Nelegální vetřelci ubodali v lyonském metru dvacetiletého Francouze, média se snažila utajit jejich původ

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na nedávný případ ubodaného francouzského řidiče autobusu, který později na následky těžkého pobodání zemřel? Francouzská média se tehdy úzkostlivě snažila utajit totožnost muslimských vetřelců, nicméně v řadách policie se nakonec našel odvážlivec, který alespoň jejich podobu a křestní jména zveřejnil, čímž se samozřejmě ujasnil i jejich pravý původ. Nyní se stal podobný případ v Lyonu, přičemž i tentokrát došlo k záměrnému zatajování původu pachatelů. A opět se našel někdo, kdo nehodlal dál v rámci politické korektnosti tyto skutečnosti tutlat.

Dva nelegální vetřelci byli zatčeni pro podezření z ubodání muže ve věku 20 let. K tragédii došlo v neděli, 15 minut po půlnoci ve stanici metra Stade de Gerland v Lyonu.

Na mladého muže zaútočili dva jedinci, kteří ho bodli nožem do hrudníku a tloukli ho rozbitou lahví.  Navzdory dvěma svědkům incidentu, kteří se mladíka na místě snažili oživit, oběť zemřela.

Policisté poté zatkli dva opilé útočníky poblíž místa činu. Oba jsou cizinci, jednomu je 30 let a druhému dvacet. Měli krvavě zbarvený nůž s částečně zlomenou čepelí. Část čepele byla nalezena v těle oběti.

Po televizních zprávách jeden uživatel na Twitteru napsal: „V Lyonu byl v metru ubodán k smrti 20letý mladík. Policie 2 útočníky zatkla, ale „kupodivu“ nejsou poskytnuty některé informace. Měli bychom se vyhnout tomu, abychom řekli Francouzům, že tento mladý muž byl zabit nelegálními přistěhovalci? “

Stejný uživatel poukázal na další televizní reportáž z France 3, která také vynechala cizí pozadí útočníků:

„France 3 pojednává o vraždě v lyonském metru:

Věk oběti
Použité zbraně
Svědci
Věk a intoxikovaný stav agresorů
“Překvapivě” chybí důležité informace … Muži jsou migranti! ”

Úřady již zahájily vyšetřování pro úmyslné zabití.

Na incident zareagoval Étienne Blanc, bývalý pravicový kandidát na starostu Lyonu, který kritizoval bezpečnostní situaci ve městě.

“Znovu nám řeknou, že v Lyonu není žádný bezpečnostní problém a že není nedostatek zaměstnanců policie,” napsal na Twitteru.

Lyon byl také nedávno dějištěm smrti 23leté Axelle Dorierové, která byla zabita při útoku dvou muslimských vetřelců. Byla vlečena za autem téměř 800 metrů, nejprve jí utrhli ruku, až byla posléze usmýkána k smrti v případě, který šokoval francouzský národ.

V květnu 12 „mladistvých“ zaútočilo na policistu, brutálně ho zbili tak, že byl osm dní na jednotce intenzivní péče v nemocnici, vyrazili mu zuby, utrpěl trauma hlavy a těžké tržné rány .

Média už jednoduše “trénují” na nové celounijní “antirasistické” zákony, které budou přísně zakazovat zveřejnění původu a etnicity pachatelů. Prozrazení původu pachatele pak bude velmi přísně trestáno. Předpokládám, že trest třeba za pobodání “obyčejného” bílého Evropana bude nakonec nižší než trest za prozrazení identity pachatele. To samozřejmě v případě, kdy bude pachatelem muslimský vetřelec či všeobecně příslušník jiného etnika…

 

(Visited 626 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *