Německo: Íránka, která utekla před režimem jako čtrnáctiletá, je nyní za protiislámský aktivismus pronásledována i německým režimem

Napsal
Sdílet článek

Pokud lze o někom tvrdit, že je to uprchlík, tak pak to můžeme zcela zodpovědně říci o této ženě. Ta utekla jako teprve čtrnáctiletá z Íránu, kde to mají ženy v režimu, který tam od 80. let panuje, velmi těžké. Nejen, že musí chodit zahalené, ale také jsou tam zcela běžné a legální dětské nevěsty. Podobně tam fungují vraždy ze cti, jen za poslední měsíc jsem narazila na několik případů, kdy byla v této zemi vlastním příbuzným zavražděna dívka za to, že odmítala jí přiděleného ženicha. Spolu s Pákistánem, Somálskem, Afghánistánem a Jemenem je tedy Írán jednou z nejhorších zemí k životu pro ženy už prakticky od jejich narození.

Laleh Hadjimohamadvali, která se narodila v Íránu v roce 1972 a uprchla do Německa z tvrdě fundamentalistického režimu v roce 1986, kdy se také vzdala islámu, nyní žije v Německu ve strachu. Ve svém novém domově rychle zjistila, že Peršané, věrní režimu, byli rychlejší než ona, že jejích krajanů žije v islamizovaném Germanistánu poměrně hodně. Dokud se však neodhodlala k tomu, že se dá na politiku, ani o ní nevěděli.

Poté, co Laleh Hadjimohamadvali politicky otevřela ústa a přidala se k AfD ve volbách, byla také terčem nejen muslimů, ale i německých státních zástupců. V dubnu 2018 totiž zveřejnila fotografii, která ukazuje, jak je malá holčička nucena mít orální sex s mužem blízkovýchodního typu. Tím chtěla zřejmě poukázat na to, že děvčata jsou v těchto zemích odmala považována za majetek, se kterým si jejich pán může dělat co se mu zachce.

Ostatně, nedávno jsme zde zveřejnila článek, který pojednává o incestním, zcela zřejmě roky násilím vynucovaném vztahu dědy – islámského imáma –  a jeho vnučky. Podobné zvrhlosti jsou tedy v muslimských zemích běžné.  To, co jsou v Evropě pouhé výjimečné excesy tipu „rakouský Fritzl“,  je v muslimských zemích normální. Nicméně německé státní zastupitelství jde proti ženě, která na tuto zvrhlou muslimskou pedofilní praxi upozornila. Opět je zde názorně vidět, komu jde evropská justice na ruku.

Výsledkem žaloby byla pokuta přes 9 000 EUR za pobuřování. Okresní soud v Saarbrückenu snížil pokutu na 90 denních sazeb po 20 EUR, celkem tedy 1 800 EUR.

Nyní se tato politička AfD dostala opět k soudu v Saarbrückenu, protože publikovala žluté hvězdy s nápisy jako „nevakcinovaná“, „řidič SUV“ nebo „voliči AfD“. Obvinění znělo, že použití těchto hvězd snížilo závažnost pronásledování Židů ve 3. říši. Protože zde již byl z dřívější doby podobný precedent, soud ji nakonec zprostil obžaloby. Státní zastupitelství však oznámilo, že se proti osvobozujícímu verdiktu odvolá.

Laleh Hadjimohamadvali je zcela jistě pronásledována i proto, že se nepřidala k některé z „progresivistických“ stran jako třeba k Zeleným nebo socanům, ale dala se právě k AfD. To je zřejmě hlavní důvod, proč jí její protiislámské a antiprogresivistické názory neprochází.

Pokud chcete vidět, jak vypadá skutečný uprchlík, pak je jím tato žena a několik málo jí podobných. V součtu však dají snad nějaké promile všech, kdo do Evropy v posledních desetiletích přišli. Vše ostatní jsou vetřelci, či chcete-li invazisté nebo dobyvatelé. Říkat jim jinak by bylo zkreslením reality.

Převážná většina muslimů totiž přišla do Evropy proto, aby ji finančně vysávala a především islamizovala.

5/5 - (3 votes)

(Visited 290 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *