry nezměnila. Odhaduje se, že v letošním roce bude podle Švédského migračního úřadu přijato necelých 16 000 nově příchozích a v příštím roce jen něco málo přes 17 000. Vzhledem k pandemické situaci je však nejistota stále vyšší, než je obvyklé, zejména pokud jde o počet příbuzných a lidí, přijatých v rámci kvót EU.

Tolik tedy ze zprávy švédského migračního úřadu. Co ukazuje mimo toho, že Švédsko lituje faktu, že nemůže kvůli omezením na různých evropských hranicích přijmout tolik přínosných doktorů a raketových inženýrů, kolik by přijmout chtělo? Především znovu potvrzuje manipulativnost a lživost mainstreamu, který není schopen si pravdivost informací ověřit.

A to samozřejmě nejen toho našeho, neboť tuto fake news vypustil někdo ze Švédska a pak už se šířila světem. Je zajímavé, že ani jedna zahraniční alternativa se na ni nechytila, všude tento hoax ignorovali nebo si z něj dělali legraci.

Švédsko je dávno ztracené, ví to Švédi, ale i jejich vláda, která se snaží natahat do země co nejvíc budoucích voličů, což činí mimo jiné i slučováním rodin často až na úrovni vzdálenějšího příbuzenstva. Jste-li pak z oblasti Středního východu nebo z Afriky, máte velkou šanci, že v rekordním čase získáte i švédské občanství.

Každopádně švédská vláda v momentě, když se bála předčasných voleb, záměrně vypustila hoax, na nějž se chytili úplně stejní kašpaři, kteří se již v minulosti chytli na nesmysl o tom, jak se do Evropy vydávají samí přínosní lékaři, inženýři a vědci. Zatím to však vypadá, že se do ní vydali jen amatérští gynekologové, řezníci a pyrotechnici…

 

(Visited 179 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *