Nejde-li se dostat do Evropy násilím, zkusíme to po goebbelsovsku! (videa)

Napsal
Sdílet článek

Zatímco na hranicích s Řeckem se náhle – zřejmě po výzvě nejvyšších autorit ISIS, aby se jejich vojáci vyhnuli koronavirem postižené Evropě – situace začala poněkud zklidňovat, Turci (a nejen oni) se rozhodli zaútočit na Evropany ne silou, ale tím, co na zejména sluníčkovou propagandou a falešnou pseudohumanitou postižené řadové občany i politiky zabere nejlépe. Rozhodli se zaútočit tak, jako svého času Goebbels – propagandou.

Myslím, že není třeba příliš komentářů, níže uvedená videa hovoří za vše, ani nemusíte umět anglicky. Předpokládám, že podobnými obrázky začnou Evropany “krmit” hned, jak se situace s koronavirem zklidní a Evropa se začne opět dostávat do normálních kolejí. Tato propaganda poslouží právě západoevropským zemím pro zdůvodnění nabírání dalších vetřelců do po pandemii ekonomicky zdevastovaných zemí.

Veškeré záběry “chudáčků uprchlíků”, které vám nabízí mainstreamová média jsou předem pečlivě připravenou propagandou. V podobných podmínkách, jaké jsou nyní na řecko-tureckých hranicích, musí velmi pečlivě vyhledat ty správné herce a pokud možno dát dohromady co nejvíc žen či dětí, které se podaří v okolí sehnat. Tyto záběry vám pak předvedou média, která ve vás mají vyvolat dojem, že u těch hranic nejsou invazisté, kteří chtějí obsadit Evropu, ale chudáčci uprchlíci, hledající nový domov.

Kdypak se tyto a jim podobné záběry objeví v našich mainstreamových médiích???

 

(Visited 140 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *