Němci udělali razii v berlínské mešitě, Erdogan se vzteká

Napsal
Sdílet článek

Turci už dávno považují považují Německo, ale třeba i Rakousko, za své dobyté území. To se ostatně projevuje i ve vztahu Erdogana k těmto zemím. V minulosti si tam dělal (resp. se o to pokusil) předvolební agitku, v Kolíně nad Rýnem otevřel společně s Merkelovou největší německou mešitu a mnohokrát nabádal Turky v Evropě k tomu, aby se co nejvíc množili, aby co nejrychleji původní obyvatele přečíslili. Navíc, na dobytém území si nesmí nikdo dovolit jeho soukmenovce vyrušovat. A už vůbec ne v situaci, kdy právě třískají v mešitě hlavou o kobereček.

Turecký prezident  Erdogan se rozčílil na německou policii za to, že si dovolila narušit ranní modlitby v mešitě v německém hlavním městě. Operace byla součástí vyšetřování nelegálně získaných subvencí Covid-19.

„Důrazně odsuzuji policejní razii v mešitě Mevlana v Berlíně během ranních modliteb,“ řekl Erdogan.

Erdogan později znásobil svoji kritiku německé policie a prohlásil, že „evropský fašismus dosahuje nové, ještě vyšší úrovně tím, jak útočí na vlastní občany“. Těmi občany samozřejmě myslel Turky, kteří Německo obsadili a v současné době je hlavním úkolem tuto zemi podobně, jako postupně celou Evropu, islamizovat.

Turecké ministerstvo zahraničních věcí  tento údajný útok označilo za „ošklivý“ a „ohavný“ čin. Ve svém prohlášení ministerstvo uvedlo, že je nepřijatelné, aby policisté narušili ranní modlitby a vešli do svatyně v botách. Muslimové se obvykle vyzují, než se začnou modlit v mešitě.

Německá policie ve středu prohledala šest míst, včetně berlínské mešity Mevlany, v rámci vyšetřování podvodného přijetí dotací na Covid-19 v hodnotě 70 000 EUR. Policisté přímo v mešitě zabavili hotovost 7 000 EUR spolu s různými datovými nosiči a soubory.

Noviny Der Tagesspiegel uvedly, že se operace zúčastnilo 150 policistů. Bezpečnostní zdroje uvedly, že člen představenstva mešity požádal o nouzovou pomoc Covid-19 v hodnotě 14 000 EUR. Dotace jsou však určeny pouze na pomoc podnikům, které se po uzamčení ekonomiky vzpamatovávají z propadu tržeb, zatímco mešita je nezisková organizace financovaná z darů.

Erdogan se stále častěji projevuje jako vládce Osmanské říše, do níž zahrnuje také Německo. Ostatně, je také Německem dlouhodobě podporován. A nejen Německem, vždyť ani EU nehodlá ukončit přístupové pohovory na vstup do EU a navržené sankce proti Turecku byly několika zeměmi EU, včetně Německa, zamítnuty.

Erdogan, který mění jeden turecký kostel za druhým na mešity, si osobuje hovořit do toho, jak se vypořádávají s mohamedány v Německu. Každá normální země by si podobné výkřiky a vměšování nenechala líbit, nicméně Německo zatím mlčí. Předpokládám, že Němci jsou na tom už natolik špatně, že jsou schopni se zlodějům z mešity, v níž razie proběhla, stejně jako tureckému sultánovi, za narušení modliteb omluvit. Udivilo by mne, kdyby tomu bylo jinak.

5/5 - (3 votes)
(Visited 955 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Patří jim to. Těm Německejm debilům s Angelou u kormidla. Já bejt nějakou VIP osobností ve státě postiženým tímhle islámským fašistou jako Německo, všechny (VŠECHNY!!!) imigranty z islámských zemí bez ohledu na to, jak dlouho tam žijí, bych nechal naložit na vlaky do dobytčáků a poslal je šupem do Turecka Erdoganovi. Může se o ně postarat sám a nebude muset řešit podobný případy.

 2. Problém je ovšem v tom,že Turci Německo neobsadili,ale demokratičtí,kapitalističtí a uvědomělí západní Němci si je tam sami dobrovolně natahali v množství větším než obrovském…Takže teď mají co chtěli!!!

  1. Problém je, že ti Turci jsou už de facto Němci, protože drtivá většina z nich má dvojí občanství. A jako Němci můžou nakupovat nemovitosti na území EU kdekoli se jim zachce, stejně tak si můžou žít legálně kdekoli na území EU. V poslední době se stále častěji objevují informace o tom, jak ve velkém nakupují pozemky a nemovitosti právě v okolí německých a rakouských hranic. Takže to, co se děje v obou uvedených zemích, se nás nejspíš týká mnohem víc, než si kdo myslí. Bylo by naivní doufat, že nás se islamizace těchto dvou zemí nijak nedotkne….

   1. “ Bylo by naivní doufat, že nás se islamizace těchto dvou zemí nijak nedotkne….“

    – naivné -je slabé slovo. Je to debilné. Europu nezničia muslimáci. Muslimáci sú iba vykonávatelia vôle debilných európanov. Europania páchajú samovraždu rukami muslimov – a ODMIETAJÚ to pochopiť.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *