Německé a italské neziskovky opět rozjely naplno import afrických invazistů od břehů Libye

Napsal
Sdílet článek

Němci se po staletí snaží zničit Evropu. To, co se jim nepovedlo za Hitlera, to se jim nebývale daří za Merkelové. Dovozem muslimských invazistů a – jak přiznávají i hlavy několika afrických zemí – zároveň i kriminálníků nebo členů různých islámských bojůvek, zničí Evropu spolehlivě. Oni sami už mají nemalý problém, mnohé čtvrti velkých měst už v Německu ovládají muslimské gangy, vytvořené z rodinných klanů. To jim asi nestačí, proto si dováží z Afriky posily, aby islamizaci a likvidaci Evropy urychlili.

Německá promigrační neziskovka Sea Watch vyzvedla ve středu při dvou různých operacích165 vetřelců v gumových člunech u libyjského pobřeží. Téměř 100 nelegálních invazistů bylo vyzvednuto pouhých 29 mil od pobřeží Zawije, okresu západně od libyjského hlavního města Tripolisu, během první operace plavidla, která se uskutečnila ve středu ráno. Podle všeho byl na cestě také člun libyjské pobřežní stráže, který měl vetřelce zadržet, ale od chvíle, kdy k člunům dorazila loď  neziskovky jako první, už ho nebylo zapotřebí. Neziskovka tvrdí, že jejich jednání bylo morálně ospravedlnitelné, protože libyjská pobřežní stráž by ilegální vetřelce přivedla zpět do Libye, kdyby se k nim dostali jako první.

Oni tímto de facto přiznávají, že záměrně pašují nelegální vetřelce, mají-li obavu, aby je náhodou dřív nevylovili Libyjci a neodvezli zpět do Libye!! A to vše za plné podpory EU která – mimo jiných – tuto neziskovku dotuje! Tedy neziskovku si platí sami Evropané, neboť EU sama neprodukuje žádné finance, výhradně prožírá nebo přerozděluje finance, vybrané od občanů zemí EU. Evropané si tak sami platí dovoz invazistů, jejichž záměrem je Evropu vyžírat a postupně islamizovat. Šílené, že?

Jenže tato várka vetřelců neziskovým parazitům nestačila. Krátce poté, co došlo k prvnímu vyzvednutí, Sea-Watch oznámila, že její pátrací letadlo „Moonbird“ lokalizovalo další člun plný vetřelců. Později téhož dne neziskovka oznámila, že loď vyzvedla dalších 65 migrantů.

Blíž k Tripolisu se libyjské pobřežní stráži naštěstí podařilo dostat k naplněným člunům ilegálních vetřelců dříve, než se k nim mohly dostat lodě neziskovek. Po vyzvednutí vyjádřila italská neziskovka Mediterranea, která byla rovněž v oblasti, své rozhořčení nad libyjskou pobřežní stráží.  Pravděpodobně jsou neziskoví pašeráci placeni od kusu, protože jejich reakce na to, že jim libyjská pobřežní stráž invazisty “vyfoukla” byla následující:

“Jsme pobouřeni tím, že libyjská pobřežní stráž zajala další migranty. A tak se vracíte do pekla, před našima očima … bezmocní, byli jsme svědky zásahu libyjských milicí na rychlých člunech darovaných naší zemí”.

Vzhledem k pandemii nemohli neziskoví parazité pár měsíců pašovat invazisty ve velkém, nyní jim v tom však již nic nebrání. Na začátku června už bylo totiž německým a italským promigarčním neziskovkám povoleno obnovit svoje “vodní taxi zdarma” poté, co předtím italské orgány dočasně lodě zabavily.

Nedávno byli tři vetřelci, které sea-Watch loni přivezla na Sicílii, odsouzeni sicilským soudem za zločiny, které zahrnovaly vraždy, mučení, sexuální násilí, obchodování s lidmi a zapojení do zločineckých organizací. Každý z nich byl za své zločiny odsouzen k 20 letům vězení.

Kolik dalších podobných “dárečků” nyní přivezou? Já jen doufám, že jednou přijde čas, kdy budou všichni tito likvidátoři Evropy, včetně těch, kdo je sponzorují, po právu odsouzeni. 

(Visited 141 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *