Němci jsou stále stejní, ani 75 let po válce se nezměnili

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste už také narazili na klip jistého německého youtubera Christiana Brandese, který jen vlastně takzvaně „na plnou hubu“ řekl to, co už více či méně opatrně zmiňuje nejeden zelený mozek. Nijak se netajil tím, že staří lidé překážejí. Je to údajně ta generace, kvůli které trpí planeta a koronavirus je vlastně jakýmsi ozdravěním planety, které prý pomůže, pokud zahubí co nejvíc lidí nad 65 let.

Copak si asi tento osmatřicetiletý obdivovatel autistické Gréty myslí? Že se ta nemoc vůbec netýká mladých a nemůže se dotknout ani jeho? Copak nemá žádné příbuzné v inkriminovaném věku? Němci se vždy zaměřili na nějakou sortu lidí, kterou bylo zapotřebí vyhubit. Nikdy to však nešlo proti jejich vlastním lidem. Nyní se rozhodli nejspíš vyhubit nejstarší generaci. Prý kvůli znečišťování planety.

Tak to by mne tedy zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby třeba skutečně dejme tomu polovina lidí nad 65 let na koronavirus  zemřela (čemuž zatím nic nenasvědčuje)? Copak by se pak hned přestalo vyrábět? Ne, průmysl by se po čase rozběhl stejnou intenzitou, jako předtím. Nebo se snad Zelení spoléhají na to, že po celé zemi pak převládnou výhradně jejich voliči, velebící svatou Grétu?

A nejsou to jen Němci. Vzpomeňte si na nedávné vyjádření Jourové, která byla poněkud „mírnější „- nechtěla hned nechat vymřít důchodce, ale chtěla je „pouze“ odříznout od přístupu na internet. A Zelení v Holandsku či Švédsku měli pro změnu v úmyslu zavést zákon, podle kterého by občané nad 70let již nebyli léčeni, ale nechali by se v případě závažného onemocnění jen dožít bez jakékoli léčby, případně by se uplatnila eutanazie.

Pokud mohl běžet podobný klip na veřejnoprávní německé televizi, pak je to totéž, jako by tím byl vyjádřen celkově postoj německé vlády. Právě v Německu nyní vedou veškeré průzkumy preferencí právě Zelení. Že by nakonec byla skutečně většina Němců podobného smýšlení jako tento pitomec, který ani nemá úctu ke starší generaci? Neuvědomuje si snad, že každý z nás – tedy jednou i on – do toho věku jednou  dojde?

Nebo se snad tento zelený nácek nechá po dovršení 65 let zcela dobrovolně „uspat“, aby dále nezacláněl na tomto světě a zbytečně za sebou nezanechával uhlíkovou stopu? 

Půjde jednou příkladem???

 

5/5 - (4 votes)

(Visited 164 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Ale ano.Šli proti svým lidem.Nejprve vyhubili mentálně postižené a potom ty,co se jim to nelíbilo…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *