Německá televize varovala před mRNA “Gatesovou” vakcínou (video)

Napsal
Sdílet článek

V nejbližší době nás čeká neuvěřitelná “vakcinační masírka”. V médiích, ale také z úst drtivé většiny politiků či rádoby celebrit uslyšíte jen pohádky o tom, jak se život všech naočkovaných vrátí do svých starých, zajetých kolejí. Spousta z nich se demonstrativně před kamerami “naočkuje” dávkou vitamínů s přelepkou COVID-19. Pohádky o sice zcela nevyzkoušené, nicméně údajně báječné vakcíně jsou – a nějakou dobu ještě budou – v médiích hlavního proudu na denním pořádku. Pomineme-li fakt, že svět už nikdy nebude takový, jakým byl dřív, neboť v současné době probíhá souběžně větší množství procesů, které mají urychlit realizaci plánů Agendy 2030, tak naočkovaným se mnohdy život možná změní. Ale úplně jinak, než si oni sami myslí.

V Německu, stejně jako v mnoha dalších zemích, jsou nyní zaváděny poměrně přísné restrikce, které mají za úkol především donutit masy lidí k očkování. Podobně, jako všude jinde, také tam najdeme jak jejich až militantní zastánce, tak velmi zásadní odpůrce. Rozdělená společnost je tam tedy stejně, jako jinde. Jak víme i z našich médií, většina jede tutéž propagandu, do popředí staví přesně ty “odborníky” kteří vyvolávají co největší paniku a to bez ohledu na to, že prognózy o ulicích plných mrazáků s mrtvolami  se nikdy nenaplnily. Opoziční hlasy odborníků jsou pak zcela potlačovány.

V Německu se ovšem přesto podařilo natočit tuto krátkou reportáž, která velmi naléhavě varuje před “Gatesovou” mRNA vakcínou. V reportáži se dozvíte názory odborníků, kteří rozhodně nejsou mainstreamem vyzdvihováni do popředí stejně, jako zdroje, odkud jsou informace čerpány. Je jen na každém, aby se rozhodl, zda se nechá očkovat. Nikomu nechci vůbec nic rozmlouvat, nicméně stejně tak si vyhrazuji právo vakcínu odmítnout.

Naočkovaní by chtěli zavádět tresty pro nenaočkované. Právě v Německu, odkud je toto video, už padly výzvy k udávání názorových oponentů. Společnost je v názorech rozdělená a to jak stran restrikcí, tak ohledně vakcín. Z mainstreamu uslyšíte hlasy pro, proto si myslím, že by měly být slyšet i hlasy proti. Podívejte se na video, které reprezentuje názory zkušených německých odborníků (titulky v češtině).

Pozn.: V překladu videa je mylně uvedeno v momentě, kdy se hovoří o počtu lidí, které plánuje Gates naočkovat, “7 milionů”, ve skutečnosti samozřejmě  hovořil Gates o 7 miliardách, tehdy jsem se o jeho rozhovoru zmínila zde

(Visited 5 603 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *