Německo uvažuje, že se požadavkům Erdogana podřídí, včetně bezvizového styku s EU pro Turky

Napsal
Sdílet článek

Koronavirus nedávno dorazil na ostrov Lesbos nedaleko tábora Moria, kde žije 20 000 migrantů v příšerných hygienických podmínkách. Otřesné podmínky v táboře Moria činí šíření  viru vysoce pravděpodobným. Na přítomnost koronaviru se jinak netestují žádní migranti, nikdo neví, jak se tam nákaza dostala. Od otevření turecké hranice  se do tábora dostalo dalších 1 700 migrantů, takže přišla možná zároveň s nimi.

Jak přiznávají sami Lékaři bez hranic, tedy jedna z hlavních pašeráckých band, navážejících vetřelce do Evropy, tak hlavním důvodem jejich útěku z Řecka byl právě strach z nákazy koronavirem a ani ne tak vztek místních obyvatel, jak se všude prezentuje. Jak jsem uvedla i v jiném článku, tak (ne)ziskovkáři, kteří byli ještě nedávno v táborech, mohou být nakaženi podobně, jako vetřelci, mezi nimiž se neziskoví parazité pohybovali. Nicméně po návratu do zemích jejich původu nemuseli jít do karantény tak, jako třeba ti, kdo byli v zemích, kde se nákaza objevila. Mohou být tedy přenašeči viru podobně, jako ten, kdo se vrátil třeba z Itálie.

Na řeckých  ostrovech je nyní 42 000 vetřelců, z nichž si hned 2000 v nejbližších dnech rozdělí vítačské země jako Německo či Švédsko a to i přesto, že pro kohokoli jiného jsou hranice uzavřené. Tito vousatí syrští sirotci z Afghánistánu a Pákistánu budou tedy velmi brzy přerozděleni mezi sluníčkové země, aniž by se kdokoli pozastavoval nad tím, že “sirotci” přichází z místa, kde byla indikována nákaza koronavirem. Navíc, u osob v jejich věku je nemoc velmi často zcela bez příznaků, takže ji pak mohou tito “sirotci” libovolně přenášet v hostitelských zemích.

Zásadním problémem však zdaleka není nákaza koronavirem v táboře Moria, ta je ve světle toho, co se bez zájmu médií i Evropanů připravuje, úplná maličkost.

Od dohody s Tureckem, dosažené v roce 2016, měla EU dostatek času k vytvoření účinného systému ochrany svých hranic, čehož však nevyužila. Tím došlo k situaci, kdy jsou Řekové nuceni náhle řešit problém prolamování jejich hranic dalšími invazisty a to na pokyn Turecka. Řekové mají samozřejmě také máslo na hlavě, protože i na jejich vrub jde nečinnost ve věci ochrany hranic během doby relativního klidu.

Dnes to vypadá, že Německo chce dát Erdoganovi, co chce. To by mohlo znamenat bezvízový styk pro 80 milionů Turků do Evropy, tím tedy urychlení islamizace Evropy, podporu Erdoganových vojenských akcí v Sýrii a další miliardy výpalného pro jeho režim.

Pokud však Erdogan dostane, co chce, bude pokračovat ve vysílání vojáků ISIS do Evropy a posilování svojí páté kolony zejména v Německu, ale i v dalších evropských zemích. Tímto by se islamizace velmi výrazně urychlila a došlo by na nejhorší možný scénář, který hovoří o plné islamizaci západní Evropy nejpozději do období let 2040-2050.

Uvědomuje si vůbec někdo, co by znamenal bezvízový styk s Tureckem? Zde by jistě nešlo pouze o Turky. Při tom, co se děje na turecko-řeckých hranicích lze předpokládat, že by byl Erdogan schopen vydávat turecké pasy i Afgháncům, Pákistáncům a další verbeži, která se pokouší dostat do Evropy. Tímto způsobem by bylo přemístění vojáků ISIS do Evropy, která má být jejich dalším bojištěm, hračka.

Nyní je hrozbou koronavirus, z pandemie se však nejspíš během několika měsíců dostaneme. Za zády a v situaci, kdy si všichni všímají výhradně koronaviru, by podobný akt, jako udělení bezvízového styku EU s Tureckem znamenalo poslední kapku pro dokončení totální islamizace.

A ani nechci domýšlet, jaké důsledky by pak pro Evropany mělo přemístění dalších desetitisíců vojáků ISIS do Evropy. Stačí, že snad i statisíce jich zde jsou (mnozí se už v Evropě narodili) a nábory nových posil neustále probíhají v no-go zónách, věznicích i centrech pro migranty. 

 

(Visited 4 359 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *