Naše soudy se činí, padl další rozsudek za „islamofobii“

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak poslední dobou se doslova roztrhl pytel se soudy za údajné nenávistné výroky na síti. Konkrétně se al Hamajdovo komando soustředilo především na ty, kdo jakkoli schválili loňské události na Novém Zélandu ve městě Christchurch. Tedy jde pouze o jednostranný lov na „islamofoby“. Je nasnadě, že přísná selekce zakázané nenávisti míří k jedinému: k autocenzuře.

Pamatuji si, že už před rokem, ihned poté, co se veškerý tisk věnoval událostem na Novém Zélandu, vystoupil právě náš islamofilní ministr vnitra s tím, že okamžitě nechává zjistit, co kdo o útoku píše a jakékoli schvalování bude přísně potrestáno. Ovšem perlička je, že hned měsíc poté došlo ke skutečně velkému masakru, k velikonočním útokům na Srí Lance, které pro změnu schvalovaly muslimské komunity po celém světě, nikdo však komentáře evropských muslimů nekontroloval. Na Srí Lance přitom zemřelo asi 5x víc lidí. Ovšem zemřeli rukou muslimů a mezi mrtvými byli téměř výlučně křesťané.

Dnes proběhl soud s Jiřím Kantorem z Kraslic na Sokolovsku (31), který napsal na Facebooku k událostem v Christchurchi, o nichž sdílel článek, komentář:

„Za mě určitě pěkně provedená práce“.

Za tento výrok dostal tři roky podmíněně s pětiletým odkladem. Přitom mohl údajně dostat až 15 let nepodmíněně. Srovnáme-li tento výrok třeba s výrokem bývalého zastupitele Jesenice u Prahy Langa z ODS, který nabádal k podříznutí a vykrvení prezidenta, aniž by byl za svůj výrok odsouzen, je jasně vidět, že je zde nenávist povolená a nepovolená.

Nikdo ovšem neřeší dnes a denně rozsévanou nenávist v mešitách. Nenávist, šířenou vůči nám, káfirům.

Pro Alláha jsme my všichni káfirové, pro muslimy v hierarchii méně, než zvířata. To je ale očividně  zcela v pořádku. Jejich nenávistná kázání v mešitách jsou akceptována a co víc, my jsme nuceni je tolerovat a ponechávat je, aby si nadále nenávist vůči nám ve svých mešitách či tajných modlitebnách pěstovali. Korán definuje káfira jako Alláhem nenáviděného. Oni nás tedy nenávidět zcela beztrestně mohou?

Rozsudek 2 roky za brutální znásilnění a okradení šestnáctileté dívky, což je trest, který dostal africký invazista, navíc recidivista, je výsměchem jeho oběti, která má o doživotní trauma postaráno. Tři roky podmíněně s odkladem na pět let za čin, který nikomu neublížil, navíc u bezúhonného občana, je naopak výsměchem odsouzenému.

V krátké době jde o druhý podobný rozsudek za výroky v souvislosti s událostmi v Christchurchi. Zároveň došlo před časem k soudu s nenávistným muslimem Sáňkou, který vydal knihu  Základy tavhídu – Islámský koncept boha. Ta vychází přímo z Koránu a nabádá muslimy k tomu, aby se zasazovali o všesvětový džihád, zavádění práva šaría a samozřejmě nabádá ke všem zvěrstvům, které prováděl a propagoval i pedofilní prorok Mohamed. Sáňka byl však přesto zproštěn viny.

Přitom co je horší? Jeden krátký komentář, který nikoho k ničemu nenabádá nebo přímé nabádání k všesvětovému džihádu a likvidaci všech bezvěrců? Pro naše soudy je horší tzv. „islamofobie“, než nenávist k většinové společnosti a nabádání k její likvidaci. Skandální je i fakt, že islamista Sáňka požaduje za to, že byl žalován, od státu odškodnění 10 milionů Kč!! Tedy požaduje 10 milionů z daní občanů, které chce buď zlikvidovat nebo donutit ke konverzi k islámu!!

Loutková proislámská a proinvazní justice napříč EU jedná všude stejně. Pachatelům zrůdných činů z řad muslimů dává směšné tresty nebo je dokonce shledají psychicky nemocnými a namísto adekvátního trestu dostanou přikázanou „léčbu“ na psychiatrii, kde si pak žijí jak v nějakém luxusním sanatoriu.

Na druhou stranu autoři různých „islamofobních“ výroků bývají odsuzováni k  trestům podmíněným, ale v Německu, Velké Británii či Francii už padly i tresty nepodmíněné. Je tedy jen otázka času, než padne podobný rozsudek i u nás.

A Alrawiho, s jeho kázáním nenávisti proti bezvěrcům také nikdo soudit nebude. Jeho nenávist je totiž nenávist povolená.

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 293 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *