Němci budou přijímat větší počet vetřelců z vyhořelého tábora Moria, odpůrci již proti tomu sepsali petici

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste zaznamenali informaci o tom, že nedávno zapálili tábor Moria na ostrově Lesbos přímo muslimští vetřelci, kteří tábor obývali. Jak známo, tak většina z nich přichází do Evropy bez dokladů (ovšem chytré telefony neztratí) a tvrdí, že jsou nezletilí. Samozřejmě jim údaje, které nahlásí, příslušné úřady akceptují, dále pak invazisté pokračují s falešnou identitou. Myslím, že nikdo snad nepochybuje i o tom, že ke žhářům, kteří za požárem tábora stojí, patří také tito anonymní “sirotci bez doprovodu”.

Mnohé, jako vždy “vítací” země, zareagovaly tím, že na své území část vetřelců z tábora přijmou. Samozřejmě se má jednat – jak jinak – o tzv. “nezletilce bez doprovodu”. Tedy půjdeme-li do důsledků, tak můžeme zkonstatovat, že těm, kdo za požárem stojí, jejich plán vyšel na 100%. Účelem přece od začátku bylo jediné: dostat se dál do Evropy.

K zemím, které okamžitě nabídly ubytování pro vetřelce z tábora, pak samozřejmě patří islamizované Německo. Vlastně ihned po požáru demonstrovala v berlínských ulicích Antifa s transparenty, na kterých přímo žádali přesun muslimských invazistů z vyhořelého tábora v Řecku do Německa.

A k Antifě se samozřejmě přidali i tradiční vítači z řad politiků, ostatně, sama Merkelová řekla, že by se i dnes zachovala stejně, jalo v roce 2015.

Po požáru tábora Moria napsali starostové deseti německých měst otevřený dopis spolkovému ministru vnitra Horstovi Seehoferovi (CSU), v němž deklarovali ochotu vetřelce přijmout. „Jsme připraveni přijmout lidi z Morie, abychom zmírnili humanitární katastrofu,“ uvádí se v dopise starostů.

Mezi signatáře patří představitelé Düsseldorfu, Kolína nad Rýnem, Hannoveru, Freiburgu, Gießenu, Göttingenu, Krefeldu, Bielefeldu, Oldenburgu a Postupimi. Kolínská primátorka Henriette Reker (nezávislá) již na Twitteru zdůraznila: „Situace v Morii je neúnosná. Kolín nad Rýnem s mnoha dalšími městy prohlásil: Jsme bezpečná útočiště. Můžeme pomoci.”

Tak zrovna Kolín nad Rýnem, kde nedávno proběhly nepokoje, organizované především muslimskými vetřelci v kombinaci s Antifou? Tentýž Kolín, kde na silvestrovskou noc 2015-16 došlo k hromadným obtěžováním a znásilněním ze strany muslimských vetřelců? Právě to město, kde sultán Erdogan otevíral největší mešitu v zemi? Všímáte si, že nejvíc hodlají džihádisty, kteří tábor zapálili, vítat zástupci měst, která jsou muslimskými vetřelci nejvíc zaplavena a ničena??

Předseda zahraničního výboru a kandidát na předsedu CDU Norbert Röttgen a další členové Spolkového sněmu se rovněž obrátili na Seehofera. Podle tiskové agentury DPA ho požádali, aby „nabídl Řecku konkrétní pomoc s ohledem na hrozné obrázky z hořící Morie“. Nyní nejde o formování společné evropské uprchlické politiky, ale o „zmírnění zjevné lidské potřeby“.

Korunu tomu samozřejmě nasadili jako vždy němečtí Zelení, kteří dokonce ze svých řad vyslali zástupce přímo do Řecka, který má “potřebné vousaté sirotky” vybrat přímo v místě požáru.

V Německu se však ozývají i hlasy proti dovozu džihádistů, kteří tábor dokonce sami zapálili. Právě proto sepsali proti přijímání dalších vousatých sirotků bez doprovodu petici. Tu nyní podepisují ti Němci, kteří s politikou, nastolenou Merkelovou, nesouhlasí.

Nicméně vzhledem k tomu, že v Německu nyní drtivá většina politické reprezentace má zájem na tom, zaplavit zemi dalšími snad i miliony muslimských vetřelců, nebude iniciativa odpůrců islamizace Německa a potažmo i Evropy vyslyšena. Nakonec můžeme počítat s tím, že i na základě nyní chystaného migračního paktu, který má platit pro celou EU, nám bude část oněch sirotků přerozdělena. A to třeba až poté, kdy projdou azylovým řízením v Německu. Ostatně, pro někoho se ta nová integrační centra pro mimoevropské cizince stavět musí.

(Visited 381 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *