Němci dávají dlouhodobě děti do péče pedofilům, také u nás už se pedofilie legalizuje (video)

Napsal
Sdílet článek

O zvrácenosti dnešní doby nelze již dlouho pochybovat. Genderové nesmysly, vymýšlených 100 a více pohlaví, průvody všemožných kreatur polonahých či v latexových oblečcích, s psími náhubky či pavím pérem v zadku, jsou dnes už jakousi normou. Stejně tak je zvrácené, že se ze zdravotního pojištění hradí změna pohlaví, zatímco léky na život ohrožující nemoci jsou finančně nedostupné. Většina lidí si na cosi, co by ještě nedávno bylo nepřijatelné, obdivuhodně rychle zvykla. Zvykají si i na fakt, že se postupně legalizuje i dříve nepřijatelná pedofilie?

Znepokojivá studie odhalila, že německé úřady povolily, aby byly děti bez domova po desetiletí běžně umísťovány do péče pedofilních pěstounů. Studie provedená akademiky na univerzitě v Hildesheimu odhalila, že děti bez domova v Západním Berlíně byly vědomě umístěny do „péče“ pedofilních mužů. Takzvaný “experiment”, který berlínští politici povolili uskutečnit po dobu 30 let, provedl profesor psychologie Helmut Kentler, muž, který tvrdil, že pedofilní muži by byli ideálními pěstouny problémových dětí. Kentler je prý přesvědčen, že sexuální styk mezi dětmi a dospělými není škodlivý.

Během tohoto zvráceného experimentu bylo deset dětí bez rodičů svěřeno do péče pedofilních pěstounů, kteří byli placeni německou vládou, aby se o děti „starali“. Dvě z dětí, které byly použity jako subjekty v Kentlerově experimentu, se od té doby přihlásily, aby promluvily o sexuálním zneužívání, kterému byly vystaveny.

„Studie nenechala nikoho na pochybách o Kentlerových záměrech. Využil svého vlivu k umístění dětí k pedofilům”, řekl úředník z katedry školství, mládeže a rodiny berlínského senátu. Vědci z Hildesheimské univerzity zjistili, že někteří z pěstounů byli přední akademici. Co však výzkumníci nedokázali vynést na světlo, je to, do jaké míry se berlínští politici, úřady a zejména sociální služby pro mládež podíleli na umožnění konání hrůzných událostí.

Už mnohokrát jsem upozorňovala na fakt, že se v celém západním světě vyskytují nepokryté snahy o legalizaci pedofilie. Jak je vidět na tomto případě, tak v Německu mohlo ke zneužívání dětí pedofily docházet dokonce s posvěcením zodpovědných politiků, velmi pravděpodobně také pedofilů. Podobně nebezpečné je uzákonění adopcí homosexuálními páry, neboť právě to velmi usnadní pedofilům dostat se k dětem. A třeba i velmi malým. Stačí uzavřít sňatek a posléze si adoptovat děti dle preferencí daného :páru”.

Ale nemusíme chodit do Německa. Také u nás je pedofilie z nejvyšších míst podporována, protože i zde se většina politiků zasazuje o možnost takovýchto adopcí. A co víc, zcela legálně zde chodí do průvodů Prague Pride pedofilové, kteří mají i svoji vlastní organizaci a internetové stránky. Jedná se o organizaci ČEPEK, která má snahu vykreslit pedofily výhradně v dobrém světle. A to i přesto, že je známa spousta případů zneužívání či znásilňování dětí pedofily.

Co za tím asi stojí? Že by se jednalo o legalizaci v zájmu nejvyšších politických pedofilních elit, které potřebují své úchylky dekriminalizovat? Či jde o legalizaci pedofilie především proto, aby se vyšlo vstříc velmi rychle se rozrůstající muslimské komunitě, ve které je pedofilie zcela běžná a beztrestná? 

Na video, potvrzující zapojení globálních elit do pedofilních kauz, se můžete podívat zde:

(Visited 495 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *