Německo: Římskokatolická církev pomáhá pašeráckým neziskovkám s dovozem muslimských vetřelců

Napsal
Sdílet článek

Skupina muslimů v Německu nedávno vyhlásila zónu šaría v Duisburgu, kam ihned zakázala vstup všem nevěřícím, přičemž hrozila vraždou nevěřících i policie v případě, že na jejich území vstoupí. Podobných území, kde je vyhlášení šaría zón otázkou velmi krátkého času, je v Německu nepoměrně víc. Ale to Merkelistánu přesto nestačí. Zemi, která je sužována sexuálními útoky, rostoucí kriminalitou, no-go zónami a rostoucím antisemitismem, což jsou všechno problémy, které přímo souvisí s nekontrolovanou muslimskou invazí, zcela zřejmě stávající počet muslimů nestačí. Nyní totiž Německo postupuje plnou rychlostí vstříc islamizaci s další vlnou hidžry z Afriky. A hlavní podíl na této závěrečné fázi džihádu budou mít opět Němci. Bylo by však naivní si myslet, že se to bude v globalizované Evropě týkat pouze Německa.

Německá pašerácká neziskovka Sea-Eye oznámila, že je připravena vyplout na novou misi k vyzvednutí afrických muslimských vetřelců ve Středomoří a jejich přepravě do Evropy na lodi mnohem větší, než byly jejich lodě předchozí. 

Neziskovka dále oznámila, že jejich nové plavidlo, Ghalib Kurdi, pojmenované po bratrovi utopeného batolete Alana Kurdiho, vypluje do konce roku. V současnosti je loď neziskovky zakotvena v německém přístavu v Regensburgu a čeká pouze na vybavení a formální převod vlastnictví.

Společnost Sea-Eye získala pro loď a další misi finanční prostředky za podpory několika různých skupin, včetně německé římskokatolické církve, kterou neziskovka za velmi štědrou finanční podporu ocenila. Další plavidlo této neziskovky, Alan Kurdi, bylo zachyceno italskými úřady, ale v červnu mu bylo umožněno odplout. Zůstává zatím v přístavu Burriana ve Španělsku.

Společnost Sea-Eye údajně váhala s obnovením lovu vetřelců u  libyjského pobřeží v obavě, že by jejich loď mohla být znovu zabavena italskými úřady. Rozhodnutí vypustit novou loď ovlivnila činnost jiné německé pašerácké neziskovky, společnosti Sea-Watch, jejíž loď Sea-Watch 3 byla zadržena v červenci poté, co do Itálie přivezla nejméně 28 vetřelců infikovaných koronavirem. Sea-Eye by tak měla výpadek další německé neziskovky vynahradit.

Minulý měsíc vypustila neziskovka Sea-Watch další plavidlo Sea-Watch 4, které tento týden přepravilo do Itálie 353 muslimských vetřelců z Afriky. 

Německo bylo vždy zemí, která ničila Evropu a to jakýmkoli způsobem. Nyní se Němci rozhodli, že budou hlavními “dopravci” muslimských vetřelců z Afriky do Evropy. Hned dvě největší neziskovky, které zároveň pašují bezkonkurenčně nejvíc muslimských vetřelců z Afriky, patří právě německým neziskovkám. A jak je vidět, tak ani církev nezůstává  v islamizaci Evropy pozadu. Ostatně, stojí za nimi papež Bergoglio, jeden z největších islamizátorů Evropy, který byl právě za tím účelem na svůj post dosazen…

(Visited 497 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *