Německo: “Allahu akbar!”, zaútočil syrský vetřelec na policisty

Napsal
Sdílet článek

Další případ multikulturního obohacení se tentokrát odehrál v německé obci Bad Homburg a aktérem byl – jak jinak –  jeden z hostů Merkelové. Podobných jako je on si nyní Němci přivezli dalších pár tisíc z těch, co pobývali ve vyhořelém řeckém táboře Moria, který si sami – s pomocí německé neziskovky – zapálili. Jistě i tito “obohacovači” budou pro Německo podobným “přínosem”…

V pátek odpoledne kolem 15:45 přijala policie hovor z pošty v Louisencenteru v Bad Homburgu. Muž tam demoloval nábytek a napadal zákazníky. Na místo proto byli vysláni tři policisté. Když dorazili,  na poště se střetli s vysoce agresivním mužem, 34letým Syřanem žijícím v Bad Homburgu.

Ten okamžitě zaútočil na policisty, nadával jim a uvedl, že chce pracovníka pošty zastřelit jednou ze služebních zbraní policistů. Během následného zatýkání kladl značný odpor. Kopal do policistů, tloukl do nich a nadále je sprostě urážel. Nakonec pouta cvakla a muž byl zatčen. Cestou z nákupního centra do hlídkového vozu několikrát zakřičel „Alláhu Akbar“.

V hlídkovém voze na cestě do kanceláře řekl, že chce kopnout policistku do obličeje a pokusil se ji alespoň kopnout do zadku. Neuspěl, takže nakonec nebyl nikdo zraněn. Jelikož existovalo podezření, že je muž pod vlivem drog, byl mu odebrán vzorek krve a záhy  proti němu bylo zahájeno trestní řízení.

K napadení policistů přivandrovalcem došlo také v neděli v Bochumi. 21letý Guinejec prováděl výtržnosti na hlavním vlakovém nádraží v Bochumi, posléze se začal dobývat do policejní stanice.  Vetřelec ihned na policisty zaútočil a udeřil jednoho z nich do obličeje. Jak ukázalo vyhodnocení videozáznamů z hlavního vlakového nádraží v Bochumi, vstoupil guinejský státní příslušník kolem 7:30 ráno na hlavní vlakové nádraží.

Tam zničil výzdobu umístěnou před obchodem a ukradl květinu v květináči. Poté zazvonil u dveří policejní stanice. Jelikož muž neřekl, co přesně chce od federální policie a policistům se také zdálo divné, že se muž, zjevně pod vlivem alkoholu, objevil u federální policie s květinou pod paží, chtěli ho legitimovat.

Úderem pak Guinejec zaútočil na federálního policistu, kterému způsobil poranění dolní čelisti. Kopanci pak zaútočil na jeho kolegu. Poté se policistům podařilo ho zpacifikovat. Při prohlídce muže bylo v jeho bundě nalezeno a zajištěno několik kamenů a dvě sklenice na pití. Pozdější alkoholový test ukázal hodnotu 1,2 promile. Po vystřízlivění mu bylo umožněno kolem poledne opustit vazbu. Federální policie zahájila proti 21letému Guinejci ​​trestní řízení pro krádež, škodu na majetku a útok na policisty.

Třetí případ kde figurovali policisté a jeden z multikulturních obohacovačů, se odehrál v Ravensburgu. Ve čtvrtek odpoledne házel 21letý nigerijský občan kameny na regionální expres ve stanici Ravensburg. Krátce nato uprchl do městského autobusu, ze kterého ho policisté vyvedli kolem 17:20 na zastávce Frauentor. Když se ho pokusili zpacifikovat, muž se zatýkání vzpíral. Cestující v autobuse projevili  odvahu a policistům vetřelce pomohli polapit. Při zatýkání byli zraněni dva federální policisté, kteří byli v důsledku toho v neschopnosti. Hlídka státní policie v Ravensburgu vzala 21letého Afričana do vazby.

Tyto případy jsou jen malou ukázkou multikulturního obohacení Německa posledních dnů. Je vidět, že se němečtí policisté rozhodně “nenudí”.  Podobných případů, v nichž figuroval některý z hostů Merkelové, se odehrálo v posledních dnech víc, v několika případech se porvali vetřelci mezi sebou, či došlo k napadení ochranky azylového zařízení….

(Visited 272 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *