Němci vzali dvě děti (2 a 3 roky) matce – katoličce a dali je na výchovu do muslimské rodiny

Napsal
Sdílet článek

Odebírání dětí nemuslimům a jejich předávání do převýchovy muslimům není nic nového, děje se to napříč Evropou. Jen u toho Německa se nám může evokovat minulost, kdy Němci odebírali děti z těch “nesprávných” rodin a dávali je na převýchovu do těch etnicky “správných”, aby byly poněmčeny. Nyní není třeba vyrobit více pravých Němců, ale více muslimů. Proč tedy neislamizovat zemi právě tímto způsobem? Očividně si tak Německo bere příklad nejen z norského Barnevernetu, ale i ze Švédska, kde je podobná praxe již zaběhlá. Obzvlášť pak, když se jedná o děti cizinců.

Německý úřad péče o mládež (Jugendamt), který tvrdí, že podporuje blaho dětí, odebral polské matce Klaudii Majewske, dvě děti. To vyvolalo v Polsku vlnu pobouření a dotazů na německé úřady, ty však odmítají svoje rozhodnutí přidělit děti muslimské rodině, zdůvodnit. Jugendamt oddělil od matky děti – tříletou holčičku a dvouletého chlapce – a svěřil je do péče muslimských rodin z Turecka. V reakci na to přijalo polské sdružení proti dětské diskriminaci v Německu opatření a soudní jednání o osudu dětí probíhá dnes.

Majewska se snažila najít domov pro sebe a svou rodinu už od roku 2018, přičemž mezitím žila v domě své matky. Jugendamt to odmítl akceptovat a vzal  jí jejího šestiměsíčního syna a později i její malou dceru. Děti byly dány do různých tureckých muslimských rodin. Agentura povoluje pouze minimální kontakt mezi matkou a dětmi. Majewská a její děti jsou polskými občany, přičemž žena tvrdila, že v tureckých rodinách je s jejími dětmi špatně zacházeno.

Jugendamt odmítl záležitost komentovat, navzdory tlaku polské tiskové agentury. Wojciech Pomorski z Polského sdružení proti dětské diskriminaci v Německu se rozhodl záležitost prošetřit. Zdůraznil, že neexistuje žádný jasný důvod, aby německá agentura pro péči o mládež  Majewské děti odebrala, a že jejich odloučení a umístění do tureckých rodin je skandální.

„V takové situaci, pokud by děti musely být dočasně odloučeny od matky, měly by být umístěny do rodiny jim blízké jak kulturně, tak jazykově,” řekl. V současné době řeší případ německý rodinný soud. Dnes by mělo být rozhodnuto, zda se děti vrátí k matce. Podle neoficiálních informací bude slyšení přítomen polský velvyslanec v Německu  Andrzej Przyłębski.

Umístění dětí do muslimských rodin, navíc v tak velmi nízkém věku, je zcela jistě záměrné. Děti je totiž zapotřebí formovat od co nejnižšího věku, záměr je zde zcela patrný. Navíc byly děti umístěny do různých rodin, v obou případech však tureckých.

Tento případ ani tak není o tom, zda matka je či není způsobilá se o děti postarat. To je v tomto případě zcela jinou otázkou. Ale důležitý je právě fakt, že jsou nemuslimské děti umisťovány do muslimských rodin a to navíc v zemi, která zatím ještě žádným oficiálním chalífátem není. I když mnohdy to vypadá, jako by se jím už Německo stávalo. Muslimští extremisté infiltrovali nejvyšší patra politiky a v jimi obsazených oblastech již vládne právo šaría.

V celkové populaci Německa jsou Turci stále menšinou, i když nejpočetnější. Proč tedy nebyly děti umístěny k náhradním rodičům z většinové společnosti, která je dětem jistě kulturně bližší, než Turci?

(Visited 520 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Já hlavně nechápu,proč se tam ti pšoni furt serou,když si pak ztěžují-proč nejsou doma v polsku????!!!!

  2. “Proč tedy nebyly děti umístěny k náhradním rodičům z většinové společnosti, která je dětem jistě kulturně bližší, než Turci?”

    Protože musí být převychovány v šaríjovské Říši. To je součást plánu NWO.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *