Německo: Syrský vetřelec se pokusil o bombový útok, média se snažila utajit jeho identitu

Napsal
Sdílet článek

Také si všímáte, jak média zcela záměrně a účelově obchází slovo „islám“ či „muslim“ ve vztahu k některým druhům kriminality v islamizovaných zemích? Jak například sice všude napsali o tom, jak dochází ke stále častějším útokům na ženy, které si dovolí vyjít ve Francii do ulic v minisukních, ale už nenapsali, kdo za těmito útoky stojí? Naše mainstreamová média, podobně jako ta francouzská, německá či jiná, o útocích, které již nebylo možné díky jejich vzrůstajícím počtům utajit, napsala. Ovšem vůbec nikde jsme se nedočetli o tom, co je pravým důvodem těchto útoků, tedy že jím je islamizace Francie. Pokud pak dojde k pokusu o bombový útok v německém vlaku, mainstream opět o původu pachatele mlčí jako ryba.

Asi před týdnem došlo v Německu k pokusu o bombový útok, jehož osnovatelem byl syrský vetřelec. Zajímavé je to, co z policejní zprávy udělala regionální média ze Severního Porýní-Vestfálska: Média informovala o tom, že pachatelem byl „mladý muž z Lüdenscheidu“; takto hovořila jak veřejnoprávní WDR, tak různé kolínské deníky. Titulek také například zmínil pachatele coby „obyvatele německé oblasti Sauerland, který se nyní přiznal k umístění výbušného zařízení do toalety regionální železnice.“ 

Podle médií je jeho motiv znepokojivý. Podle policie tak pachatel údajně jednal kvůli nespokojenosti se svojí nejistou sociální situací; svým činem chtěl přilákat pozornost veřejnosti. To vše by jim nejspíš prošlo a nikdo by se zřejmě až do soudního stání nedozvěděl, o jakého pachatele se skutečně jedná, nebýt bývalého prezidenta Úřadu pro ochranu ústavy Hanse-Georga Maaßena. Ten politicky korektní manipulaci německých médií, mlžících ohledně identity bombového útočníka, překazil některými základními informacemi:

Překlad: „Muž ze Sauerlandu“ se narodil v Sýrii v roce 1999 a má povolení k pobytu jako žadatel o azyl.

Takže zcela zřejmě chudáček syrský sirotek byl frustrovaný, takže bude pravděpodobně – podobně, jako mnozí další – seznán psychicky nemocným. Ale na to si počkejme, až bude soud, nicméně už nyní s 90% jistotou podobný verdikt očekávám.

Až dojde k soudu, už bude zřejmě obtížné identitu pachatele záměrně tajit. Kdo pak bude vypadat jako hlupák? Ti, kdo identitu pachatele přiznali bez vytáček nebo velmi slušně placený mainstream, který – jako obvykle – záměrně mlží?

Podle mainstreamu zřejmě nějakému tomu Hansovi, Wolfgangovi nebo Manfredovi ruplo v palici, tak se rozhodl, že sestrojí bombu a tu nacpe do záchodové mísy ve vlaku. On totiž každý Němec se už odmala učí sestrojit bombu, výbušný pás a ovládat nejen nůž, ale i jiné zbraně. To si jako máme myslet po zveřejnění podobných zpráv? Podobně, jako si máme myslet, že rodilí Francouzi, nemuslimové, přesně ti Francouzi, kteří měli vždy rádi dobré jídlo a ženy, se náhle začali v ulicích vrhat na pohledné ženy a dívky v minisukních? Přesně toto nám chce manipulativní evropský mainstream tvrdit…

Mimochodem, pokud se kdekoli odehraje násilný trestný čin, za nímž stojí nějaký původní Evropan, mainstream ihned zveřejní nejen jeho jméno a foto, ale málem i číslo bot. To jen u hostů Merkelové či Macrona se o původu pachatelů v rámci zvrácené politické korektnosti zarytě mlčí.

Na závěr opět připomínám, že před pár měsíci věnovala tomuto manipulativnímu mainstreamu celých 5,1 mil. eur Jourová z rozpočtů EU, tedy i z vašich daní. Tudíž i vy sami si tuto mizernou „novinářskou“ práci platíte…

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 195 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *