Německo: Extremisté z teroristické Antify brutálně napadli rodinu názorového oponenta, jednoho člena rodiny těžce zranili

Napsal
Sdílet článek

Antifa je současným systémem nadmíru hájená a podporovaná teroristická organizace, kterou nejen v Německu využívají třeba právě k boji proti názorovým oponentům. Především pak k boji proti všem, kdo patří k odpůrcům stávající muslimské invaze a s ní související islamizace. Antifa bývá podporována nejen z EU a rozpočtů národních států, ale také přes různé Sorosovy neziskovky. Ostatně, také u nás je tato organizace, jíž zastupují v naší politice Piráti, především mainstreamem nadmíru podporována.

Nevlastní otec stoupence Identitárního hnutí (IB) utrpěl zranění hlavy poté, co byl minulý týden brutálně napaden v německé Kostnici davem krajně levicových extremistů z Antify. Při popisu rozsahu útoku nevlastní syn oběti Dominik B. uvedl, že jeho nevlastní otec utrpěl zranění hlavy a fasáda domu byla poškozena.

K útoku došlo 4. října krátce poté, co v ulicích Kostnice pochodovalo asi 60 členů Antify s kapucí a v černém oděvu směrem k domu rodičů 26letého Dominika B. – bývalého aktivního člena IB. Pochodující levicoví radikálové nesli červený prapor se slovy: „Proti posunu doprava – organizovaně, důsledně, rozhodně.“

Když dorazili k Dominikovu domu kolem 15:30, dav začal házet vajíčka a červenou barvu na žlutou fasádu domu. Ultralevicoví extremisté také naplnili poštovní schránku stavební pěnou a ve vstupním prostoru před domem nastříkali slovo „nacista“.

Vzhledem k tomu, že Dominik v té době nebyl doma, jeho nevlastní otec poté, když uslyšel rozruch, vyšel ven, aby sám čelil davu. Okamžitě poté na něj skupina zaútočila a zasáhla 49letého muže do hlavy. Zatímco byla oběť na zemi, útočníci s kapucí se pokusili ukrást jeho mobilní telefon. Ultralevicoví extremisté uprchli z místa činu poté, co tam přišlo několik sousedů, aby násilí zastavili.

“Sousedé reagovali dobře a křičeli na maskované útočníky, aby odešli,” řekl Dominik B. Po překvapivém útoku byl Dominikův nevlastní otec převezen do nemocnice, kde byl ošetřen pro poranění hlavy a měl také modřiny na těle. Mezi sousedy, kteří byli svědky děsivého útoku, byla rodina se čtyřmi malými dětmi. Rodiče dětí uvedli, že jejich děti byly útokem zděšeny.

Členové Antify se původně zaměřili na Dominika B., který byl dříve aktivním členem IB. V té době na informačním portálu Indymedia napsali, že vede místní pobočku IB v Kostnici. Dominik však zjevně popírá, že tomu tak vždy bylo.

Místní členové Antify také údajně nechali kolem jeho sousedství plakáty, na kterých sdíleli Dominikovu domovskou adresu a prezentovali ho tam jako „aktivního neonacistu“ Policie případ v současné době vyšetřuje.

V Berlíně bylo v pátek ráno, v rámci masivní operace, do které bylo zapojeno 1 500 policistů, vystěhováno téměř 60 krajně levicových extremistů ze squatu „Liebig 34“ ve čtvrti Friedrichshain. Levicoví extremisté na protest proti vystěhování zapálili důležité kabelové rozvody pro berlínský tramvajový systém, což způsobilo masivní problémy veřejné dopravy, která byla razantně omezena na více než týden.

Berlínská policie sdělila německému deníku, že v nadcházejících dnech a týdnech očekává v reakci na odsun squatterů útoky na policejní vozidla a majetek i infrastrukturu veřejné dopravy od krajně levicových extremistů. Jeden policejní zdroj pro noviny řekl: „Cílem jejich akcí je zničit hlavní město.“

Antifa byla také v popředí rabování a ničení na nepokojích BLM v USA, ale i jinde ve světě. Šílené je, že tito nesporní extremisté jsou systémem podporováni, což jim dává signál k tomu, že mohou být ještě radikálnější.

Ostatně, stačí se podívat na to, jak daleko se dostanou ultralevicoví extremisté u nás. Příkladem mohou být Piráti a jejich šéf Bartoš, pochodující na promigračních demonstracích zabalený do vlajky Antify nebo ultralevicový extremista Cemper, dnes “studnice té jediné pravdy”  coby hlavní “cenzor” a manipulátor webu Manipulátoři. Minulost obou uvedených je s ultralevicovými organizacemi velmi úzce spojena…

(Visited 136 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *