Němci nechali na svobodě muslimského vetřelce, který pobodal manželku, nyní ubodal k smrti Itala

Napsal
Sdílet článek

Už mnohokrát jsem zde psala o případech, kdy došlo k násilnému trestnému činu ze strany muslimského vetřelce v Německu, aniž by byl viník uvězněn. Buď dojde k tomu, že je vyšetřován na svobodě (a mezitím často uprchne z Německa neznámo kam) nebo je seznán psychicky nemocným. Či je třeba – jako v tomto případě – jeho čin bagatelizován stejně, jako nebezpečnost pachatele. Tresty, které se všeobecně dávají muslimům po celé EU, jsou někdy až neuvěřitelně nízké. Já osobně už to někdy nazývám pozvolným přechodem na právo šaría. Nebo jak jinak si to vysvětlit?

Ital (52 let) byl brzy ráno na cestě do práce, když vtom byl najednou zezadu napaden a pobodán do zad. Napadený muž pak na místě vykrvácel.

Nyní má již policie podezřelého. Je jím Tunisan (36 let), který byl propuštěn z vazby jen před několika měsíci. Muž v květnu zaútočil na manželku nožem, ale ta útok naštěstí přežila s poraněním. Soudce tak nyní konečně vydal na tohoto milovníka nožů zatykač.

První státní zástupce Frank Grundke (59 let), který po prvním činu – pobodání manželky – vetřelce propustil, prohlásil: „Podle výsledku posouzení činu nebyly podmínky pro dočasné zatčení splněny. “ 8. července byl pak tuniský vetřelec propuštěn z vazby.

Nyní je znovu ve vazbě. Tentokrát už pro podezření z vraždy!

Jak se případ odehrál?

Oběť dorazila na autobusové nádraží v Tuttlingenu v úterý v 5:24 hod. a odtud šel ke svému pracovišti. Po 800 metrech došlo k záludnému útoku. Vyšetřovatel prohlásil: „Na základě dosavadních vyšetřování lze předpokládat, že obviněný náhle zaútočil na oběť zezadu a smrtelně ji zranil několika bodnutími nožem.”

Útok byl tedy zákeřný a oběť náhodně vybraná; Ital byl jednoduše v nesprávnou dobu na nesprávném místě. A pokud by německá justice pracovala tak, jak pracovat má, pak by ještě oběť tohoto krimigranta byla stále naživu.

 

 

(Visited 396 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *