Nedaleko našich hranic přepadl Afghánec ženu a pokusil se ji znásilnit

Napsal
Sdílet článek

K přepadení a pokusu o znásilnění došlo u města Poysdorf nedaleko Mikulova tento týden v úterý. Dvaadvacetiletý Afghánec napadl a pokusil se znásilnit pětapadesátiletou ženu, která nakládala do auta cihly. Jakmile cihly naložila a chystala se odjet, vnikl vetřelec do jejího auta a tam ji napadl. Žena si Afghánce nejprve nepovšimla, zaznamenala ho až v momentě, kdy vstoupil do auta.

Afghánský vetřelec jí pak pohrozil nožem a snažil se ji znásilnit. Pětapadesátiletá žena nakonec dokázala opustit auto přičemž oba ve rvačce upadli na zem. Podezřelý jí z těla strhal oblečení. Násilník poté vyndal penis ve snaze ji znásilnit, ta ho následně do jeho “nádobíčka” kousla. Vyděšený Afghánec poté utekl.  Zřejmě neočekával, že by se oběť mohla takto aktivně bránit. Žena byla přivezena do nemocnice v Mistelbachu se škrábanci. Dvaadvacetiletému muži těsně před třetí hodinou odpoledne v obci Poysdorf cvakla na rukou pouta. Do jeho hledání  se předtím zapojil policejní vrtulník a dvě hlídky se služebními psy. Poblíž místa byl nalezen a zajištěn kuchyňský nůž dlouhý asi 20 cm. 

Na příkaz státního zástupce byl vzat Afghánec do vazby v Korneuburgu. Vetřelec přišel do Rakouska v první vlně invaze před pěti lety.

Podobných multikulturních obohacovačů jsou plné řecké tábory, další čekají v Turecku na to, až vezmou Evropu ztečí. Rakousko už je navíc ztraceno, patří k zemím, které jsou islamizací nejvíce postiženy. Počet muslimů tam dosáhl 10%, což je hranice, za kterou je již islamizace bez boje nezvratná. S pokračující invazí budou podobné incidenty – nejen v Rakousku – na každodenním pořádku. 

 

(Visited 238 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *