Německo registruje 1475 dětských manželek cizinců, z nichž 361 má 13 a méně let

Napsal
Sdílet článek

V rámci prosazování islámu v EU se přehlíží kdeco, od obřízek malých holčiček, přes domácí násilí až po sňatky s děvčaty ve věku, který je obvyklý v Pákistánu či Somálsku, kde jsou desetileté nevěsty nejen běžné, ale i oficiálně povolené. Podobné sňatky jsou v Německu po dlouhá desetiletí zcela běžné mezi tureckou komunitou, kde nuceně provdají svoje nezletilé dcery za výrazně starší Turky, kteří si je pak odvezou do Turecka. Samozřejmě dochází jen ke sňatku podle práva šaría, tedy před Alláhem, “papírově” je v Německu taková nevěsta stále svobodná. Jen se oznámí, že se nezletilá dcera odstěhovala do Turecka k příbuzným. Také jsou zde samozřejmě nezletilé nevěsty hostů Merkelové, kteří přišli v posledních pěti letech…

V Německu bylo „registrováno 1475 vdaných nezletilých cizinek – z toho 361 dokonce ve věku 13 let a méně“. A to jsou jen oficiální čísla. Nikdo neví, kolik jich je, ale jedna věc je jasná: každý víkend se k těm stávajícím přidávají další. Je nutno zdůraznit i fakt, že muslimové neuznávají sňatky, které nebyly uzavřeny dle práva šaría, uznávají výhradně jejich sňatky před imámem, které nemusí nikde oficiálně hlásit. Udávané počty dětských nevěst jsou tak jen špičkou ledovce, ve skutečnosti jich je mnohonásobně víc.

V islámu může být nevěsta i velmi mladá, neoficiálně se akceptuje ve věku od 6-7 let, zpravidla je však věk, odkdy je sňatek legální i v mnoha muslimských zemích, 9-10 let. Dívka sama k tomu nemá co říkat, musí se plně podřídit rozhodnutí příbuzných, zpravidla otce, starších bratrů a jiných mužských příbuzných. Sňatek je často předem domluvený už když je děvče velmi malé.

To vše dlouhodobě Německo v tichosti toleruje, kritici těchto praktik jsou pak nálepkováni za islamofoby. Zákon proti dětským sňatkům, který v Německu schválili v roce 2017, v praxi vůbec nefunguje, naopak, dětských nevěst přibývá a ty, které si vetřelci přivezou z vlastní domoviny, jsou také coby manželky uznány.  Drtivá většina dětských nevěst je však oficiálně, před německými úřady vedena coby “svobodné”,, i když byly oddány před imámem a oficiálně, v muslimském komunitě, jsou považovány za vdané. Takto provdaná dívka samozřejmě žije s manželem a navštěvuje-li alespoň na oko některou islámskou školu, vše se před úřady v pohodě utají.

Zákon o boji proti dětským sňatkům vstoupil v platnost 22. července 2017 a až do prvního čtvrtletí roku 2020 (včetně), podle zpětné vazby od státních soudních správ bylo vedeno pouze asi 104 řízení o zrušení manželství z důvodu velmi nízkého věku manželky. Ovšem pouze v jedenácti případech bylo manželství podle zákona zrušeno. Zde je tedy patrné, že zákon byl přijat jen proto, aby byli umlčeni kritici dětských sňatků, nikdy však nebyla snaha jej reálně dodržovat. A o tajně před imámem oddané dívky, často již s německým občanstvím, se v Německu už vůbec nikdo nezajímá.

Snaha o legalizaci pedofilie je v celé Evropě dlouhodobě patrná. Pedofilové se už zcela legálně sdružují či se účastní pride průvodů. Zcela zřejmě jde o to, vnutit většinové společnosti něco, co je zatím tabu, jako zcela běžnou normu. Overtonovo okno se otevírá, dětské nevěsty tak možná za nějakých 15-20 let nebudou v Evropě ničím neobvyklým nejen v islámu…

(Visited 534 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *