Německo: Afghánci napadli cestující ve vlaku, zatýkající policisty zbili, tři z nich těžce zranili

Napsal
Sdílet článek

Další případ multikulturního obohacení se odehrál před několika dny v Německu. Asi nikoho neudiví, že hlavními aktéry byli dva mladí Afghánci. Co mne neudivilo také byl fakt, že byli očividně velmi dobře trénovaní v bojovém umění. Dokonce až tak, že zvládli totálně “vyřídit” tři policisty. Že by se jednalo o výcvik v Talibánu? Či snad v nějaké jiné bojůvce mimo Afghánistán?

Dva mladí Afghánci brutálně zaútočili na cestující v regionálním vlaku, z nichž minimálně dva zranili. K útoku došlo v pondělí odpoledne kolem 16:15 hodin. Posléze Afghánci zaútočili také na několik policistů na hlavním nádraží v Ulmu.

Podle současného vyšetřování federální policií se v regionálním vlaku mezi Blaubeurenem a Ulmem odehrála roztržka mezi dvěma Afghánci a cestujícími Němci. Protože oba Afghánci hlasitě křičeli a bušili kolem sebe, několik cestujících je napomenulo. Hosté Merkelové si však z napomenutí nic nedělali, naopak se ještě více rozčílili.

Oba afghánští vetřelci okamžitě velmi agresivně zareagovali a údery zasáhli dva cestující do tváře, z nichž každý utrpěl několik modřin na obličeji, stejně jako škrábance a oděrky, způsobené mnoha údery a kopy, známými z bojových sportů.

Když vjel regionální vlak na nástupiště šest hlavního vlakového nádraží v Ulmu, bylo již na místě několik hlídek policie, kterou předem na incident upozornili svědci. Policie se samozřejmě chystala útočníky zatknout.  Jak se později zjistilo, tak agresívní Afghánci měli v krvi více než 1,5 promile alkoholu. Takto “posilněni” pak na policisty velmi agresivně zaútočili. Zřejmě Alláh do Německa nevidí, když si mohli dovolit se zlít takto “pod obraz”.

18letý profesionální válečník a jeho dvacetiletý společník použili proti nasazeným policistům údery a cílené kopy, takže situace na nástupišti musela být nakonec řešena pomocí několika služebních psů, pepřového spreje a obušků. Teprve pak mohli být oba podezřelí dočasně zatčeni. Jak se zjistilo, tak na policii již měli nějaký záznam.

Během útoků a následného zatýkání byli tři policisté zraněni tak vážně, že dva z nich již nejsou způsobilí k výkonu služby. Žadatelé o azyl, kteří byli  policii známi, byli po dokončení policejních opatření propuštěni, což ostatně není v Německu nic neobvyklého. Několik lidí údajně incident na nástupišti natočilo, brzy tedy již jistě bude k dispozici i nějaké video německých policistů, neschopných zatknout dva ožralé Afghánce…

Totožnost obou Afghánců se – jak jinak – úzkostlivě tají. To snad proto, aby si na ně lidi nedávali na veřejnosti pozor a aby ti dva mohli opět někoho pořádně “zřídit”??  Velmi zajímavé je, že mají oba dva výcvik, tedy pravděpodobně skutečně patřili k nějaké islámské bojůvce, kde získali dokonce natolik dobrý výcvik, že měli navrch i ve rvačce s policisty v přesile.

A úplně nejšílenější na celém případu je, že byli oba Afghánci propuštěni na svobodu. To je totiž celkem běžné v případech, kdy invazista někoho zrovna nezavraždí. Přitom Němec, který jen narušoval halekání z mešity, byl vzat do vazby. Tedy rušení řvoucího imáma je větším prohřeškem, než zbití dvou cestujících ve vlaku a tří policistů, které dokonce zcela “odrovnali”??

Nepřipadají vám někdy podobná rozhodnutí jako pozvolné přecházení na právo šaría???

(Visited 489 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *