Nebezpečí virů, ať už skutečné či předstírané a jediná skutečná nemoc: toxemie. Na čem je založen podvod s koronavirem, část 4/4

Napsal
Sdílet článek

Očkování a jeho prospěšnost

To, že je živá nemoc naočkována lidem je totální šílenství. Znamená to zabíjet jednu nemoc nemocí druhou. Myslet si, že když vezmeme jed, že získáme odolnost, poté, co si vyvineme protilátky proti té oné nemoci, je přinejmenším bláznivost.

Už to, že vyvinout očkování trvá. I současná očkování, vyprodukovaná v rekordním čase, jako na běžícím pásu, zabrala několik týdnů, než byla navržena, vyrobena, vyzkoušena a vyprodukována. Během té doby byla původní nemoc dávno pryč. Budou tato očkování účinná i proti změněným druhům této chřipky? Těžko.

Tímto očkováním je ovšem míněno naše staré očkování, jak jsme je znali. Nová, současná očkování jsou zcela jiná. Rovněž je spoléháno na to, že teorie o očkování je správná a funguje, což není pravda.

Říkat novým farmaceutickým injekčně doručovaným přípravkům vakcíny je v zásadě nesprávné. To nejsou vakcíny a není od nich vůbec očekáváno, že nás budou chránit proti nějaké chřipce. Jsou to mechanické jednotky, neživé a neléčivé. Je to umělý patogen, který je nám injekčně dán k tomu účelu, abychom onemocněli. Může být snadno nazýván genetickým inženýrstvím. Tyto tak zvané vakcíny jsou schopny přímo způsobit roztroušenou sklerózu, Gehrigovu nemoc, Alzheimera, pokročilé rakoviny, paralýzu, tachykardii a mnoho jiný nemocí, včetně smrti.

Dr. Sheri Tenpenny říká, že očkování firem Johnson & Johnson a AstraZeneca používají tkáně z potracených lidských zárodků; Pfizer a Moderna jsou mRNA. Ode všech čtyř je očekáváno, že vytvoří hrotovou bílkovinu. Tato hrotová bílkovina vytvoří přerušení v krevní mozkové bariéře, takže může proniknout přímo do mozku, kde bude ohrožovat FUS gen, nebo způsobí mutaci bílkoviny TDP43. Jestliže je FUS gen napaden, to vyprodukuje amyotrofickou laterální sklerózu, nebo rakovinu. Jestliže je bílkovina TDP43 donucena zmutovat, to může vyústit v celou škálu degenerativních neurologických problémů, nazývaných degenerace temporálního mozkového laloku. Tyto jsou na příklad Alzheimerova nemoc a demence, včetně asi pěti dalších degenerativních neurologických nemocí.

Cizí mRNA do očkování přidáno k tomu účlu, aby podpořilo lidské buňky k vyrábění patogenu (jedu). Když je tato lékařská jednotka injekčně dopravena do lidského těla, pak přiměje buňky, aby vyráběly cizí mikrobiální bílkovinu, která je antigen, neboli jed. Ode dne kdy je člověk očkován jsou tyto buňky programovány aby neustále vyráběly tento jed, se kterým se imunitní systém musí nutně dát do boje, až do úplného vyčerpání. Nakonec tyto auto-imunní nemoci vyhrají a porážka imunitního systému se nazývá AIDS.

Injekčně dopravený materiál rovněž způsobuje tak zvaný anafylaktický šok. Tento šok nastane po naočkování cizích bílkovin i když je jejich množství naprosto minimální. 3-4 týdny po první injekci se člověk stane přecitlivělý na tu druhou. To je důvod, proč druhá injekce musí být dodána nejpozději do 3 týdnů, kdy je náš systém ještě schopen ji zvládnout.

Zdravotní agentura (NHS) poslala dopis nemocnicím, ve kterém žádají, aby ti, kteří mají dostat druhou dávku byli přeloženi ze 3 týdnů až za 12 týdnů. V dopise říkají, že takto ochrání většinu těch, kteří by jinak byli ohroženi.

To je samozřejmě naprostá lež.

Lékařská věda ví už od r. 1903 že 3-4 týdny stačí na to, aby byla vyprodukována anafylaktická přecitlivělost. Takže jestliže bude druhá dávka odložena o 12 týdnů později, většina očkovaných to nemusí přežít.

Tento anafylaktický šok nikdy neskončí. Jakmile jednou očkovaný člověk utrpěl anafylaxi, jeho chemická podstata je změněna a nemůže se nikdy vrátit do normálního stavu. Jsou známi lidé, kteří i po letech od první serové injekce byli stále přecitlivělí.

Ti, kteří již dostali tuto látku dříve jsou citlivější než ti, kteří ještě nebyli očkováni. Druhá injekce vyvolá okamžité potlačení nervového systému a veškeré příznaky nejsou podobné příznakům, které navodila injekce první.

Jako příklad: z domov pro důchodce nazvaného „The Commons“ ve městě Syracuse v New Yorku, James T. Mulder hlásí, že za celý rok 2020 neměli ani jedno úmrtí na Covid, i když 5 lidí dostalo chřipku. Ale v prosinci 2020 obdrželi Pfizerovo očkování, které dostali jak důchodci, tak i jejich ošetřovatelé a personál. Za dva týdny poté, lidé, kteří dříve chodili, nemohli chodit; ti, kteří dříve mluvili, nemohli mluvit. Lidé, kteří dříve přemýšleli byli v deliriu a popletení. 14 lidí zemřelo za ty 2 týdny. „A v jiných domovech je to to stejné,“ dodává.

Lékaři říkají,

Dr. Sherri Tenpenny vysvětluje vliv mRNA vakcín. Aby je mohli patentovat, museli napřed změnit tvar hrotové bílkoviny. Takto geneticky změněná bílkovina má samozřejmě značný vliv na lidský organismus, protože náš systém genetické změny nesnáší. Dr. Tenpenny říká, že tímto způsobem vytvořené protilátky mohou mít následující vliv na náš organismus:

Hrotová bílkovina přímo napadne plicní tkáň a zničí ji;

Zabrání protizánětlivým makrofágám v činnosti, takže lidé dostanou cytokinovou bouři a zemřou;

Protilátky, takto vyrobené se budou neustále množit – nové a nové protilátky budou vytvářeny znova a znova, tak dlouho, jak dlouho bude člověk žít;

Protilátky napadnou některé buňky v mozku;

Napadnou také centrální nervový systém, vnitřní mitochondrickou membránu a nervy motorické funkce – lidé budou trpět debilizující únavou, budou se silně třást a nebudou schopni chůze;

Protilátky rovněž napadnou slinivku a způsobí cukrovku.

Až teprve za 48 týdnů po očkování začnou být zjevné první auto-imunitní nemoci.

Dr. Lee Merritt říká, že při testování mRNA injekcí na zvířatech, kočky byly očkovány a jejich imunitní systém tuto cizí látku nerozpoznal. Naočkovaná látka se rozmnožila bez nejmenších potíží a ze začátku se zdálo, že zvířata byla v pořádku. Ale později, když byly vystaveny skutečné, živé nemoci, která do jejich systému vnikla opět nerozeznána jejich imunitním systémem a rozmnožila se bez potíží, všecka zvířata zahynula, přemožena sepsí a selháním srdce. To stejné se stalo s fretkami, kdykoliv byl tento pokus opakován.

Obě lékařky, Dr. Tenpenny a Dr. Merrill souhlasí s tím, že lékařský průmysl se stal zbraní. Miliardáři jako Rockefeller a jiní podporují Dr. Fauciho skrze Billa Gatese. Tento mužík takto získal miliony a miliony dolarů, které byly použity na financování výzkumu po celém světě. To byl on, kdo platil HIV výzkum a také laboratoř ve Wuhanu, která vyrobila koronavirus. Skrze tyto peníze, Fauci získal obrovskou moc a kontrolu nad málem všemi nemocnicemi. Ze své pozice potlačuje možnosti lékařů, aby léčili Covid-19 pacienty osvědčenými prostředky, zakazuje ověřené a známé léky a propaguje očkování. Lékaři nevidí tuto situaci rádi, ale protože vesměs pracují pro nemocnice, není moc toho, co by mohli dělat.

Nedávno se Fauciho ptali, jestli už byl testován. „Ale kdepak! Na co! Vždyť nemám žádné příznaky nemoci,“ odpověděl. Jestlipak by to i nám prošlo?

Všichni očkovaní jsou víc a více nemocní. Mnozí začali krvácet z mozku již 2-3 dny po očkování. Nemoci, které lékaři nikdy v životě nezažili, jako je Guillain-Barré syndrom (trvalé, extrémní vyčerpání), mozková žilní trombóza a jiné, jsou dnes časté.

Dr. Tenpenny říká, že v Americe bylo 3.000 úmrtí v důsledku očkování za pouhé 3 měsíce. Lidé se hrnou nechat se očkovat, čímž svěřují své životy a budoucnost těm, kteří jsou ve skutečnosti hromadní vrahové, kteří již zabili miliony po celém svět a platili za to soudně-určené pokuty, což znamená, že byli shledáni vinni. A my slepě věříme tak nespolehlivým tvorům?

Údajně, skoro 90% těch, kteří prodělali těžkou koronu byli krevní skupiny A.

Ovšem, existují dva druhy očkování, jak lidé v Severní Karolíně (USA) zjistili. Zaměstnanci Walgreenovy lékárny tam prodali zákazníkům lahvičky se slanou vodou namísto očkování. Balení bylo naprosto stejné, ale uvnitř nebylo očkování, pouze neškodná slaná voda. Tato chyba byla zjištěna o něco později, což dává pocit, že jen někteří zaměstnanci o tomto dvojím vydání věděli. Je tím snad myšleno, že skutečné očkování je pro nás a solný roztok pro některé vybrané?

Všecky tak zvané nakažlivé nemoci nejsou ve skutečnosti vůbec nakažlivé a žádné očkování nepotřebují. Taky to nejsou žádné nemoci. Jsou to těžké případy nějakého nedostatku, nebo poruchy, jak ukazuje tabulka níže.

Nemoc: Nedostatek nebo porucha:
Příušnice Vitamín B
Spalničky Vitamín A
Zarděnky Vitamín A
Plané neštovice, pásový opar, rotavir obrny, zápal plic Vitamíny A, D
Tetanus Vitamín A
Černý kašel Vitamín D (léčeno vit. C)
Chřipka Vitamín D, zinek
Zánět mozkových blan Vitamíny C a D
Papillomavirus Vitamíny B, C, zinek
Kurděje Vitamín C
Pelagra Vitamín B
Klusavka / Visna Genetická porucha
Syfilis Otrava rtutí, arsenikem
Legionářská nemoc Běžný zápal plic
Burkittův lymfom Přemístění chromozomu
Rakovina Podvýživa, jedy
Rakovina děložního hrdla Změna chromozomu, asi z kouření
AIDS Podvýživa, drogy, léky proti AIDS, Faktor VIII

POZNÁMKA: Bylo zjištěno, že 80% koronavirových pacientů mělo nedostatek vitamin D.

Proč tolik pytlů na lidská těla?

Zaměstnanci zasilatelské firmy FedEx hlásí zasílání statisíců obalů na lidské mrtvoly, které jsou rozesílány z jejich skladišť. Bedny a bedny těchto plastikových pytlů jsou rozesílány – kam? Nikdo neví. Proč? Kým?

Možná nám připravují další divadelní představení. Hory a hory mrtvol v těchto obalovinách budou filmovány po celém světě. Musíme být opatrní, může to být pouhá propaganda. Podívejte se na krátké video zde, kde jeden z ‚mrtvých‘ už to nemohl vydržet a zapálil si cigaretu, anebo jiný pytel na lidské tělo oživl a kde člověk nese tento pytel i s tělem jakoby nic nevážil.

  • Jane K.
3.2/5 - (5 votes)
(Visited 445 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *