Nejvyšší turecký imám včera vyzval v chrámu Hagia Sofia k dobytí Evropy mečem

Napsal
Sdílet článek

Tato výzva není v poslední době rozhodně první a nejspíš ani poslední. Mnoho vysokých muslimských autorit už k džihádu mečem vyzvalo, naposledy se jednalo o výzvu vůdců ISIS, kteří vyzvali ke džihádu ohněm. Výzvu dokonce zveřejnila na svých stránkách i televize Muslimského bratrstva.

Výzva nejvyššího tureckého imáma Aliho Erbaşe zcela jistě míří především k Turkům, žijícím na území Evropy, čímž se vlastně ani netají. Symbolické je i místo, odkud výzvu svým soukmenovcům vyslal; chrám Hagia Sofia, nedávno konvertovaný na mešitu, se poprvé změnil v mešitu právě v době, kdy začali Osmané dobývat Evropu.

Image

Imám, který včera vyzval k dobytí Evropy je velkým přítelem Erdogana

A jistě vás ani neudiví fakt, že tento imám je velkým přítelem sultána Erdogana, který se ambicí za znovuobnovení Osmanské říše nijak netají. Významný islámský historik Robert Spencer varoval, že tato výzva  má mnohem větší význam, než jaký je jí přikládán. Zcela jistě podnítí Turky k odezvě. Padla zde také připomínka Mohamedova výroku, ve kterém prohlásil, že muslimové dobydou Řím.

Imám také prohlásil:

“Drazí muslimové! Znovuotevření Hagia Sophia k modlení  je požadavkem věrnosti jejímu historickému dobývání. Znovuotevření Hagia Sophia k modlení je důkazem, že islámská civilizace je nadále na vzestupu navzdory všem překážkám. Mešity mají udržovat jen ti, kdo věří v Alláha a a zakládají modlitbu a dávají zakat (charitu) a nebojí se ničeho, než Alláha”

Od začátku bylo jasné, že přeměna chrámu Hagia Sofia na mešitu je předzvěstí dobývání Evropy. Je zde ale jeden diametrální rozdíl. Zatímco dříve se Evropané dobývání bránili, dnes sami svůj kontinent zcela dobrovolně mohamedánům předávají.

 

(Visited 12 117 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Islamizácia Europy je Boží trest za to ,že sa kresťania nechali oklamať slobodomurármi ,ktorí ovládli Vatikán a celú RKC. Títo ich presvedčili ,že Bohu je jedno aké modly a náboženstvo človek uctieva a vymyslený Alah ,ktorý dal mohamedánom cez falošného proroka Mohameda antikristovské učenie je vlastne ten istý Boh ,ktorý poslal Ježiša Krista.

  Takže milí “veriaci” i neveriaci! Keď je vám to jedno ,tak Boh vám dá mohamedánov aj s ich Aláhom rovno do vašich domovov, keď ste ako nepremýšľajúce ovce! Vo vašej krajine a na vašich ženách a dcérach vám ukážu ,akému „bohu“ slúžia! Na starom zákone ste sa mohli poučiť ,že Boh takto trestal za odpad od viery aj Izraelitov!

  1. Taky mi to připadá jako Boží trest. “Evropské hodnoty” – homosexualismus, rodič č.1 a č.2, oslavování deviantů všehon druhu. Čím větší humus, tím lépe. Slavné Evropské hodnoty jsou kompatibilní s hodnotami SODOMY A GOMORY. Svinstva Sodomy a Gomory byla tak extremní, že to vydráždilo “Vyšší moc” – já ji říkám Pán Bůh. Došlo na trest.
   A co Starý Řím- jeho morální výstřelky, kdekdo byl buzerant, sodomita anebo jiný vyvrhel. Řím se svou demoralizací rozklížiln dílem sám, dílem nájezdy barbarů…
   Teď jsme na řadě my. Evropa se odvrátila od desatera, zavrhla Kristovo učení. Má svoje Evropské- Sodomské hodnoty. Trest je tady. Trest skrze “temné národy, sloužící satanskému pouštnímu démonu Allahovi.. Však Allahisté udělají pořádek s feministkami, buzeranty a celou duhovou eskapádou zvrhlíků. …Zavrhli jste Ježíše Krista – zažijete tvrdou lekci přímo z pekla a jeho démonů…Dynamika vývoje spěje k Apokalypse.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *