Německá policie použila foto bělocha, když informovala o sexuálním deliktu černého Afričana

Napsal
Sdílet článek

Jednatřicetiletý africký vetřelec byl minulý měsíc zatčen v Mnichově za to, že sexuálně napadl patnáctiletou německou dívku. Co však už tak tragickou situaci zhoršilo, bylo to, že policie použila při výpovědích o incidentu na sociálních médiích ilustrační fotografii bílého muže sexuálně obtěžujícího ženu. V rámci politické korektnosti a ražení ideologie multikulturalismu nebyla policie ochotna zveřejnit reálnější obrázek a už vůbec ne foto skutečného pachatele.

Dívka jela v pátek 27. března dopoledne ve vlaku, který mířil do Mnichova, když se k ní podle zprávy, kterou podalo mnichovské policejní oddělení, přiblížil migrant, původem z Eritreje. Dívka znervózněla, přesunula se na jiné místo, ale muž ji následoval a posadil se vedle ní. Poté jí začal hladit nohy a pokusil se ji políbit v oblasti genitálií. Když se pokusila o útěk, muž ji popadl a osahával pod šaty a také jí vzal mobilní telefon.

Když vlak dojel ke stanici Röhrmoos, muž dívce přikázal, aby s ním vystoupila a vyhrožoval jí. Pak s ní zamířil ke dveřím. Když odmítla, odhodil její telefon zpět do vlaku a z místa utekl. Na pomoc jí přišel další muž ve vlaku a pomohl jí sepsat protokol na policii. Strážníci podezřelého poblíž stanice Röhrmoos zatkli. Dívka byla schopna podezřelého identifikovat a stále je vyšetřována. Ve svých prohlášeních o incidentu na sociálních médiích se však bavorská státní policie rozhodla pro ilustraci použít obraz bílého muže osahávajícího bílou ženu. Uživatelé Twitteru proti tomuto zkreslení protestovali, někteří poukazovali na to, že by nebylo považováno za přijatelné, kdyby byl zločin spáchán bílým podezřelým a pro ilustraci byl použit černoch.

Tento obrázek zveřejnila německá policie coby ilustrační, když informovala o přepadení Afričanem:

Nedávná zpráva německé federální policie odhalila, že 35% všech podezřelých z trestné činnosti v zemi – a 40% všech podezřelých z vraždy – jsou cizinci, přestože cizinci tvoří pouze 12% populace. K tomu je nutno dodat i tu skutečnost, že drtivá většina v Německu narozených Turků (asi 6 mil.) je považována za Němce podobně, jako další potomci jiných cizinců. Pokud by se tedy ke kriminalitě cizinců přičetla i kriminalita těchto převážně tureckých „Němců“, číslo by bylo ještě více alarmující.

 

4/5 - (1 vote)
(Visited 625 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *