Nejvyšší patra německé politiky jsou infiltrována islámskými extremisty od Šedých vlků

Napsal
Sdílet článek

Infiltrace politiky je jednou z hlavních součástí “moderního” džihádu. Většina islamizovaných zemí už má i svoje islámské politické strany, jako například Švédsko, kde v minulých dnech vznikla dokonce už druhá islámská strana, která se zaměřila na Araby. Sousední Německo nezůstává nijak pozadu. Tam na to ovšem jdou mohamedáni trošku jinak, namísto zakládání vlastních stran infiltrují ty zaběhlé, kde mají šanci cokoli ovlivnit. Třeba lobbovat za to, aby se přísněji postihovala islamofobie.

Do jaké míry se do Křesťanskodemokratické unie (CDU) infiltrovali islámští funkcionáři, v současnosti ukazuje člen CDU Mehmet Alparslan Celebi. Opakovaně pózuje na sociálních sítích s pozdravem islámských extremistů, „Šedých vlků“. O tom, že Sociálně demokratická strana (SPD) je hřištěm a dlouholetým působištěm těch nejradikálnějších  muslimů, se ví nejen od prohlášení bývalého člena SPD Thila Sarrazina, který na začátku letošního roku v rozhovoru pro časopis TE prohlásil: „Současné vedení SPD je zjevně částečně v rukou radikálních muslimů, kteří chtějí z principu zabránit kritické diskusi o islámu v Německu.“

Pokud jde o úroveň islamizace strany, tak CDU není o nic lepší než její soudruzi. Jedním z funkcionářů CDU, kteří chtějí přenést islám v celém jeho radikalismu přímo do středu strany a nastolit ho tam, je Mehmet Alparslan Celebi. Radikální muslim tureckého původu, jehož otec Musa Serdar Celebi založil turecko-islámské kulturní sdružení v Evropě  (ATIB), které je dle bezpečnostních orgánů jakousi odnoží „Šedých vlků“, v nichž byl „Celebi kdysi vlivným členem v Turecku. Odtamtud byl vyslán do Evropy, aby zde vybudoval síť odnoží této organizace. Tento turecký politik domovské strany Angely Merkelové zveřejnil před několika dny na Instagramu fotografii, která již byla smazána.

Je na ní vidět Mehmeta Alparslana Celebiho, předního člena CDU, který ukazuje typický pozdrav Muslimského bratrstva. Není to poprvé, co místopředseda sdružení „Ústřední rady muslimů“ (ZDM) přitáhl pozornost. Tímto gestem se prezentoval i v minulosti. Navíc je blízkým přítelem několika tureckých extremistů, přičemž jeden z nich dokonce vloni kandidoval na funkci starosty v Offenbachu. Od roku 2016 dokonce existuje jakási odnož CDU, nazvaná “muslimové v CDU”. 

Úvodní večer po založení „muslimů v CDU“ začal islámskou výzvou k modlitbě. Křesťanská demokratka v šátku přednesla zdravici od tehdejšího generálního tajemníka Petera Taubera, který  slíbil muslimům podporu s tím, že taková aliance je skvělá. Televizní štáb poté informoval, že se v CDU soustředili Erdoganovi stoupenci. Po hlasité kritice otevřené islamizace CDU, Tauber pak tvrdil, že zdravici ve skutečnosti neposlal. Pokud to tvrdil až po mohutné kritice, jde o čirý alibismus – islamizace CDU je zcela patrná a Erdoganovi stoupenci ve straně naznačují, proč jde nejspíš dlouhodobě Merkelová tureckému sultánovi na ruku.

Muslimové, organizovaní v CDU, mají muslimské vzdělání v jedné ze čtyř zastřešujících organizací v Německu, které zastupují muslimy. To údajně proto, aby nebyly narušeny náboženské principy islámu. K asociacím, které zajišťují, aby k infiltraci politiky docházelo, patří například Ditib, který je od roku 2018 klasifikován jako podezřelý z extremismu a sledovaný  Spolkovým úřadem na ochranu ústavy,  „Ústřední rada muslimů“, která je také částečně sledována Úřadem na ochranu ústavy či Islámská rada s islamistou Milli Gerusem, u něhož Spolkový úřad na ochranu ústavy potvrzuje antidemokratické chápání státu, což znamená snahu o nastolení práva šaría v Německu.

Možná si říkáte, co je nám po Německu. Jenže jedná se o sousední zemi, na jejíž ekonomice ta naše do značné míry závisí, přičemž je celkem jasné, že co je v Německu se jednou “přelije” i k nám. A každý, kdo se alespoň okrajově o politiku zajímá si snad uvědomuje, že naši politici jsou pouhými loutkami Bruselu a Berlína.

Také naše politické strany jsou islámem infiltrovány. O ČSSD, která má velkého podporovatele islámu přímo ve vedení snad netřeba hovořit, tuto partaj už může volit jedině muslim nebo pedofil, který se těší na to, až se zde podobně, jako v muslimských zemích, povolí dětské sňatky. Nicméně muslima má ve svých řadách většina politických stran.

Třeba ti, kdo volili do Sněmovny ANO v západních Čechách, hodili hlas muslimovi, muslimy mají ve svých řadách na komunální úrovni i další strany, jako třeba ODS, Piráti i některé další. Je jasné, že s postupující islamizací budou přibývat i počty muslimů především ve stranách, které mají možnost dostat se do rozhodovacích pozic na jakékoli úrovni.

Mimochodem, všímáte si, že jediná strana v Německu, která nemá ve svých řadách muslimy – AfD – je také jedinou německou parlamentní stranou, která je nálepkována za extremistickou?? Přitom strany, které mají ve svých řadách Šedé vlky jsou nazývány “demokratickými”??

(Visited 227 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *