Nebezpečí virů, ať už skutečné či předstírané a jediná skutečná nemoc: toxemie. Na čem je založen podvod s koronavirem, část 3/4

Napsal
Sdílet článek

Jak jsou viry „kultivovány“ a očkování zrovna tak

Dokázat existenci viru pomocí dříve zmíněných Kochových předpokladů znamená, že napřed musí být laboratorně vypěstován vzorek, který je pak naočkován zdravému zvířeti a to musí dostat tu stejnou nemoc, jakou způsobil vzorek předtím. Jenže tyto tak zvané viry nejsou nikdy pěstovány ve zdravém, výživném prostředí za účelem získání naočkovatelné látky.

Současný způsob „kultivace“ je založen na pěstování těchto „virů“ v rozkládajícím se mase, kde jsou zbaveny veškeré výživy a když jsou blízko zániku, pak jsou přidána antibiotika a jedy, které tyto buňky otráví ještě víc.

Když pak se vyhladovělé a otrávené buňky rozpadnou a tento odpad v sobě má i hrotové bílkoviny, které viry samy vyprodukovaly, tyto jsou považovány za virus. Enzymy a jedy, které byly přidány k této směsi vyžerou otvory v povrchu buněk, takže pak vypadají jakože mají na sobě hroty a vědci jsou šťastní, protože právě získali jejich koronavirus.

Očkování je vyráběno stejným způsobem. Na příklad, očkování firmy AstraZeneca má v popisu, že obsahuje „smíšené, nemnožící se adenovirový vektor z opice, kódující hrotovou glyko-bílkovinu SARS-CoV-2, geneticky změněné ledviny z lidského zárodku, jiné geneticky změněné organismy a Polysorbát 80“ kromě dalších jedů a vesměs škodlivých látek.

To znamená, že bylo vzato rozkládající se maso z opice, přidány části ledvin z potraceného dítěte, přihodili k tomu jiné geneticky změněné organismy a Polysorbát 80, což je pochybný emulgátor, podezřívaný, že způsobuje rakovinu, genetické mutace, má škodlivý vliv na reprodukční orgány, nemluvě o tom, že dráždí pokožku.

Jak říká Dr. Tom Cowan, „živé virologické očkování je děláno v rozkládajících se buňkách a až je nakonec trochu očistí s pomocí nějakých jedů, odfiltrují nějaké částice, přidají jiné stabilizované jedovaté přísady (73 přísad, mnoho z nich škodlivých), pak to naočkují lidem.“

Na příklad, opičí virus (SV-40), což je známý rakovinotvorný produkt byl nalezen v očkováních proti obrně. Mnozí si možná mysleli, že tam byl dodán záměrně, ale to nebyl ten případ. Když pěstovali toto očkování v opičí vláknině, nemohli za žádnou stavu tento virus vyloučit, protože je tak podobný viru obrny, že je nemožné rozlišit jeden od druhého. A tak to tam všecko nechali a doufali, že si toho nikdo nevšimne a pokračovali s injekčním dodáváním rozkládající se tkáně z opičích ledvin.

Kochovy předpoklady v praxi

Dr. Andrew Kaufman popisuje snahu prokázat tak zvanou koronavirovou teorii testováním domnělého „viru“ na myších. Je jasné, že vzorek byl získán pomocí dříve popsaných pochybných výrobních postupů. Výsledky byly následující:

37% geneticky změněných myší, které dostaly tuto injekci, měly reakci;

20% obyčejných, divokých myší, které dostaly tuto injekci, měly reakci;

20% geneticky změněných myší, které dostaly destilovanou vodu, měly reakci.

Skoro se zdá, že myšky reagovaly víc na šok ze vpichu jehly než na to, čím byly očkovány. Jejich veškerá reakce spočívala ve ztrátě váhy a z mírně štětinovité srsti.

Ovšem – ztráta na váze není přece příznak Covidu-19!

Co jsou příznaky Covidu-19? Pitva by to měla zjistit

Za normálních okolností, jestliže existuje krizová zdravotní situace, pak každý, jehož smrt je podezřelá, má být pitván. Ale v případě současné Covid-19 krize byl tento požadavek zrušen po celém světě a pitva byla ve skutečnosti zakázána. Nejspíš to byla snaha utajit skutečné příčiny úmrtí.

Přesto, dvě studie, týkající se pitev, byly zveřejněny:

Italská studie 38 pacientů (Carsana, publikováno v „The Lancet,“ 8. června 2020)

Rozšířené poškození alveol (vzduchové váčky), nekróza pneumocytů, hyalinních membrán, vnitřní otoky (ucpání), metaplazie (před-rakovinné buňky) krevní sraženiny v malých arteriálních cévkách.

Německá studie 12 pacientů (Wichmann, Annals of Internal Medicine, 18 srpna 2020)

Rozšířené poškození alveol, hyalinní membrány, metaplasie, plicní embolie (krevní sraženina).

Pitva shora zmíněných myší zjistila vnitřní zápal plic s převládající infiltrací makrofágů. Ovšem makrofágy, což je druh bílých krvinek nebyly přítomny u pitvaných lidí. A zase u myší nebyly nalezeny hyalinní membrány, nebo otoky, žádná metaplazie, žádné krevní sraženiny.

Takže celý projekt na obhájení korony nedokázal nic. Skoro žádné myši nevykazovaly podstatné příznaky nemoci, což znamená, že nebyl splněn ani jeden z Kochových předpokladů, i když na venek se říkal pravý opak.

PCR test je také podvod

Testování na koronu je další podvod v celém plándemickém scénáři. Množství těch, kteří zemřeli na Covid je množství lidí, kteří zemřeli S COVIDem, ale nejsou to ti, kde PŘÍČINA byl Covid, bez ohledu na skutečnou nemoc, na kterou zemřeli. A když si uvědomíme, že tento test je velmi snadno manipulovatelný, takže pak každý testovaný je pozitivní, pak ta vysoká čísla nemocných a zemřelých vůbec nic neznamenají.

A zatím co se všichni věnují Covidu a jeho vlivu, nikdo si nevšímá, že 1,5 milionů lidí zemřou každý rok na tuberkulózu a zhruba stejný počet zemře ročně na srdeční nemoci.

Ten první problém s PCR test je, že test nehledá Covid-19, který nikdy nebyl izolován. Tento test hledá v nosním hlenu částečný genetický materiál, který je shodný s 90 známými lidskými sekvencemi a s asi 90 jinými sekvencemi bakterií a mikroorganizmů, včetně motorového oleje, říční vody, kiwi ovoce, kozy, ptáka, Coca Coly, papaya ovoce a jablečné šťávy. Tyto všecky testovaly jako pozitivní na PCR testu.

Ta věc je, nikdo nebyl schopen najít opravdový virus Covidu-19, protože tento neexistuje, ale přesto ho pomocí testů hledají. To ovšem snižuje těch hrozných 2 milionů úmrtí, která jsou v současné době hlášena, na nulu.

Druhý zjevný problém stran těchto testů je ten, že jsou vědecky nesmyslné. PCR test je nástroj na diagnózu. Jeho vynálezce Kary Mullis sám řekl ještě předtím, než byl jako na objednávku odstraněn ze světa (někteří tvrdí, že to byla vražda) že tento test pouze zjistí přítomnost nukleotidové sekvence, ale nemůže vyhodnotit kolik tohoto materiálu je ve vzorku obsaženo a jestli toto množství je schopno způsobit onemocnění, nebo ne. To je důvod, proč musí každý vzorek být tolikrát zvětšen, aby ho test vůbec zaznamenal.

Když PCR test tento vzorek namnoží více než 25x, pak i sekvence jiných genetických materiálů, které nejsou ani hledány, se objeví, což je nazýváno falešný pozitivní výsledek. Mimochodem, PCR test má 86% falešných pozitivních nálezů! Když je ale po laboratořích žádáno, aby vzorek namnožily na 40 cyklů a když se nic neobjeví, pak tomu říkají negativní výsledek.

PCR test nehledá nemoc. Hledá určitý RNA vzorec, což je na tom to nejhorší. A ještě ke všemu ten RNA vzorec, který hledá, není schopen způsobit někomu nemoc. To znamená, že je to čistý případ lékařského amatérismu; je to lékařské voodoo. Anebo taky podvod.

Testování nás rovněž ohrožuje zdravotně. Nejen že byly na testovacích tyčinkách zjištěny nanočástice, jinde živé nano-žížaly, zvané Morgelony a někde dokonce i radioaktivní materiál, který je schopen manipulovat naši mysl. Je rovněž podezříváno, že testování je skryté očkování.

Dnes už vychází najevo, že ti, kteří byli opětovaně testováni mají mozkové nádory a jiní umírají na krvácení z mozku. Testovací tyčinky pro domácí použití obsahují kysličník etylénu, což je rakovinotvorná látka, která může způsobit rakovinu mozku, lymfoidní rakovinu, leukemii, sterilitu a poškození nervového systému. Viz krátké video.

A my chceme testovat děti ve školách každý týden?

Kam se poděla všecka ta chřipka?

Podle internetové stránky WHO (Organizace pro světové zdraví), sezónní chřipka zabije ročně od 290.000 do 650.000 lidí po celém světě, podle její síly. Ale letos je to jiné. V Americe je chřipka snížena na pouhá 2% předešlých let. Irský zdravotní správce říká: „letos není žádná chřipka.“ Bloomberg hlásí, že v Australii chřipka docela zmizela. A v Británii jí mají pouhých 10%. Některé země dokonce přestaly počítat případy úmrtí na běžnou chřipku.

Fox News hlásí, že chřipka šla na 1.822 případů v r. 2020-21 ze 38 milionů v r. 2019-2020.

Anglická vláda má na jejich oficiální internetové stránce prohlášení, že „Od 19. března 2020 není dále Covid-19 v Anglii považován a infekční nemoc se značnými  následky. Toto je založeno na větším množství informací, které se týkají úmrtnosti (celkově nízká) a rovněž existuje v současné době větší uvědomění a specifické, citlivé laboratorní testy.“

1. dubna 2021 hlásily britské noviny The Telegraph, že už nebudou karantény. Británie se rozhodla postupovat proti Covidu jako proti chřipce.

Opravdu?

Ne, samozřejmě, to se nestalo. Asi to byl apríl! To proto, že koronavirus není zdravotní nouzový stav. Je to politický, mediální, finanční a psychologický podvod.

Počet veškerých úmrtí ve Spojených státech mluví za všecko:

2015 2,712,630

2016 2,744,248

2017 2,813,503

2018 2,839,205

2019 2,900,689

2020 2,487,350

  • Jane K.
3.7/5 - (3 votes)
(Visited 200 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *