Naše vláda není protiislámská!

Napsal
Sdílet článek

Nešlo mi nereagovat na nemálo diskuzních příspěvků, ale i článků, které hovoří o tom, že je tato vláda nebo V4 protiislámská. Je to velmi těžký omyl, tento mylný názor však není napříč Evropou rozhodně ojedinělý.

Než se budu věnovat ČR, tak se nejprve krátce podívám na Evropu jako takovou. Tedy na ostatní země, které jsou už mnohdy velmi silně islamizované. Jistě ani tam neuvažovali občané o tom, že by jejich vláda byla jakkoli proislámská. On totiž žádný politik či strana nebude v Evropě veřejně deklarovat podporu islámu. To by mohl rovnou svoje působení v politice zabalit. Samozřejmě, vyjma čistě islámských stran nebo – zatím zejména v islamizovaných zemích na komunále – stran, které využívají zvýšený počet muslimů v dané lokalitě k politickému profitu.

Evropské obyvatelstvo je dobře “zpracované” médii i perfektním marketingem některých stran, proto volí proislámské politiky. A to i přes viditelnou islamizaci vlastní země. Nebudeme-li brát do úvahy  koloniální mocnosti jako je Francie, Velká Británie nebo Holandsko, pak třeba takové Švédsko se dalo velmi lehce islamizovat příslibem sociálního státu, kde se mají všichni dobře a soustavným vymýváním mozků na školách i v médiích, zavedením multikulturní výchovy a mnohaletým působením neziskovek. To vše dohromady pak dopomohlo stávající islamizaci země, která nikdy neměla žádné kolonie.

Švédsko by mohlo být zářným příkladem pro nás. I tam šla nejprve migrace a návazná islamizace pozvolna, avšak s tím, jak se postupně dařilo odchovat ty správné sluníčkové voliče, se mohlo přitvrdit. A s něčím podobným se počítá i u nás. První fází islamizace jsou rodiny stávajících muslimů, které se v posledních letech slučují, dále muslimové, kteří vykupují nemovitosti, pozemky, lázně a v neposlední řadě i tzv. “pracovní síly”, kterých má pár desítek tisíc dorazit i z muslimských zemí (Pákistán, Bangladéš). Jistě mezi nimi budou i “novoevropané” přicházející v rámci současné invaze. 

V EU není vůbec nikde ve vládě strana, která má v programu zákaz islámu. Takové strany byly ve dvou zemích a v obou byly z vlád včas odstraněny. V parlamentech jsou, ale všude výhradně v opozici. To tedy ukazuje na fakt, že jen zanedbatelné množství Evropanů spatřuje islám coby zásadní hrozbu.

Většina lidí se začne “probouzet” nejspíš teprve tehdy, až bude příliš pozdě. Zatím lidi nechávají v klidu znásilnění, nenávistná kázání, dětské sňatky, vraždy ze cti, šaríatské hlídky, ale i teroristické útoky, provedené ve jménu Alláha a především pak totální islamizace našeho kontinentu a úmysl zavedení práva šaría.

A teď se vraťme domů. Podle mnoha nemainstreamových pisatelů či názorů jednotlivců prý máme protiislámskou vládu. Pak bych prosila o jediný důkaz tohoto zcela mylného tvrzení – předem vím, že ho nenajdete.

Já naopak dokážu dodat zcela jasné důkazy o tom, že tato vláda je dokonce silně proislámská. Jen za dobu vlády těchto stran se totiž zvýšil počet muslimů u nás o asi 100%. Přímo ministr vnitra je velmi známým podporovatelem islámu, ne náhodou si mezi lidmi vydobyl přezdívku “Al Hamajda”. Jeho kontakty s pražskou muslimskou obcí jsou velmi nadstandartní; ostatně, jeho výhružky po útocích na Novém Zélandu, kdy varoval všechny, kdo by je chtěli jakkoli schvalovat, hovoří za vše. Přitom se tento živočich nikdy ani slůvkem nevyjádřil proti nenávistným kázáním v českých mešitách, na která jsou i důkazy.

Stejně kladný postoj k islámu má i Babiš, ostatně přítomnost muslima mezi jeho poslanci, jakožto ovšem i v řadách několika dalších parlamentních stran, je snad pro ty, kdo se o politiku zajímají, poměrně známa. I proto bylo většinou parlamentních stran odmítnuto projednávání jakéhokoli zákona, který by islám u nás omezil – tedy jedná se o zákaz muslimského zahalování, zákaz propagace nenávistné islámské ideologie nebo zákaz halal porážek. To vše bylo SPD smeteno dřív, než se o tom vůbec mohlo jednat, nepřidala se k nim totiž ani jedna parlamentní strana.

V naší zemi rostou mešity jako houby po dešti, stejně tak je to s modlitebnami, které však není navenek vůbec vidět. Zároveň s mešitami přibývají jedny z hlavních atributů islamizace – kebabárny. Ty jsou dnes už i v menších městech. Uvědomíme-li si, že muslimové z ČR posílali výtěžek z desátek ze svých výdělků na An Nusru – sesterskou organizaci Al Kajdy a vyzbrojovali islamisty, pak je jasné, že každý, kdo si kebab koupí, tímto přispěje i na islámský terorismus.

A jsme-li u v současné době projednávaného případu, kdy je u soudu Sámer Shehadeh, tedy hlavní organizátor této sbírky na teroristy, je nutno podotknout, že tohoto islamistu zachytily cizí tajné služby, protože ty naše islámský extremismus vůbec nezajímá. Nezajímá je, nač posílají muslimové peníze, nezajímají je ani nenávistná kázání v mešitách a záměry zavést právo šaría v celé Evropě, tedy i u nás. 

Umíte si představit, že by kdokoli jiný založil třeba politickou stranu a měl v programu přeměnu zřízení na totalitní středověkou diktaturu? Jak dlouho myslíte, že by podobná politická strana mohla asi existovat? A to vše islám prosazuje, ne nadarmo je největší součástí islámu právě ta politická část, mající za úkol všesvětové zavedení práva šaría.

Jedním ze zářných příkladů toho, jak naše vláda do budoucna podporuje zavedení práva šaría je i souhlasný postoj k nedávnému rozsudku Nejvyššího soudu v Brně v kauze “hidžáb”. Soud rozhodl, že je možné používat muslimské pokrývky při vyučování a ministerstvo, řízené Plagou (ANO) s tím souhlasilo. A to i přesto, že dnes již mnohé evropské země muslimské zahalování ve veřejných budovách včetně škol zakazují!! Tedy zatímco jinde už jdou alespoň trošku proti islamizaci, naše loutková vláda dělá vše pro to, aby se zde muslimům líbilo.

V neposlední řadě u nás pak dochází k hromadným odkupům nemovitostí bohatými Araby. Ti nakupují nejen jednotlivé nemovitosti a pozemky, ale dokonce i celé lázně či lokality, které jsou pravděpodobně budoucí muslimskou enklávou.

Navíc se proslýchá, že se právě u nás plánují největší evropská halal jatka a největší středoevropská mešita by měla být v Brně. Pokud se tedy podíváme jak na politiku naší vlády, tak na politiku komunální, nikde není odpor k islamizaci vidět. Naopak, pomalu ale jistě se stáváme jednou k islámu nejvíce vstřícných zemí.

Odpor naší vlády i většiny opozičních stran k zavedení jakéhokoli zákona, omezujícího islám, nezájem o extremistické aktivity české  muslimské obce ze strany našich čučkařů, vyprodávání naší země vyznavačům netužšího, wahhabistického islámu a jeho další šíření u nás, ignorace nenávistných kázání v mešitách i odmítání  faktu, že islám není náboženství, ale nebezpečná, nenávistná ideologie. To vše lze vysledovat v naší politice, v tom, jak náš stát jako celek k islámu přistupuje.

Tedy – napadne-li ještě jakéhokoli pisálka psát nesmysly o protiislámské vládě, pak by si měl dotyčný vzpomenout na výše uvedená fakta. Už teď je jasné, že s islámem to u nás je a bude tak, jako jinde – pomalu a jistě se budeme dál islamizovat a až v momentě, kdy začnou větší problémy s narůstajícími muslimskými komunitami, se teprve budou občané o tuto problematiku zajímat. Budou hasit požár až tehdy, kdy už bude příliš rozšířený a jen velmi těžce zvladatelný. Ale to už bude velmi pozdě!

 

 

 

(Visited 602 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *