Němci nabírají další “vousaté sirotky bez doprovodu”. A nejen oni.

Napsal
Sdílet článek

Německo a některé další země se rozhodly přijmout “nezletilce bez doprovodu”, kteří jsou momentálně v řeckých táborech nebo na hranicích. Na titulním obrázku se můžete názorně podívat na “nezletilé sirotky”, školáky, které Německo přijalo už dříve. S provedením kostních testů se samozřejmě Němci většinou nenamáhají, nespáchá-li tedy onen migrant – “sirotek” vraždu. Jinak by to přece byla diskriminace.

Nyní tedy pokračuje Německo a další země v trendu, kdy nabírají “nezletilce” bez dokladů, kteří jsou nezletilci samozřejmě jen na základě jejich vlastního tvrzení. Navíc, umíte si představit, jak by malé dítě – zcela bez doprovodu – došlo třeba ze Sýrie nebo Afghánistánu do Řecka? Je snad jasné, kdo asi ti “sirotci bez doprovodu” či “nezletilci” jsou.

Na jednoho takového vybraného šestnáctiletého “sirotka”, který prý nyní strádá na hranicích Řecka, se můžete podívat třeba zde:

Jako fakt někdo věří, že tomuto Afghánci je 16 let???

Globalistická koalice Merkelové se rozhodla přijmout 1500 těchto takzvaných „nezletilých bez doprovodu“ a „uprchlických dětí“, přestože se proti plánu staví drtivá většina Němců.  Podle posledních průzkumů upřednostňuje rozhodnutí jen 39,3 procenta, zatímco proti je 50,8 procenta. Při rozdělení podle stran jsou průzkumy ještě razantnější, přes 71 procent příznivců Merkelové CDU je proti této myšlence. Proti nápadu se staví přes 75 procent voličů FDP, přičemž s rozhodnutím nesouhlasí i více než 95 procent příznivců AfD. Příznivě na něj pohlížejí jen příznivci Strany zelených, levice a sociálních demokratů s více než 68, 56, respektive 58 procenty.

Ani se nedivím, že je tak velký odpor proti “sirotkům”. Studie, provedená ústavem soudního lékařství v Münsteru, totiž před časem odhalila, že téměř polovina migrantů, kteří tvrdí, že jsou mladší osmnácti let, jsou dospělí. Jménem soudů a úřadů sociální péče o mládež vyšetřovali soudní lékaři z Münsteru věk téměř 600 takzvaných „nezletilých uprchlíků bez doprovodu“, o jejichž věku byly pochybnosti. To, co vědci zjistili, bylo šokující. Ze 600 „nezletilých bez doprovodu“, které lékaři soudně vyšetřili, bylo 40 procent  dospělých. Většina těchto mužů pocházela z Afghánistánu, Eritreje, Alžírska a Guineje. Čtyřicetiprocentní údaj je navíc značně podhodnocený. Pokud se totiž po forenzní analýze objevily pochybnosti o věku migranta, vědci je zařadili mezi nezletilé. Ve zbývajících 60%, zařazených mezi nezletilé, tedy mohlo být mnoho zletilých (cca 18-23 let). Mezi nezletilé byli zařazeni jen proto, že jejich zletilost nešla zcela nezpochybnitelně dokázat.

Takzvaní „nezletilí uprchlíci bez doprovodu“ dostávají v Německu zvláštní zacházení. Mají větší finanční a sociální podporu a nemusí bydlet ve společných ubytovnách (často jsou přidělováni německým rodinám, kde mají svůj vlastní pokoj). Německá asociace měst a obcí odhadla, že náklady na péči o „nezletilé osoby bez doprovodu“ činí přibližně pět tisíc eur měsíčně. Lékaři v Německu nejsou první v Evropě, kteří odhalili znepokojivou pravdu, že velká procenta tzv. nezletilých migrantů lžou o svém věku, aby se jim dostalo zvláštních výhod.

Vloni bylo zjištěno, že 90 procent marockých migrantů, kteří v posledních letech přišli do Švédska s tvrzením, že jsou „nezletilí“, jsou dospělí. Švédský zubař má zničenou kariéru poté, co veřejnosti prozradil, že 80 procent migrantů – „dětských“ pacientů, které ve své praxi vídá, jsou dospělí. Vloni byly také nově zveřejněné statistiky ve Francii, které odhalily, že francouzští daňoví poplatníci ročně utrácejí za takzvané „nezletilé migranty“ nejméně dvě miliardy eur.

Podobné “nezletilé sirotky z Afghánistánu”, kteří tvrdí, že jsou nezletilí, ale kostní test dokázal, že jim je kolem 27-30 let, u nás nyní hájí Rozumkova podvratná neziskovka OPU. Jedná se o pět migrantů, nedávno zachycených ve východních Čechách. Nyní se soudí proti verdiktu, který zcela jasně říká, že jsou plnoletí a tedy by měli být deportováni. Na jejich obranu a proti vlastnímu státu pak stojí právě Rozumkova neziskovka.

Neměla by být pomoc při falšování identity trestná? Jak je možné, že podvratné neziskovky, které napomáhají trestnému činu, dostávají na svoji činnost od státu velmi štědré dotace??? A jak je možné, že si (nejen) Němci stále dokola volí politiky, kteří jednají proti jejich vůli?

 

(Visited 673 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *