Německo: Syrský vetřelec bodl v tramvaji Němce 9x do zad

Napsal
Sdílet článek

Další případy multikulturního obohacení, kterého si v Německu užívají i díky jejich Führerin dnes a denně dosyta. Případy, v nichž figuruje – jak jinak – syrský vetřelec. Dva muži, které host Merkelové pobodal, jsou tedy dalšími z tisíců obětí invaze posledních pěti let.

Syrský vetřelec během několika měsíců pobodal dva muže. Jednoho v Riebeckplatzu a druhého v tramvaji v Rennbahnkreuz v Halle (Saale). Soudní řízení proti 20letému džihádistovi ze Sýrie začalo minulý pátek u krajského soudu. Je obviněn z těžkého ublížení na zdraví a pokusu o zabití.

K prvnímu zločinu došlo 8. listopadu loňského roku  v supermarketu na Riebeckplatz. Vetřelec je obviněn z toho, že muže několikrát bodl  kapesním nožem. Oběť mu údajně ukradla peníze. Ke druhému zločinu došlo letos 6. března. Zde džihádista údajně vyprovokoval hádku v tramvaji v Rennbahnkreuz a poté zezadu devětkrát bodl 32letého muže do zad. Němec utrpěl život ohrožující zranění.

Podle soudu se obžalovaný k trestným činům částečně přiznal. Vzhledem k tomu, že obviněný byl v době spáchání trestného činu údajně adolescent, přichází v úvahu pouze využití trestního práva pro mladistvé. Jsou zde stanoveny sankce až do 10 let trestu pro mladistvé. Proces by měl trvat 9 dní, přičemž trestním soudem bylo předvoláno 27 svědků.

Vzhledem k tomu, že se jedná o protěžovaného muslimského vetřelce, tak je předem jasné, že trest bude velmi nízký, velmi pravděpodobný je i verdikt, podle kterého je tento údajný Syřan psychicky nemocný.

Otázkou ovšem je, zda se skutečně jedná o v době činu nezletilého Syřana, neboť každý, kdo přijde do Merkelistánu bez dokladů, je nezletilý Syřan, i když jde třeba o třicetiletého Afghánce. 

 

 

(Visited 545 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *