Nejen Německo, ale také Švédsko má o své džihádisty z ISIS starost (video)

Napsal
Sdílet článek

To, že byli v řadách ISIS nejen bojovníci z muslimských zemí, ale také z Evropy, je známý fakt. Záběrů britských, francouzských, německých či švédských džihádistů se objevila spousta. Po rozprášení části bojůvek ISIS se mnozí do Evropy vrátili, jen výjimečně je „jejich“ země odmítly. Mnozí džihádisté skončili ve vězeňských lágrech v Sýrii, jejich ženy a děti pak v dalších speciálních táborech. Většina evropských zemí pak začala pro děti – někdy i pro ženy – posílat letecké speciály. Přitom všichni moc dobře ví, že i ženy a děti byly pod neustálou propagandou a mají stejně vymyté mozky, jako jejich otcové a manželé. Švédsko má nyní starost i o „svoje“ džihádisty, kteří dříve řezali hlavy jako na běžícím pásu a nyní jsou ve věznicích…

Švédská státní televize je diváky kritizována za to, že ve svém zpravodajství vyjadřuje sympatie a porozumění džihádistům se švédským občanstvím (ale nešvédským původem), kteří cestovali do Sýrie a uvízli ve vězeňských táborech poté, co padl chalífát teroristické organizace. SVT vyjadřuje zděšení nad tím, jak špatné životní podmínky mají švédští občané ve vězeňských táborech.

Švédská vláda pokračuje ve svém pevném závazku vůči rodinám, které odcestovaly ze Švédska, aby se připojily k teroristické organizaci IS v Sýrii. Tam nyní vyráží další švédská delegace, která se na místě setká s rodinami IS, s nimiž bude debatovat o tom, zda budou souhlasit s tím, že budou odděleny od svých dětí, které pak budou letecky převezeny do Švédska na náklady daňových poplatníků.

Začátkem minulého týdne státní televize na toto téma navázala reportáží o tom, co se stalo „IS Švédům“ v Sýrii. Podávají zprávu o tom, jak jsou vězeňské tábory v severovýchodní Sýrii „přeplněné“ a že je zapotřebí lékařské péče, potravin a vody. Státní televizi navíc znepokojuje to, co ve vězeňských táborech označují za všeobecnou nejistotu.

Tedy švédská televize, která je takovou obdobou naší propagandistické ČT, představila švédské džihádisty, samozřejmě v drtivé většině arabského či jiného neevropského původu, jako trpící chudáky, kteří strádají nedostatkem jídla a pitné vody a tím, že jsou vězeňské tábory, v nichž hrdlořezové žijí, přeplněné.

Tímto zřejmě zkusila televize švédského chalífátu, kam až dosahuje tolerance současných Švédů. Tedy ne „Novošvédů“ z městských ghett, ale těch skutečných, jejichž předkové zemi vybudovali. Reakce na reportáž byly bouřlivé a veskrze nesouhlasné. Zřejmě chtěli propagandisté vyzkoušet, jaké by byly případné reakce na to, kdyby se mimo dětiček přivezlo zpět do Švédska i pár zkušených muslimských hrdlořezů.

Zatím tedy čas nenazrál, nicméně nikdo nebrání delegaci, která vyráží do Sýrie pro další skupinu potomků muslimských džihádistů, podpořit hrdlořezy, o jejichž blaho si dělají takovou starost, nějakým tím bakšišem. Ostatně, jsou zvyklí to tak dělat celá léta, kdy si je vykrmují doma na dávkách.

Každopádně ve Švédsku znají všichni záběry, jimiž se „jejich“ džihádisté chlubili na videích, natočených na území ovládaných ISIS, proto o tyto „ve vězení strádající“ chudáky většina Švédů nestojí. Právě o jejich blaho jde nyní propagandistům ze švédské veřejnoprávní televize a  nejspíš i všem vítačským politikům. To jsou přesně ti „milí Švédové“ o něž má švédská propaganda takovou péči. Jazykové znalosti netřeba, videa nyní údajně strádajících chudáčků, hovoří za vše:

 

Jak se Vám líbil článek?

(Visited 144 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *