Německá neziskovka pomáhá Turkům pašovat vetřelce do Řecka (video)

Napsal
Sdílet článek

Poměrně čerstvý záznam takovéto spolupráce se objevil včera, kdy k incidentu došlo. Vlastně zde máme konečně pádný důkaz, že Německo přes svoje štědře dotované neziskovky kooperuje s Turky na zničení Evropy dovozem muslimských vetřelců. Ostatně, Turci se dlouhodobě svými ambicemi na obsazení Evropy a založení jedné velké Osmanské říše netají. A Němci byli vždy jejich spojenci. Oni sami mají na svém území poměrně početnou tureckou komunitu, která už považuje Německo víceméně za svoje podobně, jako Erdogan.

Německá neziskovka ve spolupráci s tureckou pobřežní stráží byla přistižena při pokusu přivézt do řeckých námořních vod nelegální vetřelce. Incident, k němuž došlo poblíž řeckého ostrova Lesbos, trval sedm hodin, během kterých se neziskovka pokoušela vytlačit loď s technickými problémy a 40 nelegálními vetřelci do řeckých teritoriálních vod. Po tomto neúspěchu Němců byla turecká pobřežní stráž po ruce, aby ilegální vetřelce „zachránila“.

Německá neziskovka tedy takto drze ukázala světu své pokusy dostat do Řecka nelegální vetřelce. „Pospěš si! Náš tým obdržel zprávu, že loď s asi 40 lidmi s vadným motorem je v nouzi u ostrova Lesbos. Údajně je na místě pobřežní stráž; není jasné, co dělá. Snažíme se ověřit nebo zjistit více,” uvedla německá neziskovka  Mission Lifeline na svém účtu na Twitteru.

Neziskovka Mission Lifeline je trvale jedním z hlavních iniciátorů dovozu nelegálních vetřelců z Turecka do Řecka. Stejnou podvratnou činnost však provádí i u břehů Itálie. Italská vláda loni v září vydala vyhlášku, která nařizuje pokutu ve výši 1 milion eur kapitánům záchranných člunů, kteří se vzpírají zákazu vplout do italských vod nebo přistát bez povolení. Loď Eleonore bez povolení vplula do italských vod a plula do sicilského přístavu, kde ji zabavily italské úřady.

Kapitán Mission-Lifeline Claus-Peter Reisch řekl, že ho špatné počasí donutilo dopravit ilegální vetřelce do přístavu poté, co na osm dní uvázli na palubě kvůli tvrdému zásahu odcházející  italské vlády proti lodím neziskovek. Pouze takto tvrdá opatření, jako je toto, mohou ukončit provokační akce neziskovek také v Řecku.

Podobných neziskovek je spousta a jsou nejen z Německa. Ostatně, nedávno se ukázalo, že v těchto táborech operuje i nechvalně známý Člověk v plísni podobně, jako mnohé další neziskovky z celé EU, hrazené z daní obyvatel EU. Tedy vy všichni si tyto pašeráky, kteří mají za úkol islamizovat Evropu, také platíte…

(Visited 329 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *