Naštvaní Řekové zapálili hotel, kde měli být ubytováni vetřelci (video)

Napsal
Sdílet článek

Řekům už dávno přešla trpělivost s nekončícím přívalem migrantů. I přesto, že jim vláda slíbila, že již nebude žádné další vetřelce přijímat a další Řecko opustí, stále jich tam je poměrně hodně. Před časem se řecká vláda na popud EU a OSN rozhodla ulevit přeplněným táborům na řeckých ostrovech, tak začala invazisty převážet autobusy na pevninu do pronajatých hotelů.

Nicméně místní považují hoteliéry, kteří byli ochotni invazisty ubytovat, za kolaboranty. Rozhodli se proto, že autobusy s migranty do svých obcí nevpustí a co víc, řádně to odnesly i hotely.  150 demonstrantů tak zabránilo autobusům s 57 migranty se dostat do pronajatého hotelu  Panagitse v Pello v severním Řecku házením kamenů a dalších předmětů na autobusy. Poté zapálili pokoj v přízemí hotelu a poničili i vybavení hotelu. Po Panagitse byli migranti převezeni do hotelu Arnissa, kde podle policejních zdrojů přibližně 250 jedinců založilo požáry na silnici. Poté zaútočili na majitele hotelu a v budově hotelu házeli kameny a další předměty.

Policie nechala vetřelce převézt do hotelu  Chalkidona v Soluni. Starosta města Edessa (město, pod které spadá Pella) Dimitris Giannou incidenty odsoudil s tím, že s migrační problematikou nemají nic společného.

Mezitím ve středu uvedl řecký ministr pro migraci a azyl, že Řecko respektuje práva žadatelů o azyl, ale je povinno chránit hranice a vlastní občany. „Naše země respektuje mezinárodní právo a práva osob žádajících o azyl, která jsou naprosto respektována,” dále řekl: „o právech země a řeckých občanů jsem ale nic neslyšel. Neslyšel jsem nic o povinnosti řeckého státu chránit své hranice a své občany.“

Menší protesty se objevily i v hotelu v severním regionu Kilkis, kam bylo převezeno 250 vetřelců z ostrova Lesbos. Tyto protesty však byly krátkodobé a migranti byli ubytováni v zařízení, které už nyní ubytovává i další žadatele o azyl.

Řekové už pochopili, že se na policii a vládu nemohou spoléhat, na ostrovech, kde vetřelci řádí už několik let, to ostatně dnes a denně na vlastní kůži zažívají. To, co probíhá v Řecku, lze bez nadsázky nazvat válkou a to jak proti muslimským vetřelcům, tak proti vlastním kolaborantům, kteří jsou ochotni zaprodat vlastní zemi za “třicet stříbrných”.

Na video, jak takový kolaborant – hoteliér – v Řecku dopadl se můžete podívat níže. Já jen dodávám, že dokud budou EU, OSN, UNHCR a další podvratné organizace tyto kolaboranty, k nimž patří i různé neziskovky a politici pohádkově platit, do té doby se najde i dostatek zaprodanců, kteří budou ochotni za jejich tučné úplaty invazi aktivně podporovat.

 

(Visited 2 113 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *