Naši občané o CZEXIT zájem nemají

Napsal
Sdílet článek

Nejspíš si myslíte, že jsem podlehla mainstreamové propagandě. Tedy nedávné zprávě, která nám sdělovala, že v jakémsi průzkumu vyšlo, že většina lidí nemá o CZEXIT zájem. Dokonce – a to i když se jednalo o CVVM, tedy ne průzkumnou, ale čistě manipulativní agenturu, na níž už bylo za manipulace podáno nejedno trestní oznámení, –  jsem přesvědčena, že výsledek průzkumu není až tak daleko od reality, nicméně stále realitu neodráží.

Ovšem ne tak, jako si to myslí většina diskutujících na různých diskuzních fórech, kde se o CZEXITU debatuje. Většina lidí si totiž myslí, že jde o manipulaci v tom smyslu, že ve skutečnosti je to naopak, že většina ten CZEXIT – či přesněji řečeno referendum o vystoupení (setrvání) z (v) EU chce.

To je však holý nesmysl. Pokud něco přece chci, konám tak, abych dostála svého cíle. Tedy ano, přiznávám, chci referendum o EU, protože jsem přesvědčena, že je pro většinu našich občanů členství v EU velmi nevýhodné. A nejen nevýhodné, neboť cílem 4. říše je postupná likvidace národních států, potažmo národů. Ostatně, o tom jsem se velmi podrobně rozepsala zde.

Ale právě proto, že tohoto cíle chci dosáhnout, nebudu dělat to, co ho naopak zhatí. Tedy v tomto případě nebudu volit eurohujery, kteří se navíc svým eurohujerstvím nijak netají.

Pokud tedy chci mít šanci odejít z EU, tak přece podle toho budu také volit. Jenže zkuste se podívat do naší Sněmovny. Najdete tam 9 parlamentních stran, z nichž pouze jedna jediná (SPD) toto referendum požaduje. Z ostatních stran by s referendem souhlasila pouze KSČM, ale to jen proto, že stejný typ referenda lze uplatnit pro vystoupení z NATO. Zákon, který by tedy podobný typ referenda, tzn. referendum k mezinárodním paktům povolil, by za stávající politické konstelace neměl šanci projít. A vlastně už byl podobný zákon o referendu dávno smeten ze stolu.

Sedm parlamentních stran z devíti tedy velmi striktně odmítá nejen referendum, ale odchod z EU jako takový.

Babiš, jehož preference údajně raketově rostou, prohlásil už před parlamentními volbami, že on sám nikdy podobné referendum nepovolí. A jeho hvězda v EK Jourová to jen potvrzuje. O eurohujerech z ČSSD, kteří na svém sjezdu hráli místo české národní hymny Ódu na radost, přičemž vzdávali hold vlajce EU, aby projevili neutuchající oddanost 4. říši, ani nehovořím.

A tzv. demoblok nebo Piráti jsou eurohujeři z podstaty, jejich voliči jsou přesně ti, kteří pobíhají na různých demonstracích s modrými vlajkami 4. říše.

A to ještě ani nehovořím o různých zmanipulovaných volebních průzkumech, podle kterých to vypadá, že by o vystoupení z EU dnes stálo zase ještě o něco méně lidí, než tomu bylo při posledních parlamentních volbách. Ale – jak jsem uvedla výše – těmto průzkumům nevěřím, zatím ještě žádný v reálu nevyšel. Průzkumy nemají informovat, ale především manipulovat.

Takže vážení, až  někoho napadne zase někde psát, že většina lidí u nás je tzv. „euroskeptických“, tak pak se zamyslete nad tím, kde je pravda. Pokud by tomu tak totiž skutečně bylo a ta – třeba jen mírná – většina by 4. říši skutečně chtěla opustit, vypadala by konstelace naší Sněmovny úplně jinak. Třeba by tam mimo SPD byly i nějaké další strany, které nabízejí CZEXIT také, ale do PS se nedostaly, čímž by mohla být vytvořena euroskeptická koalice.

Pokud by totiž byla skutečně pravda, že je většina národa euroskeptická, pak bych si musela myslet, že část z těchto „euroskeptiků“, kteří museli zcela jasně volit eurohujery, nemá – mírně řečeno – „všech pět pohromadě.“ Je samozřejmě vysoce pravděpodobné, že část euroskeptiků najdeme i mezi nevoliči, ale jistě to nejsou zdaleka všichni. Rozhodně ne tolik, aby to v součtu dalo tu údajnou většinu. 

5/5 - (4 votes)
(Visited 266 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *