Nejluxusnější hotely, exkurze na fotbalové stadiony, maximální komfort. To vše nabízí Británie nelegálním vetřelcům (video)

Napsal
Sdílet článek

Už jeden článek jsem věnovala pátrání Nigela Farage po luxusních hotelích, ve kterých ve velké Británii ubytovávají nelegální vetřelce, kteří denně připlouvají na člunech. Hotely jsou uzavřeny pro veřejnost a asi nikoho neudiví, že mnohé z nich jsou ve městech, která již vedou muslimové. Nicméně vláda musí o tom, že jsou hotely obsazovány nelegálními, většinou africkými vetřelci bez dokladů, vědět. A o vetřelce pečují nejen stran vysoce komfortního ubytování, často lázeňského typu, ale starají se také o jejich trávení volného času, aby se chudáčci nenudili. Tak je vzali například na exkurzi na fotbalový stadion, po výhře Liverpoolu v Premier League.

Nigel Farage pokračoval ve svém odhalování nelegálních hraničních přechodů invazistů, ale také hotelů pro vetřelce a zjistil, že vetřelci měli zajištěny VIP prohlídky stadionu Anfield po vítězství Liverpoolu v Premier League. Po jeho odhalení hotelu nabitého vetřelci v Bromsgrove, se Farage  rozhodl prověřit veřejné tipy od občanů ze severozápadní Anglie, která údajně hostí obzvláště velký počet vetřelců v luxusních hotelích..

Farage navštívil čtyři hotely v celém regionu, všechny naplněné nelegálními vetřelci, samozřejmě vše plně hrazeno z peněz daňových poplatníků. Ovšem s tím, že daňoví poplatníci si v nadcházejících měsících sami nemohou rezervovat pokoje v těchto hotelech.

Farage také poukazuje  na “fascinující” zprávy mainstreamových médií, která tvrdí, že místní obyvatelé jsou z toho, že jsou v luxusních hotelích za jejich peníze vetřelci ubytováváni, nadšeni. “Je to úplně jednostranné,” řekl. “Dělám, co můžu, abych to dostal ven, protože vláda nechce, abyste o tom věděli. Společnosti Serco, která poskytuje azylové služby pro vládu, budou v příštích deseti letech za ubytování vetřelců vyplaceny dvě miliardy liber. Serco ani vláda rozhodně nechce, abyste o tom věděli.”

Předseda strany pro Brexit pokračoval v rozhovoru s místním mužem, který zpochybnil dezinformace médií po tom, že je místní komunita ze svých nových “sousedů” velmi nadšená” a byl naštvaný, že vetřelcům dokonce zařídili exkurzi na Anfield, což je domovský stadion liverpoolského fotbalového klubu. “Jsou tu tisíce dětí, které by rády také stadion navštívily, ale podobná privilegia zde mají jen oni,” řekl Farageovi.

“Vydali se na prohlídku s průvodcem kolem stadionu, do šatny, tunelem, viděli slavnou anfieldskou ceduli, všechny tyhle věci…  Určitě to není ten druh akce, která je snadno dostupná pro ostatní,” dodal. “A to navíc hned poté, co Liverpool vyhrál Premier League,” poznamenal Farage. “Dovedu si představit, že si dělali selfies, pak zprávy o tom, jak se tu mají báječně, zaslali do svých domovských zemí. Ahoj kluci, dostal jsem přes kanál, podívejte se, jak je to tady dobré’,” dodal.

“Slyšel jsem spoustu věcí, ale myšlenka, že sem přijdete nelegálně, dostanete se do luxusního hotelu a pak se dostanete na návštěvu mistrů Premier League… To mne jen podnítí k dalšímu pátrání,” řekl Farage. Později ukázal příspěvky na sociálních sítích a fotografie, na kterých jsou vetřelci na stadionu. Ti se po prohlídce chlubili výletem i tím, že je pak vzali na  pizzu a ryby s hranolky”.

“Všichni tito lidé budou posílat selfies a obrázky zpět do svých zemí, ať už pocházejí odkudkoliv, a zpráva je: ‘Pojď sem, do země, kde tě ubytují v luxusním hotelu, dostaneš k tomu 40 liber týdně kapesného, plnou penzi, výlety do Anfieldu ..”.  řekl Farage.

Chcete-li dovolenou zdarma, v luxusním hotelu, s plnou penzí, kapesným a navíc, jste-li fotbalový fanoušek, pak vám zbývá jediné. Zakoupit si černý krém na boty, tím se důkladně natřít, vyrazit do Francie, odtud na gumovém člunu do Velké Británie. A ani se nemusíte bát, že se utopíte, neboť celou cestu vám budou nablízku lodě francouzského námořnictva, které dohlédnou na to, abyste do Velké Británie dorazili v pořádku. A ještě poslední rada. Neberte si žádné doklady a v místě pak tvrďte, že je vám sedmnáct a jste muslim.

Máte strach, že se o vás v přístavu nikdo nepostará? Nebojte se, v Doveru máte přistaveny autobusy, kterými budete dopraveni přímo do vybraného luxusního hotelu:

Na video z druhé výpravy za vetřelci v luxusních hotelích se můžete podívat níže (v AJ).

(Visited 217 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *