Nátlak na neočkované se stupňuje, vlády se už ani netají tím, že o omezení infekce jim nejde

Napsal
Sdílet článek

Nákazu roznáší očkovaní i neočkovaní, ale jen neočkovaní jsou omezeni a musí se testovat. O boj proti infekci zde tedy skutečně nejde. A ani o něj nikdy nešlo. Jde jen o to, jak rozvinuté země přeměnit v rozvojové a ekonomicky i morálně je zdevastovat.  Ale to, co se nyní rozjíždí nejen u nás, ale i v některých dalších zemích, nemá obdoby. Vlády slepě kopírují opatření jiných a zdá se, že se jen předhání v tom, kdo zavede horší restrikce pro neočkované a dožene je k tomu, aby si dali do těla píchnout experimentální koktejl.

Stále méně lidí odolává, ale – a to je ještě horší – stále je hodně i těch, kdo s protiústavním jednáním vlád souhlasí. Jde o jedince, kteří jako první stáli ve frontě na tečku a dnes již mají v těle často tečky tři (rozhodně však do této kategorie nepatří všichni očkovaní). A čekají, až je zavolají na čtvrtou.  A samozřejmě poslušně dodržují všechna nařízení, byť i sebenesmyslnější. Tito jedinci dokonce souhlasně přikyvují i na koncentráky, které se zavádí u protinožců a asi nejvíc jim vadí, že zatím není experimentální koktejl povinný.

Zdá se, že kdyby vlády přikázaly těmto lidem  pomazat si hlavu vlastními výkaly, neboť je to pro jejich dobro, většina to udělá a bude k tomu nutit i ostatní. Stačí, když pár politiků bez patřičného vzdělání a pár rádoby odborníků, samozřejmě pečlivě vybraných, promluví do médií a většina těchto lidí slepě poslechne.

Kolik z dnes již 2x nebo 3x naočkovaných věřilo, že se jedná o jakousi “tečku”? Kolik z nich si myslelo (či stále myslí), že nebudou infekční a nebo věřili, že se se “zázračnou včelkou” nemohou onemocnět?  I přes nesporné důkazy, že genová injekce v experimentálním režimu nefunguje, jí stále věří. A mnozí už netrpělivě čekají na 3., 4., 5. a další včelku jako feťák na heroin.

Nicméně nyní je již dávno prokázáno, že zázračná tečka žádnou tečkou není, že očkovaní se mohou nakazit, mohou infekci roznášet a mohou onemocnět. Jediné, co skutečně chrání, je imunita získaná tím, že nemoc proděláte. I proto je Švédsko v pohodě, nikdy tam nebyly žádné restrikce, lockdowny, roušky a už vůbec ne prachové respirátory. Většina lidí se promořila a nyní tak těží z vlastní imunity.

Hygienička Svrčinová, na níž již bylo podáno trestní oznámení za záměrné šíření infekční nemoci, dnes omezila možnost účasti neočkovaných na dalších akcích, včetně těch sportovních. Tedy zimní střediska mohou zapomenout na návštěvnost, neboť nikdo neočkovaný se nebude za drahé peníze testovat PCR testy (antigenní se uznávat nebudou).  Totéž se týká stále ještě neočkovaných dětí do 12 let, které mají sice testy zdarma, nicméně při týdenním pobytu by je museli třeba i očkovaní rodiče odvézt do nejbližšího většího města na testy,  PCR test totiž platí jen 3 dny.

Zimní lyžařská střediska tak zažijí další krutou sezónu. Přitom idiotské nařízení Svrčinové (zřejmě okopírované z Rakouska, kde s ním už dřív přišli vládní Zelení) nikoho před nákazou nechrání.  Pomineme-li fakt, že venku na svahu je pravděpodobnost infekce takřka nulová, pak – pokud by se mělo jednat o bezinfekčnost –  negativně otestovaný neočkovaný se může nakazit od očkovaného, který se netestuje. Zelený pas tak není žádným potvrzením o bezinfekčnosti, jak nám nestydatě vlády EU lžou. Je pouze prostředkem, který potvrzuje poslušnost daného jedince vůči systému.

Nařízení Svrčinové a Vojtěcha se samozřejmě týká i dalších hromadných akcí. Právě fakt, že neočkovaní jsou omezováni a očkovaní ne i přesto, že nemoc mohou roznášet úplně stejně, jasně ukazuje, že zde nikdy nikomu o zdraví lidí nešlo.  Ostatně, jen úplný hlupák může věřit tomu, že jde politikům o dobro občanů. Ale co je jistě zajímá, jsou jejich tučná konta. Kolikpak asi dostávají vlády a jejich poskoci za to, že lidem vnucují vakcíny v testovacím režimu a dělají tak z celých národů pokusná morčata?

Nedávno v EP vystoupili 4 europoslanci proti koronafašismu, který je v mnoha zemích EU – včetně ČR – zaváděn. A především pak proti zcela neopodstatněné diskriminaci neočkovaných. Na videu níže se můžete podívat na začerněné smlouvy evropských vlád s farmaceutickými firmami. Nikdo se nesmí dozvědět, co v nich je. Jaké jsou asi provize vládních loutek a všech, kdo do lidí pod výhružkami a za omezování ústavních svobod to neúčinné svinstvo, jehož vedlejší účinky se vehementně tají, tlačí?

Kolik asi přistálo na kontech Svrčinové a Vojtěcha, kteří byli zažalovaní za záměrné šíření infekční choroby? A kolik dostali další obchodníci se strachem – Kubek,Flegr, Maďar, Chlíbek a další? Dočkáme se někdy doby, kdy všichni, kdo se na tomto podvodu na lidstvo podílí, půjdou do tepláků??

 

 

 

(Visited 1 963 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *