Naše vláda místo pomoci Řecku pomáhá vetřelcům – posílá jim toaletní papír (video)

Napsal
Sdílet článek

Tak tento článek ve mne dnes vyvolal velmi smíšené pocity. Na jedné straně vztek, ale na té druhé jsem se musela smát. V článku se uvádí, že naše loutková vláda coby pomoc Řecku posílá hygienické potřeby pro vetřelce, nakažené koronavirem. Nakažení migranti jsou umístěni v hotelu, kde jsou všichni v karanténě. Al Hamajda, jehož inklinace k islámu je všeobecně známa, mimo jiné prohlásil: „Vzájemná pomoc mezi státy je jedním ze základních principů úspěchu. V žádném případě nechceme, aby situace v Řecku eskalovala.“

Pomoc Řecku? To si dělá legraci? Vždyť Řecko před časem žádalo EU o vyslání pomoci, případně uvalení sankcí ze strany EU na Turecko, ale  pro byli pouze ministři z Maďarska, Polska, Rakouska, Bulharska, Rumunska a Řecka!! Pocheho loutka Petříček hlasoval proti jakékoli podobné pomoci!!  Ale když se má pomáhat muslimským migrantům, kteří se vydali do Evropy s cílem ji ekonomicky vysávat a islamizovat, pak naše vláda nezaváhá ani na moment.

Nákaza se objevila ve dvou uprchlických táborech na pevninském Řecku. Například Ve městě Kirandi, které leží zhruba 170 km jihozápadně od Atén je v místním hotelu již týden v karanténě 470 migrantů. Nákaza se potvrdila u 148 z nich. V hotelu bydlí hlavně migranti z Afriky, kteří sem byli přemístění na podzim minulého roku z přeplněných  táborů z ostrovů v Egejském moři, kam dorazili na lodích pašeráků z Turecka.

Zde se můžete podívat na to, komu konkrétně toaletní papír a další potřeby posíláme – toto je osazenstvo hotelu, který je v karanténě (nutno kliknout 2x, odkaz vás převede na youtube):

Skutečná pomoc Řecku, informování o situaci v médiích, podpora Řecka v rámci EU či sankce vůči expanzivnímu a agresivnímu Turecku – nic z toho se nekoná. Řecko neustále čeká na to, že bude jakkoli podpořeno “spojenci” z dalších evropských zemí, ale reálnou podporu dostalo jen od několika málo zemí, většina států EU však ve vztahu k Řecku praktikuje “pštrosí” politiku, či dokonce nepokrytě podporuje Turecko.

Ale hlavní je, že si díky Al Hamajdovi mají čím muslimové vytírat pozadí. Mimochodem, nepoužívají tak náhodou k tomuto účelu muslimové svoji levou ruku????

 

(Visited 239 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *