Německá vláda utratí miliardu eur za “boj proti pravici”, peníze půjdou neziskovkám

Napsal
Sdílet článek

Každopádně hodlá německá vláda v době, kdy jsou ekonomiky všech zemí – včetně německé – zcela decimovány, nacpat miliardu eur do parazitních neziskovek a zejména pak do nových pracovních míst buď přímo v těch stávajících, ale zřejmě i v nějakých nových neziskovkách.  Každopádně to bude další milion voličů pro Merkelovou nebo socany, případně Zelené. Ostatně, dlouhodobá snaha o odstranění AfD z německé politiky jen dokazuje, že zde již dávno o žádnou pluralitu ani demokracii nejde.

Německá spolková vláda se ve středu dohodla na obrovském balíčku opatření v hodnotě jedné miliardy eur na “boj proti pravici”, který v nadcházejících letech nasměruje miliony lidí do promigračních neziskovek (to jsou především ty pašerácké, mezi nimiž Němci dominují), neziskovek tzv. občanské společnosti (to jsou typické politické neziskovky jako např. Sorosova OSF nebo Aspen institute), ultralevicových aktivistů (tzn. Antifa, BLM, GNWP apod.), akademických institucí a jednotlivých federálních zemí.

“Cílem projektu je naučit se lépe porozumět příčinám pravicového extremismu a rasismu, reagovat na činy pravicových extremistů jako silný stát a posílit podporu demokratické občanské společnosti,” oznámila vláda.

Finanční prostředky v průměru 250 milionů EUR ročně budou v letech 2021 až 2024 přerozděleny na výše uvedené účely.

Soubor opatření bere v úvahu názory zástupců občanské společnosti, zejména promigračních neziskovek, akademické obce a federálních států, v souladu s právními předpisy. Vládní výbor proti pravicovému extremismu a rasismu vyslechl před středečním zasedáním argumenty na podporu návrhu zákona.

Podle Sociálnědemokratické strany (SPD) se výbor také rozhodl jmenovat federálního komisaře proti rasismu, nahradit termín “rasa” v německé ústavě a kriminalizovat antisemitské a rasistické urážky.

Mimochodem; nějak jsem nepochopila, čím by chtěli Němci výraz “rasa” nahradit. A odstraní ho všeobecně, tedy třeba i u zvířat nebo se to má týkat jen lidí???

Spolková ministryně pro rodinné záležitosti Franziska Giffeyová (SPD) oznámila, že byla schválena i cesta k přijetí “zákona o podpoře obrany demokracie”. Vláda tuto iniciativu odůvodnila prohlášením, že je nezbytné zvýšit povědomí o rasismu jako obecném společenském jevu. Kancléřka Angela Merkelová se pak se zúčastněnými ministry shodla na tom, že je třeba zintenzivnit boj proti pravicovému extremismu a rasismu.

“Pravicový extremismus a rasismus, antisemitismus, nepřátelství vůči muslimům a všechny ostatní formy skupinově zaměřeného nepřátelství nemají v Německu místo,” řekl ministr zahraničí Heiko Maas (SPD). “Tím dáváme sílu každému, kdo se tak neúnavně snaží zajistit, aby pravicový extremismus neměl v naší demokracii místo,” napsal na Twitteru.

Před zasedáním se k výboru obrátilo asi 60 převážně levicových sdružení a organizací. Organizace jako Nadace Amadeua Antonia a New German Media Professionals v otevřeném dopise naléhaly na pokračující finanční podporu.

“Ujasněme si to: předchozí forma podpory práce občanské společnosti v oblasti demokracie byla demotivující a bez právního základu zůstává dohodnutý vládní kompromis bez podstaty,” uvádí se v dopise a dodává, že “zákon o podpoře demokracie” musí být zaveden co nejdříve.

Na začátku roku si několik organizací stěžovalo na nedostatečnou podporu ze strany federální vlády. Finanční prostředky na program “Živá demokracie” spolkového ministerstva pro rodinné záležitosti se nezvyšovaly a zůstaly na 115 milionech eur ročně, což by vedlo k odstranění některých pracovních míst, většinou v levicových klubech. Následně, v případě Berlína, státní vláda zasáhla, aby poskytla více finančních prostředků.

Takže z výše uvedeného vyplývá, že německá vláda zřídí asi milion nových postů v neziskovkách. Většinou politických, promigračních, antirasistických a jim podobných. Milion lidí, závislých na vládních financích není jen milion dalších prorežimních aktivistů, ale také voličů. K nim si přičtěte jejich příbuzné a známé a hned vám bude jasno, o jaký “boj” se má jednat.

Samozřejmě dojde k dalšímu posílení pašeráckých neziskovek, z nichž už nyní je většina německých. S tím se zvýší i počty vetřelců, přepravených do Itálie, potažmo Řecka. A nejen to, každý nesmysl, který v Německu schválí, se dřív či později začne prosazovat napříč EU. Tedy je dost dobře možné, že se na něčem podobném usnese i Brusel plně ovládaný Berlínem nebo začnou jednoduše ostatní země tuto další šílenost přebírat.

Je to podobné, jako tzv. “předsudečná nenávist”. Také ta vzešla z Německa a nyní ji do svých zákonů implantuje jedna země za druhou.

Za novým “bojem proti pravici” tak nestojí nic jiného, než další podpora muslimské invaze a zároveň zajištění volebních hlasů díky dalšímu milionu neziskových parazitů.

 

(Visited 208 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *