Násilný „Novošvéd“ Ahmed ze Somálska prchá před spravedlností

Napsal
Sdílet článek

Švédsko je – co se týká občanství – skutečně velmi rozdávačné. Černoch z titulku je již považován za Švéda, neboť tomuto původem Somálci bylo uděleno občanství již před třemi lety. Nyní Švédové hledají tohoto odsouzeného kriminálníka, neboť ani nenastoupil do výkonu trestu za pokus o znásilnění s pomocí nože.

Policie pátrá po 28letém Somálci Ahmedovi Abdulahovi Sarsareyovi, který byl odsouzen k trestu odnětí svobody za nezákonné zadržování, sexuální obtěžování a pokus o znásilnění. Ale Ahmed se do vězení nedostavil, aby si odpykal trest. Nyní se beze stopy pohřešuje. Při pokusu o znásilnění Ahmed vyhrožoval ženě nožem na krku, dokud neomdlela.

6. října 2018 Ahmed a jeho přítel nabídli, že po večírku odvezou domů známou ženu. Ale jízda byla pro ženu hororovým zážitkem, když auto odbočilo z cesty a řidič se vydal za město.

Ahmed zastavil, vytáhl ženu z auta, srazil ji na zem a roztrhl jí kalhoty. Žena se snažila bránit před Ahmedovým pokusem o znásilnění. On to dočasně vzdal a pak ji s nožem přinutil vrátit se do auta a do bytu v Lammhultu.

Doma se Ahmed opět snažil ženu znásilnit. Ale tentokrát měla žena čas ho vyfotit. Ahmed reagoval tím, že ženě přiložil nůž na krk, potom žena omdlela. Už dříve žena obdržela hovor od svého manžela a snažila se nenápadně sdělit, kde se nachází, aniž by si toho Ahmed všiml. Její manžel upozornil policii, která dorazila do bytu, přičemž rozbila přední dveře. Žena se probudila, když do bytu vstoupila policie a Ahmed ležel nahý vedle ní.

15. března loňského roku byl Ahmed odsouzen u okresního soudu ve Växjö za nezákonné zadržování, pokus o znásilnění a sexuální obtěžování na dva roky a tři měsíce. Od roku 2017 je švédským občanem a podle platných právních předpisů nemůže být vyhoštěn. Další osoba cestující v autě byla usvědčena z nezákonného zadržení.

Ahmed si však nikdy neodpykal trest, nyní je na útěku a v policejním pátrání.

Podobných „Ahmedů“ jsou ve Švédsku tisíce. Momentálně už je nejspíš v některé z mnoha švédských no-go zón nebo se skrývá jinde v Evropě mezi svými soukmenovci.

Jaké poučení pak z případu plyne především? To, že žena neměla sedat do auta se Somálci, byť je předtím znala. Ale to už jsme zpět u dlouholeté multikulturní výchovy, která je hlavním důvodem minimální či nulové obezřetnosti Švédek před muslimskými vetřelci, kteří jsou údajně pro Švédsko přínosným multikulturním obohacením. Říkali to totiž ve škole a tvrdí to i většina médií a těch správných demokratických politiků, tak je to přece pravda, že??

5/5 - (2 votes)
(Visited 292 times, 2 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *