Někteří říkají, že korona je virus, jiní bakterie, další parazit. A možná nemá nikdo z nich pravdu

Napsal
Sdílet článek

Toto je trošku starší zpráva, z března 2021: z německého Lipska odstartoval nákladní Boeing 757, patřící firmě DHL, registrovaný ve Velké Británii a odletěl směrem na Brno. Tam dorazil ve výšce 11 278 metrů a udělal celkem čtyři elipsy, jednu jako druhou, přímo nad jižní částí Brna. Potom zase odletěl zpátky. Nezdálo se, že by měl v úmyslu přistát a ve skutečnosti by to z výšky 11 km ani nešlo. Takže co tam kdesi v oblacích hledal? A proč nad Brnem?

Když někdo vidí dopravní letadlo, tak si hned řekne „balíky a pošta.“ Ale co když to nebyly balíky a pošta? Co když to byly jedovaté chemikálie, které tam Boeing rozprašoval? V současné době je hodně výskytu nemocí, přičítaných koroně v Republice – co když toto je ten zdroj?

Podle těch, kteří sledují dnešní leteckou dopravu jsou již delší dobu pozorovány podivné přelety a kroužení letadel nad Evropou, které začalo zhruba v té době, jako koronavirová „epidemie.“ Má to snad nějakou souvislost? Je to snad důvod pro větší výskyt této chřipky? Vyšetřuje někdo tyto záležitosti, anebo je to jako obvykle ignorováno?

Vzpomínám si, v r. 2005 jsem byla na návštěvě v ČR. Bydleli jsme tehdy blízko západního okraje Prahy. Každou noc kolem půlnoci přeletělo nad námi letadlo. Neletělo v rovné čáře, jak mají letadla přikázáno, aby nedošlo ke srážkám, ale létalo v kruhu. Přeletělo a zase odletělo. Asi za 20 minut bylo zpátky a tak se to opakovalo dlouho do noci, každý den mého pobytu. Nevím jak dlouho každou noc létalo, taky jsme museli spát. Ale o co šlo, jsme nikdy nezjistili.

Piloti hromadně umírají

Podle studie z r. 2014, která byla zveřejněna v „Journal of Thrombosis,“ piloti mají zvýšené riziko srážlivosti krve kvůli tomu, že musí dlouhé hodiny sedět, obzvláště při mezinárodních letech. Když se taková možnost spojí dohromady s tím, že nová očkování srážlivost krve přímo způsobují, tak je to návod na těžké problémy.

Různé aerolinie po celém světě ustanovily, že jejich letecký personál musí být povinně očkován a dnes ruší stovky letů kvůli tomu, že nemají dostatek lidí – všichni jsou nemocní, anebo zemřeli. Běžně je očekáváno, že asi 330 letů je celosvětově zrušeno za jeden den. Ale to, aby jich bylo zrušeno 3 530 za pátek a sobotu, to ukazuje, že je něco hodně v nepořádku. Je to sváděno na počasí, na technické potíže, ale nikdo nechce přiznat o co doopravdy jde, že piloti a obsluha letadel jsou buď nemocní, nebo mrtví, následkem očkování.

Do 22. června zemřelo celkem 17 pilotů na následky očkování proti Covidu a to ještě nevíme, jestli některá úmrtí nejsou před námi utajována. Všichni z nich byli poměrně mladí. Jak říká Dr. Lee Merritt, která pracovala 10 let jako armádní lékař a jejíž manžel byl vojenský pilot, piloti jsou snad ti nejzdravější ze zdravých. Musí podstoupit časté zdravotní kontroly a tam, kde mírné nachlazení by u někoho prošlo, je to u pilota vážný problém. Nepřipadá v úvahu, že by pilot ať už komerčního letadla, nebo vojenský pilot, měl nějakou vážnou nemoc. Přesto, aerolinie nespojují tyto nemoci a úmrtí s očkováním a nadále předstírají, že „přece o nic nejde.“

Proč zasáhla korona jen tři města?

Je rozhodně podezřelé, že se tak zvaný koronavirus rozšířil pouze ve třech světových městech (Wuhan, Milano, New York) a nepronikl nikam jinam. Kdyby se jednalo o skutečnou chřipku, ta by se rozšířila lavinovitě po celém světě. Jenže tady se soustředila na tři hlavní města. To tím pádem nevypadá na chřipku, ale spíš na kontaktní genetický jed, říká Dr. Merritt. Jed, který je nějakým způsobem rozšířen mezi lidi, kde koluje spolu se vzduchem a vdechneme ho do sebe.

Ty ostatní případy „korony“ po celém světě byly záležitost medií a PCR testů. Každý vedoucí laboratoře a každý laborant dobře ví, jak má být PCR nastaven, že maximální počet cyklů je 35 a nepřipadá v úvahu, že by to samovolně všichni zaráz zapomněli a nechali test na 45 cyklech. Ne, spíš to vypadá, že toto měli odněkud přikázáno. A pak bylo zdravých nemocných jako naseto, protože to, co test hledá, je součástí našeho těla, takže to většinou najde.

Dnes konečně přišli s tím, že koronavirus skutečně „unikl“ z laboratoře ve Wuhanu. Také přiznali, že Dr. Anthony Fauci ze své pozice vedoucího Národního institutu na alergie tento výzkum platil. Tím udělali z Fauciho obětního beránka (on to zasloužil), protože se to celé dál nedalo tajit. Ale ono není ani tak důležité odkud domnělý virus přišel jako to, co je to za látku. Ze začátku jsme viděli lidi padat na ulici buď v mdlobách, nebo mrtvé, či se třást jako třtina ve větru. Ty příznaky byly později zcela jiné. Takže – mluvíme tady o stejném vlivu a o stejné nemoci, anebo je to všecko divadelní představení pro ty důvěřivé?

Koronavirus, anebo spíše jed, který tuto nemoc způsobuje je biologická zbraň, která byla uvedena do provozu jen proto, aby nás donutila nechat se očkovat. Dnešní odborníci dokážou ledacos, o čem nemáme ani potuchy. Mají technologii, která obalí nervy a špehuje co se v nich děje. Pomocí grafenu, SM-102 (SPIONS) mohou zvenčí sledovat co se děje uvnitř našich těl. Pomocí magnetismu dokážou dopravit injekčně dodané látky, či léky kamkoliv v těle si usmyslí. Dokážou s použitím injekcí přikázat našim vlastním buňkám aby vyráběly kterýkoliv lék, nebo i jed. Takže když se hrotová bílkovina hromadí v ženských vaječnících 65x více než jinde, to není žádná náhoda, ale snaha učinit lidstvo neplodné.

Další záhada je zmagnetizování očkovaných. Dr. Merritt říká, že ti, co jsou očkovaní, se nestanou magnetickými okamžitě. Chvíli to trvá a také vedlejší účinky očkování se mění. Skoro jakoby se něco uvnitř těchto lidí pomalu skládalo dohromady tak, jak to popisuje Dr. Carrie Madej. Také dochází u očkovaných ke změnám chování, zřejmě proto, že podle stupně zahřátí nano-částic železa mají tyto vliv pokaždé na jiné neurony.

Dr. Merritt studuje očkování již několik let. Nespokojí se s tím, co jí obchodní zástupci farmaceutických firem v jejich reklamním proslovu řeknou. A říká, že žádné očkování nefunguje. Kdyby lidé věděli o co jde a jaké jedy tato očkování obsahují, nikdo by se očkovat nenechal. Jenže to musí každý nastudovat prakticky sám a většina lékařů na to nemá čas. Dnes se totiž nedá věřit ani vědeckým publikacím, protože velké farmaceutické koncerny najímají spisovatele, aby tito posílali odborným vydavatelům vylhané historky a vylhané testy. Hodně těch, kteří tyto časopisy vedou a také značné množství redaktorů jsou farmaceutickými firmami upláceni.

Jediné vysvětlení je elektromagnetické záření

Je podivné, že se vyskytly případy, kdy celé skupiny lidí, žijící poměrně osaměle, byly náhle magnetické a přitom očkovány nebyly. Jaký vliv toto může způsobit?

Již v r. 2018 říkal Joe Imbriano, chemik a biolog, že všecky antény na 4G a 5G jsou válečné zbraně. Lidé to stále nechápou, asi si myslí, když to nebzučí, nehvízdá, nebo nehouká, že to nic nedělá. To je ale naprostý omyl. Toto zařízení je smrtelně nebezpečné pro všechny živé tvory. Uvažte jen ty kábly, často o průměru 10 až 15 cm a pohon antén, který má velikost zámořských kontejnerů a dokáže vytvořit stovky tisíců voltů – na co? měli bychom se ptát. To, co je po celém světě instalováno, to je vraždící síť, která nás může uvařit všecky zaráz pomocí neviditelného mikrovlnného záření a ani jeden výstřel nemusí v této válce padnout.

Již delší dobu je zde snaha nahnat nás všecky do měst, kde budeme ovládáni, kontrolováni a zároveň ničeni těmito frekvencemi, spolu s nesmyslnými zákony a příkazy. Dříve nebylo možno vysílat bez radio licence. Pak přišli s 2,40 GHz, což je jedna z nejškodlivějších frekvencí, která způsobí, že se vodní molekuly roztočí kolem jejich osy. Proč si zahrávají s vodními molekulami? No přece proto, že my všichni jsme ze 70% voda a tito lidé dobře ví (ale nám to neřeknou) co to s námi udělá. A proto udělali tuto frekvenci přístupnou všem, pouze za malý poplatek. Již není zapotřebí licence a to proto, aby byla co největší hustota vysílání, neboli aby nás doslova zaplavili elektromagnetickými frekvencemi, které narušují naše vodní molekuly.

Nová frekvence, neboli 5G je 60 GHz. Tato ovlivňuje kyslíkové molekuly a opět, je to další válečná zbraň. Když je kyslíková molekula zasažena 60 GHz mikrovlnami, to ovlivní oběžné vlastnosti jejích elektronů a výsledek je nedostatek kyslíku. Krev pak není okysličována. Železo se váže na hemoglobin. Železo je magnetické. Když zamezíme kyslíku, aby se hemoglobin vázal se železem v krvi, pak nedochází k okysličování orgánů a člověk zemře. Vliv těchto mikrovln rovněž ovlivňuje schopnost pokožky vytvářet vitamin D. Vitamin D se také vytváří vlivem slunečního svitu na oči – proto jsou propagovány jako módní sluneční brýle, abychom neměli dostatek slunce a tím pádem dostatek vitaminu D a byli náchylní ke všem nemocem jak jsou. A ještě se nám kvůli nedostatku cviku očního svalu zkazí zrak.

To všecko je tak zvaná magneto-biologie. Nikde není tato věda učena, málokdo o ní něco ví, málokdo chápe, co způsobuje živému organismu. To je záměrné, je zde obrovská snaha to před námi utajit, protože se jedná o tajnou zbraň, která je používána proti nám. Jestliže máte 5G doma, pak je to pomalá smrt. Tato energie způsobuje srdeční poruchy a arytmie, neurologické problémy, mravenčení v končetinách, únavu, mdloby, nervově-invazivní encefalitidu a jiné. Až všecky ty věže jednou zapnou na trošku větší výkon, tak se to projeví jako epidemie obrny.

5G je převážná část současné ekonomie. Kdyby tato technologie byla odhalena co doopravdy je, ekonomie po celém světě by zkolapsovala. Všecko je v ní investováno, veškeré podstatné peníze do toho šly a například penzijní fondy jsou doslova těmito investicemi zamořeny.

Pokusy s 5G byly dělány již v 1980-tých letech a jejich výsledky byly záměrně zkresleny jak nejvíc to šlo. Takže dnes zde máme skoro 40ti letou technologii, nikdo neví co způsobuje a ti, kteří ji na nás používají ví hlavně to, že je velmi škodlivá. Spoléhají, že nikdo nekontroluje kolik energie antény vydávají, na jakou vzdálenost působí a jak moc jsou škodlivé. Takže jejich majitelé, kdokoliv jsou a kohokoliv poslouchají, si s námi mohou dělat co chtějí. Vsadím se, že žádný z nich u sebe nenosí spuštěný mobil.

Vliv elektromagnetického pole na buňky, tkáně a organismy

Následující materiál je přímo z americké vládní stránky. Ve veřejně dostupných vládních dokumentech je možno najít skoro všecko, snad aby mohli jednou říct: „však jsme vám to říkali, ale vy jste to ignorovali.“ Jenže kdo má čas procházet stránky a stránky odborných textů v dnešní době, doslova zamořené informacemi všeho druhu?

Tento vládní dokument pojednává o tom, jaký je společný vliv elektromagnetického pole při megahertzích, gigahertzích a tetrahertzích na živý organismus. Když uvážíme, že skoro všecky biologické systémy na elektromagnetické vlny velmi silně reagují a že lidé jsou průběžně vystavováni vyšším a vyšším kmitočtům ve formě komunikačního zařízení a zabezpečovacích systémů, rozumnět těmto vlivům je naprosto nutné. Elektromagnetické vlny ovlivňují aktivitu v buněčných membránách (vodivost sodíku a draslíkových iontů) a mají vliv na ne-výběrové cesty, celomembránový potenciál a dokonce i buněčné cykly. Vyšší hertzové radiace narušují DNA a způsobují genomické nevyváženosti.

Nedávná studie ukázala, že celomembránový potenciál je jeden z klíčových regulátorů růstu rakovinových nádorů, které jsou usměrňovány miniaturní reorganizací různých fosfolipidů buněčných membrán. Pokusné ovlivnění zárodku salamandra venkovním elektrickým proudem způsobilo vznik abnormalit, jejichž rozsah byl závislý na intenzitě a směru tohoto pole. Při pokusech s frekvencemi od 500 MHz do 9 GHz bylo pozorováno, že lidé dostávali „akustické chápání.“ Zajímavé je, že toto „slyšení radia“ fungovalo i u těch, kteří byli naprosto hluší. Pomocí pokusů bylo zjištěno, že sluchové halucinace se dostavily už při 0,4 mW cm-2.

V 1970tých letech dokázal ruský vědec Devyatkov že 39-46 GHz vysílaných na kvasnice podpořilo jejich růst. (Je pak možné, že tn stejný vliv můžeme očekávat při rakovinném bujení? moje otázka). Potlačení biologické činnosti spolu se zmenšením velikost a změnami metabolismu bylo pozorováno pod vlivem milimetrových vln u kyselých amino kyselin, zatím co u zásaditých amino kyselin nedošlo ke změnám. Milimetrové vlny po dobu 1 hodiny neovlivnily aktivitu ovocných mušek, ale udělaly je neplodné. Při pokusech s krysami, denní vliv milimetrových vln je učinil depresivní, zbavil je chuti k jídlu a způsobil trvalou únavu.

Více informací můžete najít v dokumentu samotném a v literatuře, která činí jeho podklad.

Covid jako způsob dozoru, cenzury a diktátu

Ruské Ministerstvo zdravotnictví údajně vydalo zprávu, že po důkladném vyšetřování zjistili, že Covid není žádný virus. To celé je globální podvod. Lidé umírají na otravu, způsobenou dlouhodobým vlivem elektromagnetické radiace.

Lékaři v Rusku jednali proti příkazu WHO, která zakazuje pitvy zemřelých na Covid (pročpak asi?) a zjistili, že hlavní příčina úmrtí jsou krevní sraženiny a ty virus nezpůsobuje. S krevními sraženinami v cévách krev nemůže proudit, tělo není okysličováno a lidé se dusí. Protizánětlivé léky, včetně obyčejného acylpyrinu to často dokážou vyléčit. V Itálii na to přišli už skoro před rokem a během několika dnů šlo mnoho pacientů z nemocnic domů, zdraví.

Všecko je to nastaveno tak, abychom kvůli strachu z nějaké neznámé příšery, zvané Korona neviděli skutečný důvod pro všecka ta nesmyslná opatření, která na nás byla uvalena, což je totalitární diktatura. V Kanadě se tím nějak moc netají. Říkají, že se lidé nesmějí shlukovat, protože by se tím mohly rozšiřovat „neověřené informace.“ Už ne viry, ale neověřené informace. To znamená, lidé by mohli říkat nahlas co si myslí a dokonce to diskutovat.

David Menzies, novinář z Ontaria byl předvolán k soudu a obviněn, že si při jedné z mírových demonstrací, které se zúčastnil, aby ji zdokumentoval, „potřásal rukama s lidmi a dokonce se smál!“ Soud povolal i ty, se kterými si potřásal rukama a všecko bylo vyšetřováno! Jak dopadl on sám neříká, ale ti, se kterýma si podával ruce prošli s pokutou.

Kanada není extra přísná země. Je pouze o pár týdnů či měsíců napřed, před námi.

Návod na řešení epidemické situace podle Rockefellerovy nadace

Rockefellerova nadace vydala dokument s názvem „Zrychlování národního genomického dozoru“ (Accelerating National Genomic Surveillance). Už ze samotného názvu je víc než zjevné, že nás chtějí genomicky sledovat, špehovat, hodnotit, rozdělovat a posléze možná i likvidovat.

Hned na začátku této publikace říkají, že proti koroně nepomohly roušky, ani distancování nebo karanténa a dokonce ani očkování, ale pomohla jistá tajná zbraň, která pomáhá proti každé nemoci a to jsou informace. Informace nám řeknou, které roušky fungují a které ne (žádné, ale to je jiná), jak moc se společensky oddalovat, a tak dále. Takže Rockefellerova nadace je dnes do sbírání informací a ty informace jsou naše vlastní a o nás samotných a po pravdě řečeno by bylo mnohem lepší, kdyby je nikdy nezískali.

Samozřejmě, i oni nás straší s variantami této „pandemie,“ které prý jsou mnohem horší a mnohem víc nakažlivé. Bla-bla-bla. Jak jinak, zkoušejí nás manipulovat strachem. Jednou se jim to osvědčilo, už od toho tak snadno neodstoupí.

Jejich plán na zrychlení genomického dozoru je předvídatelně nejasný a velice drahý. Chtějí vybudovat virový obranný systém po celé Americe a postupně po celém světě, který by okamžitě rozpoznal nový virus, což představuje další administrativu a další laboratoře. Chtějí rozšířit genomické sekvencování za použití nového, drahého laboratorního vybavení, počítačů a „celé hromady dalších potřebností.“ Plánují být rasově neutrální vůči zasaženým a možná i nastolit umělou rovnoprávnost pro černochy a jiné tmavé lidi za to, že virus víc zasahoval je než bílé. Jak to chtějí docílit, to neříkají, ale nevypadá to dobře pro bělochy.

Výsledky chtějí hodnotit pomocí nových (a drahých) počítačových programů. Také chtějí nahradit „zastaralý“ systém zdravotních záznamů něčím novým a pokud možno to uzákonit. Chtějí rovněž ustanovit národní vedení celé akce, což představuje další zbytečný úřad se spoustou úředníků, kteří pilně přerovnávají papíry z jedné strany stolu na druhou a to za vysoké platy. Byrokracie na byrokracii a všecko za peníze daňových poplatníků.

Mezi vším tím blábolem o ničem je pár zajímavých bodů. Tak na příklad, chtějí informace o každém člověkovi, bez ohledu na rasu, etnicitu, pohlaví, věk a bydliště. Což mezi řádky říká, že chtějí založit takový systém, který vyhodnotí požadované informace právě podle těchto kritérií. Chtějí u každého mít také jeho socio-ekonomické informace, jako na příklad co vlastní, jestli má dům, nebo pronajímá, atd.

Chtějí mít vzorky ode všech lidských skupin, včetně „těch nedostatečných a ohrožených.“ Kdo jsou tito „nedostateční“ a v čem jsou nedostateční. Znamená to to stejné jako nežádoucí? A kdo jsou „ohrožení?“ Kdo jiného kromě Rockefellera je ohrožuje?

Takže chtějí vybudovat nový, celosvětový okruh poboček, které budou sbírat genetické, sociální a finanční informace o všech obyvatelích naší planety. Za tím účelem budou vysávat jednotlivé vlády o příšerné peníze, které samozřejmě půjdou z našich kapes. Budeme si takto platit svoji vlastní zkázu. Výsledky půjdou do Číny, tam už tuto databázi založili a v současné době do ní přidali výsledky všech PCR testů na DNA z celého světa. Tam budou také vyráběny biologické, geneticky-specifické, nebo jakkoliv jinak specifické zbraně hromadného ničení proti vybraným vrstvám lidské populace – na tom už se taky pracuje. Kandidáti na eliminaci budou vybíráni na podkladě jejich rasového příslušenství, nebo majetkových poměrů, či pohlaví, stáří, zdravotního stavu, nebo čehokoliv jiného, co bude jejich databáze obsahovat.

Brave New World,“ neboli „Statečný nový svět,“ jak napsal kdysi jeden z nich, Aldous Huxley.

  • JANE K.
(Visited 599 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *