Německo: Afghánec byl po znásilnění jedenáctileté holčičky propuštěn, záhy to využil k dalšímu znásilnění dítěte

Napsal
Sdílet článek

Na velmi nízké tresty muslimským vetřelcům napříč Evropou jsme si už myslím zvykli. Mnozí dostanou za násilné tresty velmi nízké nepodmíněné tresty, či dokonce podmínky nebo veřejně prospěšné práce, ale najdou se také případy, kdy je údajně psychicky nemocný vetřelec propuštěn. Občasný přísnější trest je pak spíš výjimkou. Skandální pak je, když ponechají na svobodě recidivistu, který spáchal násilný trestný čin na dítěti a útočník toho využije k tomu, aby spáchal další násilí a to dokonce na dítěti.

S takovou nekompetentností soudních orgánů v Severním Porýní-Vestfálsku by se poškození mohli dožadovat odškodnění. Afghánský násilník Zubyr S. (23), který v pátek znásilnil třináctileté dítě v Dortmundu, už několik týdnů předtím zaútočil na jinou dívku  a byl obratem propuštěn na svobodu, protože podle informací úřadů „má trvalé bydliště a nehrozí nebezpečí úniku“.

Policii známý a již dříve usvědčený 23letý afghánský vetřelec Zubyr S. už brutálně znásilnil jedenáctiletou dívku 20. června v Dortmundu a méně než o měsíc později znásilnil třináctiletou dívku. Po prvním zločinu byl okamžitě chycen policií a následujícího dne byl kvůli vážnému podezření uvězněn. Avšak dne 3. července, pouhých 13 dní po odporném činu, byl zatykač na žádost státního zástupce zcela překvapivě zrušen a násilník byl propuštěn!  Dortmundský státní zástupce odůvodnil tento ústupek ve prospěch islámského pedofila tím, že Zubyr „ má trvalé bydliště a prozatímní právo na pobyt.”

Důvodem propuštění údajně byly „chybějící důvody k zadržení, jako je riziko útěku nebo recidivy“ (!). Podle prokurátora Kleppinga je „téměř vždy na uvážení, zda podezřelý zůstává ve vazbě“ nebo je propuštěn. Rozhodnutí bylo v tomto případě opět v neprospěch německé populace.

(Visited 2 259 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *