Nechutná očkovací propaganda cílí i na mladé, očkování cpou i do seznamky

Napsal
Sdílet článek

Možná jste i vy narazili na článek na aktivistických Novinkách, v němž se píše o seznamce pro mladé, přičemž jednou z hlavních otázek dotazníku seznamky je, zda je daný jedinec očkován na COVID. Údajně právě po očkovaných je tak nějak větší poptávka. Tedy jde o další způsob, jak tuto šmakuládu vnutit mladým. Nicméně, seznamovací aplikaci sice zajímá, zda je daný jedinec očkovaný na covid, který je pro mladé méně nebezpečný, než sezonní chřipka, ale je zcela podružné, zda mají AIDS, syfilis nebo kapavku či jinou závažnou nejen pohlavní chorobu…

Po pravdě, pokud bych byla mladým mužem a hledala si partnerku pro rodinný život, budu hledat v řadách neočkovaných. Mnohé studie již naznačují, že mRNA vakcíny mají velmi neblahý účinek na plodnost, jak jste si mohli přečíst třeba v tomto nebo tomto článku.

Stále nedokážu pochopit, že se najde tolik lidí, kteří na brutální propagandu, které nyní ze strany nejen politiků, ale i mainstreamových médií a dobře zaplacených odborníků čelíme, naletí. Nepřipadá vám copak podivné, že je jakýkoli opoziční názor – byť odborný – zcela zatracován a odborníci, kteří na nebezpečí této „genové terapie“ upozorňují, jsou po celém světě perzekuováni a dehonestováni?

Přiznám se, že k mojí značné nedůvěře v médii protlačované „odborníky“ typu Flegr, Prymula nebo Kubek vedou moje velmi tristní zkušenosti s našim zdravotnictvím.   Tyto extrémně špatné zkušenosti by ovšem vydaly na celou knihu a rozhodně vás tu s nimi nechci obtěžovat. Každopádně netvrdím, že všichni lékaři jsou stejně mizernými felčary jako ti, s nimiž jsem měla možnost se osobně setkat a díky nimž mám už dlouhé roky doslova fobii z nemocnic či jakýchkoli zdravotnických zařízení.

Jistě jsou zde i skuteční odborníci, kterým nejde v prvé řadě o jejich tučná konta a falešnou prestiž, ale jde jim především o zdraví lidí. Nemyslím si však, že by byli ve většině. Právě za ty slušné a snažící se pomáhat lidem považuji všechny odborníky, kteří se i přes různé dehonestace a perzekuce snaží na nebezpečí genové terapie, nazývané očkováním, upozornit. A pevně věřím, že všem propagátorům očkování jde v prvé řadě o to, aby měli klid a nadité konto. Případně se bojí o práci, kterou by mohli v případě, že se nepostaví po bok ostatních propagandistů, ztratit.

Za úplně nejhorší pak považuji ty, kdo propagují očkování dětí a těhotných. Žít nějakých 80 let nazpět, jistě by tito „lékaři“ dělali s radostí asistenty nechvalně známému Mengelemu.

Jak jste si mohli přečíst už v tomto článku, tak americká lékařka Christiane Northrupová varovala, že vakcína Covid může způsobit neplodnost u žen, protože protein Syncytin-1 přítomný v placentě je velmi podobný spike-proteinu viru Covid SARS-CoV-2. Vakcína pak může způsobit útok vlastního imunitního systému. V tomto názoru se jí dostává podpory od mnoha odborníků, v neposlední řadě od bývalého viceprezidenta Pfizeru a vedoucího výzkumu Michaela Yeadona, který napsal EU dopis, v němž před tím varoval.

Tedy EU dokonce dostala varování, přesto ovšem jak EU, tak jednotlivé loutkové vlády podporují „očkování“ nejen u starších lidí, ale také u mladých, pro něž je mnohem nebezpečnější už proto, že jim může zcela zničit život. Zdá se, že jde skutečně především o to, aby byla snížena populace v zemích, kde se vakcinace tlačí úplně nejvíc a to až tak, že se dokonce nutí i těhotným, které se jinak běžně nikdy neočkují, dokonce se jim nedoporučují ani jinak zcela běžné léky jako Paralen.

Seznamovací aplikaci, v níž je nejdůležitější otázka očkování na COVID, tedy nakonec ani za až tak špatnou nepovažuji. Mladí muži tak mohou lehce eliminovat ty potencionální partnerky, u nichž s velkou pravděpodobností hrozí neplodnost či to, že by mohly porodit postižené dítě.

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 269 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Tak fajn, podle Vás jsou jistí protlačovaní odborníci, kteří prezentují svůj názor – ve smyslu očkovat. Pravděpodobně by to, podle Vás bylo na knihu – tak ji napište! Vo a kdo Vám v tom brání? Jistě půjde na dračku i nějakou stovečku Vám to hodí. A to se hodí. A pak jsou, a hovoříme o stejném – covid 19 – jiní odborníci, kteří též prezentují svůj názor. Hezky ještě více rozdělit společnost, rozeštvat, vrhnout do strachu – jednak z očkování, jednak z neočkování -však ono to PŘEJDE , však ono to nějak dopadne. Když o přecházení – tak jo. Přechod poměrně frekventované komunikace, vyznačen bíle pruhovaně. Přechod je „protlačován“ třeba dopravní značkou před, či blikající výstrahou. Může tam člověk komunikaci přejít – bezpečně, ale ne stopro. I tak se mu může něco stát.. Pravděpodobnost kolik procent? Blb si přejde klidně, třeba aby ušetřil svých pár kroků, protože k vyznačenému přechodu je to o třeba 30 dál, mimo přechod. Jeho rozhodnutí. Pravděpodobnost, že se mu něco stane na kolik procent? Vyber si člověče! Tak je to i s očkovánám. Vyber si člověče! Vy jste si vybrala, jiný volí jinak.

    1. Ano, ať si každý volí jak chce a tak je to správně, nehodlám očkování nikomu rozmlouvat. Nicméně očividně nechápete psaný text. Říká vám něco pluralita názorů? Asi ne. Jednoduše pokud je na jakoukoli věc více názorů, pak musí být tyto názory dostupné masám a musí být zajištěna volná diskuze. A to zde neexistuje. Vám přijde normální, že je jakýkoli opoziční názor ohledně onoho očkování dehonestován a cenzurován?? Mám samozřejmě na mysli názor odborný, ne laický. Jenže média jedou jednostrannou propagandu, takže ti, kdo nemají jiné informace, než ty mainstreamové, nemají tušení, že existují i opoziční hlasy odborníků a to včetně těch, kteří byli na počátcích vývoje této „vakcíny“…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *