Německo: Afghánec ubil manželku před očima dětí, její obličej byl znetvořen k nepoznání

Napsal
Sdílet článek

Další ukázka toho, jak Afghánci obohacují německou společnost. Tentokrát to vypadá na další vraždu ze cti, neboť žena si dovolila od manžela odejít, což je v zemích, kde vládne šaría, prakticky nemyslitelné, vražda ze cti je pak třeba právě v Afghánistánu běžnou praxí. Tam by ji navíc možná ukamenoval či by použil nějaký podobně „výživný“ způsob vraždy ze cti, kterým by jasně ukázal, že už si žena „dovolila příliš“…

Německá policie zatkla osmatřicetiletého afghánského vetřelce pro podezření, že ubil k smrti svou třiatřicetiletou manželku před jejich pěti nezletilými dětmi. Vražda se odehrála před dvěma týdny v bytě v okrese Kreyenbrick ve městě Oldenburg. Sousedé zaslechli z třípokojového bytu zvuky násilí a zavolali policii.

Když přijeli zdravotníci a policie, našli ženu s vážným poraněním hlavy, obličej měla rozdrcený k nepoznání. Byla převezena do nemocnice k ošetření, ale v důsledku těžkých zranění zemřela. Policie manžela zatkla na chodbě bytového komplexu a  pět dětí manželů svěřila do ochranné péče. Prokurátoři obvinili osmatřicetiletého Afghánce ze zabití.

Afghánka se odloučila od manžela, žila sama v bytě se svými dvěma dcerami ve věku pět a šest let, zatímco její tři synové zůstali s otcem. 38letý muž a tři jejich synové údajně přišli ženu navštívit, když k brutálnímu napadení došlo.

Afghánec byl obviněn ze zabití a ne z vraždy, jak by se dalo v podobném případě očekávat. Podle mnoha dalších podobných případů, ke kterým došlo v posledních letech nejen v Německu, se muselo jednat o úmyslnou vraždu ze cti. Myslím, že nikoho by neudivilo, kdyby byl vetřelec nakonec seznán psychicky nemocným a po dvou letech na psychiatrii propuštěn s tím, že by mu byly navráceny i děti.

Ostatně, fešácký kriminál na pár let, ale často i pouze několik měsíců, další potenciální vrahy a násilníky z řad muslimských vetřelců od jejich činů neodradí…

5/5 - (1 vote)
(Visited 299 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *